Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

maryem
6. nov 2009

monika22, mala ho dostala na 3.narodeniny a hra sa s tym kazdy den, dokonca aj ta rocna 🙂 Tak dufam, ze prezije aj na 4.narodeniny, od kedy je oficialne urceny a bude moct vyuzivat aj tie zlozitejsie funkcie. Kupili sme taky s motivom macka pu, takze je lakavy aj vizualne, ale su tam take vselijake naucne veci, hladanie tienov, skladanie pismenok do slov, ucenie sa pismen, pesnicky, pocitanie-to este nerobime..a iine..Alebo skuste ist nenapadne do obchodu s hrackami, nech sa pohra s tym, co ho zaujme..Akoze len tak ste sa prisli mkrnut..a napokon potom bez neho daco kupite. My sme to urobili takto..pohrala sa a potom sa muz vratil kupit darcek bez jej vedomia, aby bolo prekvapko..

monikka22
6. nov 2009

maryem dakujem za odpoved este jedna otazocka kolko v tom pri beznom pouzivani vydrzi baterka??? a nemas nahodou link na ten vas notebook s mackom pu?? nikde som ho este nevidela este raz dakujem...

maryem
6. nov 2009

Monika, neni zac. Na moje prekvapenie vydrzi viac,ako 2tyzdne 😀 ale presne ti povedat neviem. Ma ho od zac.septembra a vymienali sme "len" jeden krat-3tuzkove. Neviem povedat za ostatne notebooky, mozno maju inu spotrebu. Kupovali sme ho v nemecku, ale skusim to najst, ak najdem, dam link.

maryem
6. nov 2009

uf, no zatial som nasla len toto, je to ten isty,ale pouzity, a v Aj
http://www.babybazar.sk/notebook-macko-pooh-id1...

ikke
9. nov 2009

pookie • Dnes o 15:20
Zaujimalo by ma ake darceky zvyknete davat na Vianoce svokre, ja mam vzdy problem nieco zaujimave vymysliet. Malu som bola dat fotit v atelieri tak rozmyslam ze by som vybrala par peknych fotiek a dala ich zaramovat do velkeho ramu kam sa ich zmesti viac, pripadne jednu velku, napr. A4 ako obraz alebo jej dam spravit kalendar. Ale okrem toho by som chcela este nieco, napr. do domacnosti alebo pre nu no dochadza mi inspiracia.
Kupujete nieco aj pre kamaratky/dobre kolegyne? V robote si s 2-3 velmi dobre vychadzam tak to asi vyriesim dobrou bombonierou, sladke ma kazdy rad (i ked cez Vianoce je toho az-az).
Problem je aj s priatelom, velmi tazko sa mu kupuje, veci na oblecenie radsej nie lebo by sa mu to iste nepacilo, ponozky a slipy asi moc nepotesia DVD a podobne srandy sme zrusili lebo to sa vacsinou pozrie len raz a potom to stoji na policke Tak poradte co kupujete svojim polovickam a ostatnym clenom rodiny Diky

alias313 • Dnes o 15:31
ahoj ja idem tento rok svokre dat spravit kalendar s maleho fotkami, hrncek s textom najlepsia starka na svete ju taketo veci tesia najviac.. a co ja viem mozno nejaku kabelku-tie ma rada, alebo nejaky parfem, kozmetiku..ale najvacsi uspech bude zarucene kalendar..
manzelovi je tiez problem nieco kupit..ale zrejme stavim na nejake kvalitne zimne topanky, alebo tiez parfem...to je taka klasika, na oblecenie ma toho dost...a tiez nejake pekne tricko minuly rok som kupovala take s textom Otec a syn poradia si so vsetkym-on mal tricko a maly mal rovnake body🙂)taky boli chutny a maly nam uz z toho pomaly vyrasta tak mozno tiez nejaky takyto komplet🙂)))a viem este ze by chcel x-box-nieco ako playstation, ale to vela stoji, takze to si musi kupit sam
a kamaratka s kamaratom nedavno dostavali dom do ktoreho sa prestahovali-takze tam nie je problem nakupit do domacnosti

bodka13 • Dnes o 16:22
svokre kupujeme návlečky...spolu so švagrinou
a s kamarátmi si žiadne darčeky nedávame,veď každý má dosť svojich výdavkoch...sme radi,keď sa spolu stretneme a posedíme si

bodka13 • Dnes o 16:24
zabudla som ...manželovi niečo na oblečenie,kozmetiku alebo máme spoločný darček-vlani sme prerábali kuchyňu a menili linku tak to bol náš darček

kotenko • Dnes o 16:41
ahoj, podobna tema tu uz je, vola sa vianocne darceky :
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
s kamoskami si nekupujeme nic, ale mozes skusit nejake vonne sviecky alebo co...
a svokre ani ja netusim co, kozmetiky maju obaja dost. tak isto ani neviem co mamine a ockovi, chceli sme biolampu, ale 500 eur sa mi zda trosku drahy spas, kedze ja som bez roboty.

dada1212 • Dnes o 16:55
Podľa mňa ak máte malé deti, tak by nebol zlý PRE SVOKRY ani digitálny fotorámik s fotkami vašich detí

klara_klara
9. nov 2009

Maminy nespominate si co sa vam osvedcilo? Moj syncek je velke sidlo. Doteraz sa rad hral v sedacke z hojdajucimi hrackami, ale zacina ho to omrzievat a ja zacinam premyslat nad vhodnou hrackou ktora by ho zaujala a vydrzalo mu to dlhsie. Teraz ma 5 mesiacov tak by som potrebovala poradit nieco co by ho zabavilo dlhsie, aby som mohla aj nieco porobit. Dakujem 🙂

pookie
9. nov 2009

To som si mohla mysliet ze mi temu zatvoria 😠 pritom tato tema sa tyka priamo darcekov pre deti, mna zaujimali napady co kupit svokre a pod. No co uz 😒
Klara 5 mesacnemu asi nieco co si vie chytit do ruky a vydava to napr. zvuk, nemusi to byt ani na baterky, moja mala ma kvietok ktory ma na kazdom lupeni nieco co sa da pootocit alebo vo vnutri su ozdobky a v strede kvetu je gulicka ktorou rada toci, pre chlapca mozno nejake auticko alebo zvieratko 🙂

kotenko
10. nov 2009

pookie - mame som kupila 10 kvalitnych utierok - stahuju sa do noveho bytu teraz, tak sa im to zide a vlastne utierky sa zidu vzdy, tak mozno take nieco pre svokru, ze nieco do kuchyne. ockovi som kupila specialny gel na cistenie LCD televizora, on je velky televizny divak a viem, ze hento ho urcite potesi. snazim sa davat kazdemu uzitocne darceky... ale co svokrovcom, tak to fakt ze neviem ☹ asi nejaku sadu vitaminov, svokor ma trosku problemy zo zdravim.

llumka
11. nov 2009

kotenko prosim ta daj mi link na ten gel na cistenie,myslim ze je to dobry napad,moj oco tiez zboznuje televizory 🙂

kotenko
11. nov 2009

fuuuha, neviem ci to takto rychlo najdem, idem pozriet...

kotenko
11. nov 2009

llumka, takze nasla som ho na ebay:
http://cgi.ebay.co.uk/Am-Flat-Screen-Cleaner-20...

ale neviem ci sa da kupit niekde u nas na nete, ja som to kupila v PD v elektro obchode Planeo, skus popozerat v elektro obchodoch, urcite ti nieco specialne na TV poradia

manika77
11. nov 2009

ahojte neviete mi poradit kde by som nasla hodiny s fotkou s vlastnou?? kto by mi to urobil na bess to nemaju momentalne...hmmm prosim chcem tam dat maleho fotku a dat svokre a nasim na vianoce

kristi
11. nov 2009

llumka, maji ho i na MMB, pohledej

kotenko
11. nov 2009

skus fotolab.sk oni taketo volaco robievali

juliam
11. nov 2009

ja som chcela pôvodne fotokalendár urobiť pre našich a svokrovcov, ale nakoniec sme sa s manželom zhodli, že im zrejme radšej kúpime nejaký digitálny fotorámik. lebo kalendár bude po roku neaktuálny a do fotorámika si môžu kedykoľvek dať akékoľvek fotky. a ten kalendár urobíme zrejme len pre babku.
manželovi rozmýšľam niečo predplatiť a kúpiť košeľu a nejakú pletenú vestu.

juliam
11. nov 2009
janula34
11. nov 2009

Ahojky,
dnes som dostala toto mailom a vyzera to velmi pekne a zaujimavo:
http://www.nevimcohledam.cz/?katalog=20

saturnica
11. nov 2009

Ja som minulý rok dala svokre aj našim fotokalendár, ktorý sme si doma dotlačili (manžel, nie ja 🙂 ), bola to taká sada predtlačených fotopapierov s tým háčikom na kalendár a najlepšie je, že sme potom poslali fotku toho kalendáru naspeť a v ich súťaži sme vyhrali kalendár na ďaľší rok zadarmo, takže teraz mám dilemu, či ho vytlačíme a dáme svokre, alebo našim, ale asi budeme musieť dokúpiť 😒 , aby neboli hriechy.

manika77
12. nov 2009

dakujem 😀

kristina25
12. nov 2009

ahojte baby
chcem sa opytat na tu tabulu to ste ju objednavali z netu alebo maju aj v obhcode a za aku cenu?
este by som chcela poradit nieco pre svagrinku a jej manzela. Jej aj dcere krsna. Stavaju domcek, v lete by chceli dokoncit. Neviem ci kupit niejaku vec do domu, alebo niejaku poukazku napr. do Ikey, aby si vybrali sami. Alebo radsej poukazku na masaz, no vela pracuju a este po robote chodia robit k tomu domceku, aby to stihli.

kotenko
12. nov 2009

v tomto pripade urcite nejaku poukazku do nakupneho centra, alebo ak davate darceky zvlast svagrinke a zvlast svagrovi, tak jednemu daj poukazku do ikey a druhemu na masaz. popripade im do domceka kupte nieco aj vy, nejakou vazou nic nepokazis, popripade ani sadou riadov, ak este nemaju. alebo meteostanica, sadu fotramov, nejaky obraz, sadu fotoalbumov, crepniky na kvietky, alebo rovno nejake rastlinky, ked sa o ne dobre budu starat, tak im to bude pekne rast a navyse je to darcek, pri ktorom si na vas spomenu vzdy, ked ho budu polievat ;)
alebo nieco originalne - osvezovac vzduchu - to je skor take pre potesenie, nech im to v novom domceku pekne vonia 😀 no ja neviem co este, ak mi napadne, tak napisem

kristina25
12. nov 2009

kotenko
tie poukazky z ikey su dobry napad. Nevies ci sa daju objednat aj cez net, lebo ja som z vychodu.

kotenko
12. nov 2009

a odkial si "mladi"? nemusis len ikeu, skus nieco mensie - drevona, kika, asko, je toho dost a urcite verim, ze aj vo vasom okoli. ale osobne si myslim, ze by bolo lepsie, keby si vybrala v blizkosti kde budu mat mladí domcek, predsa, aj dopravu treba ratat a ked to ma byt ako darcek, tak nech ho nepreplatian a doprave 😉

alenak465
12. nov 2009

Saturnica, ten kalendár si mala z fotokalendar.sk ? Rozmýšlam že si to objednam, je to zložité dotlačiť tie fotky?

A ta fotka v tej sutazi na ich stranke je od teba? Fakt pekná 😉

saturnica
13. nov 2009

alenak465 - presne z tej stránky www.fotokalendar.sk, súťaž som vyhrala, je to moj výtvor 🙂 , aj keď prvú stranu sme s manželom pokazili. Našťžastie len skúšobnú, v tej sade je totiž jedna na skúšku a jedna ako úvodná stránka + 12 mesiacov. Ak aspoň trochu ovládaš WORD, tak dotlač tej fotky nie je žiadny problém, stiahneš si šablónu, vložíš fotku a ideš 😀 Orezanie fotiek do tej fotomasky robil manžel v programe Photofiltre, na to som si už netrúfla. Vzišiel však z toho kalendár tip-top, až ma mrzelo, že sme oba darovali a nám neostalo nič. Inak svokra už vymyslela, že na konci tohto roka tú kalendárovú časť odstrihne a fotky jej ostanú zviazané, ako vo fotoalbume.

blesura
14. nov 2009

ahojte, nahodou som sem zabludila, nechce sa mi totiz chodit po obchodoch, a rada by som kupila manzelovi parfem..lenze cez net ho neovoniam, tak ziadam o radu!!! doteraz mal mexx, hugo boss...prosim odporucte mi nejaku znacku... vdaka!!!

monika22...urcite sa malemu bude pacit a vyuzije notebook..su tam hry, hovori a uci to abecedu, cisla, mozno pocitanie, su tam melodie, noty to uci, teda aspon ten co mame my, horsie je, ze v madarcine a nikto tomu nerozumie 🙂 to dedko nakupoval v madarskom tescu a neuvedomil si, ze bude madarsky hovorit...ale nas Oli ma len rok, cize on to aj tak nevyuziva na ucenie....su rozne, tak skus vybrat nejaky, urcite sa krpec bude vytesovat 🙂

ikke
17. nov 2009

mirka1308 • Dnes o 18:51
Ahojte všetky 😉
Neviem, či tu už takáto téma náhodou nie je, ale mňa by zaujímalo, aké budete mať tento rok Vianoce?
nemyslím varenie a recepty, ale či máte už darčeky,prípadne čo ste komu kúpili 😵 čo chcete ešte kúpiť
alebo či budú tieto Vianoce pre Vás iné ako tie pred rokom 😵

mirka1308 • Dnes o 18:54
A keďže som založila túto tému, tak sa patrí aj napísať 😅
No ja na Vianoce nemám zatiaľ nič kúpené 😀
ale mám vymyslené asi čo, no ťažkú hlavu si nerobím veď je kríza 😀
dávame si väčšinou praktické veci, tak mame zrejme domáce oblečenie, nejakú knihu a voňavku
priateľovi tiež niečo na oblečenie ale najprv sa ho spýtam, nech nekúpim blbosť 😀

martinqo • 1d, 5tt • Dnes o 19:00
Pre nás budú tieto vienoce iné ako tie pred tým budú to prvé Vianoce s našim Matejkom.Ja osobne darčeky kupujem deň pred Vianocami vždy čo mi padne do oka 😀

blesura
17. nov 2009

ikke-a aku vonavku? porad

kotenko
17. nov 2009

no ja stale sondujem tuto temu, co komu na Vianoce, radte, prosim...