Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

harmi
7. nov 2008

droby, ja som dala spravit fotokalendare cez happyfoto.nakoniec som nezohnala sobikovske body tak som kupila cerveny rolacik a na hlavicku som mu dala sobie parôzky a tu fotku som dala na december.som zvedava, dufam ze budu kalendare pekne. 😵

emjee
15. nov 2008

maca793 • 3d • 13. nov 2008 o 10:54
ahojte, zakladám túto tému. lebo si myslím, že každému pomôže hlavne teraz pred vianocami.
dávam na známosť: v Alltoyse majú poníky za super ceny .papajúci poník za 399,-sk z ceny 899,-sk
prezliekacie poníky za 199,-sk z ceny 499,-sk.

tilly • 1d • 13. nov 2008 o 11:23
toto by mohla byť téma vianočné darčeky II, lebo už minulý rok tu takáto téma bola, tak aby sme tu nemali kopec tém a aby sa nám zas tohtoročné a minuloročné témy nemiešali

ja zas hodím tip, v toys r us v rakúsku majú odrážadlo za 20 E, u nás stojí cca. 1500

anickaajanko • 1d • 13. nov 2008 o 15:50
hovoriaci psik fisher price alltoys 999,-
zbehala som vsetky hrackarne aj net a tu najlacnejsi

susik77 • 1d, snž • 13. nov 2008 o 17:31
ahojte, celkom dobry darcek je elektronicka zubna kefka sonicare. kraasne cisti zuby, trochu aj bieli
a hlavne rychle. ja som ho dostala 4 mes. po porode a perfektne mi to padlo

marcaradko • 13. nov 2008 o 18:21
kalendar,vy ako tehulka alebo ak uz mate mimi tak s nim
ja nemam ani ponatia,ze co muzikovi,mimi este nemame,tak radte

leva • 2d • 13. nov 2008 o 18:24
maca a ake velkosti su tych ponikov priblizne?

andy333 • 2d • 13. nov 2008 o 18:25
Ak by mal niekto dobry typ pre 12 rocnu slecnu a 10 rocneho chlapca, velmi sa potesim!

bibula • 2d • 13. nov 2008 o 18:35
andy - http://mameto.expres.sk/produkt/forest_ANTQUARIUM

/maju take trastlinstvo a mravce/-mne sa to ohromne paci a taktiez lavova lampa - http://www.kvalitnidarky.cz/?p=productsList&iCa...

maca793 • 3d • Včera o 10:42
poníky sú veľké, ten cucací a tie na prezliekanie sú menšie. ale sú super

depecko • Včera o 11:32
Ahojte,tak manželovi europeňaženku,sestre handry,/máme rovnaký vkus/svokrovcom kozemtiku

angelik • 3d • Včera o 13:57
andy,
neviem kolko chces investovat, a co uz maju, ale napr. hodinky(chce moj starsi-10r), lavova lampa (moj mensi-8r.chce), napr. privesok na kluca, do ktoreho si mozu nahrat fotky, mp3 prehravac...
dalej knihy u nas maju uspech, mozno oblecenie- to je zas nasim ukradnute, ale dievcata sa mozno potesia

najjulinka • 2d • Včera o 14:27
Ja manželovi chcem kupiť takú skrinku na šrúbiky, klinčeky a také maličkosti... Takú kovovú s umelohmotnými malými šufličkami. Chcem modrú, aby sa nam hodila... Je to fajn vec aj pre krajčírku na gombíky a tak, aj ked je to povodne určena na tie šruby Manžel po nej túži a ako taký preddarček som mu v byte na nu vymyslela miesto, tak sa až čudoval, že aké dobré miesto som mu nechala na to

bibula • 2d • Včera o 14:33
angelik-ten privesok maju teraz zlacneny v draciku

cukrikk • 2d • Včera o 22:37
ahojte tak prosim pomozte aj mne prave sme sa dozvedeli ze dna 22.12 k nam pridu priatelia z USA a prinesu si svoje 3 deti + deduska stravia s nami vianoce a zdrzia sa do 27.12 takze myslim ze mam o zabavu pripravene a ked chcem navarit pre 12nast ludi kedze pride aj moj brat s manzelkou tak to mozem zacat varit uz v predstihu... potrebujem poradit co take kupit ludom z usa... deti maju tak chlapec ma 7 rokov, dievca ma 12nast rokov ale vyzera starsie a druhy syn ma 14nast..... rodicom som myslela ze kupim tu v CR krasny krystal to je taka pamiatka nie??? dcere som rozmyslala kupit nieco od swarovski prosim poradte kazda rada potesi

bzuco • 2d • Včera o 23:11
a neviete mi poradiť, nevšimli ste si, kde majú kolobežky za dobré ceny? ale už také lepšie, nie haraburdy

pipi1211
15. nov 2008

tak my sme uvazovali ze kupime Momo kuchynku, ale potom ma napadlo, ze o rok sa tomu urcite viac potesi tak sme sa rozhodli pre kocky, velke lego no a samozrejme dakeho plysaka a knizku 😵 😵 😵 😵 😵
ale neviem co muzovi 😅 a muz nevie co mne aj sa ma pytal co mi ma kupit no ja fakt neviem 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mirka414
15. nov 2008

ja dostanem parny cistic na dlazky...

edita33
15. nov 2008

my kupujeme starsiemu synovi teleskop,lebo uz mi píli usi od leta 🙂 a samozrejme oblecenie,a malemu musim kupit ten kutilsky stolik ,pretoze pouziva moj slahac ako vrtacku,varechy ako srubovaky,ma detsku pílku a z tym vsetkym mi bucha po denku,, 😀 takze toho roku nemusim rozmyslat co komu,,a mi z muzom?chceli by sme väcsiu chladnicku,tak uvidime,,,

janulqa
27. nov 2008

Mnoo potrebujem poradit.. Co mam kupit frajerovi, ked sme spulu rok a pol?? a uz som mu kupila min rok striebornu retiazku a na narodky privesok a plysaka.. prosiim poradtee!! 😝

titkovamiriam
27. nov 2008

niake dvd,nieco na mobil ci pocitac podla toho co ho bavi 😀 ,kamoska kupila frajerovi tetovanie 😀

dukie
27. nov 2008

janulqa: A co něco podle toho, co má rád... 😉 Určitě má nějaké koníčky... nebo třeba jestli má auto, tak něco do auta... já nevím, třeba potah na volant, nové potahy na sedadla... dálniční známku na příští rok... 😀 Mužský tohle obvykle ocení, páč většina z nich má ráda praktické dárky. Nebo můžeš zkusit nějakou pěknou košili, svetr... ale to zase záleží na tom, jestli se rád hezky oblíká - to už je míň chlapů, kteří ocení jako dárek i oblečení, u hodně z nich přetrvává odpor z dětství. 😀 Nebo něco k počítači... novou soupravu repráků... co já vím? Nebo foťák, jestli ho nemá... dneska jsou za rozumné ceny. 🙂

womenne
27. nov 2008

neviete mi poradit kde zohnat prototyp Hammra?nie na ovladanie ale obyčajny minuly rok som ho zohnala v metre ale teraz ho tam nemaju a v tescu maju len hračkarskeho ☹ diky

tilly
27. nov 2008

no dievčatá a čo manželom???

womenne
27. nov 2008

no ved ja by som chcela toho hammra pre draheho,už ma jedneho tak mu chcem vytvorit zbierku 😵

ankam
27. nov 2008

moj mangel by potreboval novu raketu na tenis..........tak som hladala na nete a ukazujem mu ci moze byt-ze celkom dobra cena a on ze preboha to nie........ved je bez vypletu 😀 😀 😀 dufam ze si ju neobjednala 😀 tak teraz neviem-moc sa do rakiet nerozumim 😒

tilly
27. nov 2008

inak, ja som dala celej rodine spraviť fotokalendáre, už ich mám doma, mám z nich strašnú radosť, sú jednoducho úžasné, sú dosť veľké A3, takže fotky krásne vyniknú a išlo do toho dokopy 82 fotiek, takže tam majú obdarovaní kopec fotiek od narodenia malého až po teraz... tak sa teším, ako sa budú tešiť, si myslím, že ostatné darčeky zostanú tým pádom v úzadí, ale nevadí...

tento rok som okrem tých kalendárov pre našich vymyslela (možno sa niekto inšpiruje)
otcovi ruksak (taký trekový) a 12 ročnú whiskey
mame športovú tašku, lebo chodí cvičiť a veci nosí v igelitke 🙄 a panvicu na palacinky 😀
segre vymyslí niečo mama
babke potraviny (také mňamky z rakúska + kozmetiku, jej už sa nič iné nedá kúpiť)
svokre koženú kabelku

ale čo mužovi... 🙄

roasha
27. nov 2008

noooo tily,tak daj aj mne vediet ked vymyslis co pre muza. 😅 🙂

danona
27. nov 2008

moj mangelik - no neviem ci starne 😅 , no viem ze sa mu pacia meteostanice, v nay maju peknee, uz som kuk - taku s farebnym displayom, vyjde nieco nad 2500Sk.. no maju tam uz od 500Sk.. 😉 mozno to bude pre niekoho dobry tip.. 🙂

harmi
27. nov 2008

danona, to je celkom fajn tip, aj moj manzel uz spominal ze by sa mu pacila meteostanica 😉

a kalendare s nasim malym som dala vyrobit aj ja nasim a svokrovcom a jeden pre nas. akurat vcera mi prisli. su uzasne. som velmi rada ze som ich dala spravit. su uplne profi. asi si budem taky davat robit kazdy rok /samozrejme s novymi fotkami 😀 /

roasha
27. nov 2008

😀 😀 😀 😀
aj ja som rozmyslala nad meteostanicou! 😀 teraz maju aj v metre 🙂

bambusko
27. nov 2008

tak ja mam vdaka netu darceky nakupene 🙂 neznasam chodenie po obchodoch, boli sme akurat v tescu a kupili dievcatam kocik a malemu drevene auto. pre celu rodinu som kupila zavesne kreslo na ebay, manzel a otec dostanu este kozeny mesec na eura 😀 klasika svetre kazdemu, nasim som kupila este aromaterapeuticku biolekarnicku a kamoske vianocnu nadobku z tupperware - to predava pani na poste a nejake cajiky pre decka. a este malemu krasne gule, on je teraz maniak na lopty - ta magicka vyzera super

http://www.ihracky.sk/17579-fp-kacicka-v-gulick...
http://www.ihracky.sk/17154-magicka-gula.sk.htm...

uz sa tesim ako mu budu ziarit ocka, vianoce s detmi to je nieco uplne ine 😉

l.lara
27. nov 2008

ahojte maminky, poradite mi z coho sa moze tesit rocne babatenko? vobec neviem aky darcek mam kupit..

binki
27. nov 2008

l.lara: co třeba houpacího koníka? my ho dali malému k narozkám a slaví úspěch (velký plastový žlutý) a taky dostal dřevěný vozík - žirafu, taky super, jinak ještě ocenil zatloukací koule (já už mín, protože je pořád chytám po pokoji)

nevesta
27. nov 2008

Choditko, odrazadlo v jednom 😉 ak je odievca, kocik pre babiku, ja som kupila kocku drevenu, kde je toho viac http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3597771 nieco na tento sposob... Babika, auticko, lopty...

womenne
27. nov 2008

binky važne?my sme našim kupili hojdacieho konika+vydava zvuky a kašlu mi nan 🙄 zaujimavy bol prvy den a teraz tam stoji opusteny 😠
naši klasika nejake nakladne auto cchela by som taky čo naklada drevo dufam že ho zoženiem 😵,plyšaka, a detsky stolik so stoličkami,chcela som kuchynku ale ešte uvidim lebo maju kopec hračiek a zničim sa nehraju takže by som ju kupila na narodky aj tak ich maju v aprili 😉

ankam
27. nov 2008

womenne naco kuchynku?chlapci varia?pre malu enmam problem-ale pre svokrovcov???ti maju snad vsetko
a drahe veci im nebudem kupovat-lebo si nezasluzia 😀

ankam
27. nov 2008

moja mala je zatazena na konov na bicykle a na babiky,kociky..........nebudeme mat problem s vyberanim pre nu

womenne
27. nov 2008

ankam ano maly sa stym strašne radi hraju ved nikde nieje napisane že chalani nesmu aj kamoška ju ma pre chlapca,bycikle už maju,tatrovky tiež tak jedine ostava toto.
a Svokrovci tak to neviem minuly rok sme si nič nekupovali sme boli pohadany a tento rok mne už objednala kozmetiku takže budeme niečo vymyšlat ale čo?sme dufali že sa tomu vyhneme 😖

domulienka
27. nov 2008

Ahojte tak aj ja dam jeden tip,dlho som hladala a nasla som super internetove hrackarstvo.Tu mali to co som hladala je to klasika,drevene hojdacie kohuty,ja sama som ich pred 34 rokmi dostala na prve vianoce.Tak sa tesim uz som ich objednala a vcera prisli,super rychly obchodik.Tu je link http://itoys.sk/hojdaci-kohutik-p-140.html?osCs...

l.lara
27. nov 2008

babulky dakujem za tipy, nas vsetko bavi tak 5 min., najradsej mame vsetko, co nie je hracka.. 😠 knihy, casopisy, riad, karty, kremy, hyg.vreckovky, krabce, CDcka, ale to jej pod stromcek asi nedam. 😒 zvazujem toho hupacieho konika (toho som mala aj ja, ked som bola mala 😉 ) ale hojdacku ma, tak neviem. alebo taky bike s ruckou kde si moze vylozit nozicky a ked bude vacsia, moze pedalovat. len ho neviem zohnat, v dracikovi ho pravidelne nemaju (alebo na nho nemam stastie)..

ankam
27. nov 2008

womwnnw ja som to nemyslela v zlom len mi to prislo take mile ze chlapcom kuchynku.Aj my malej auticka kupujeme 😀
Keby sa dalo vyhnut tak aby sme nemuseli nikomu kupovat darceky-lebo stale s tym mame problem-nevieme co komu 😅

womenne
27. nov 2008

ankam v pohode 😉

krajcoanka
28. nov 2008

no tak ja idmem robiť posledné upratovanie-generalku, aby som to tento rok stihla s predčasom 😝