Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

abbi
25. nov 2009

ja zvazujem ze manzelikovi kupim stolcek do postele na ranajky... 😉 😉 teraz ho mamu v Lidli za super cenu.
Potom mu asi kupim vrtacku.. lebo furt sa stazuje, ze si musi poziciavat.
A my si potom robime vzdy nieco take co sa neda kupit.. minule mi dal zaramovat basen co napisal, alebo ja som mu vyrobila "knihu radosti" tam som mu napisala na kazdy list takeho krasneho albumu spolocne smiesne, usmevne pribehy nasho zivota. Aby, ked si to bude citat, vzdy mal usmev na tvary 🙂 ...

detom .. klasika lego, lebo do toho sa oplati investovat, potom malemu stolcek s naradim, kazdy rok nejaka kniha a pre vsetkych spolocenska hra. 😉 😉

lilix
26. nov 2009

ja neviem co pre buducu svokru. umreeem 😒

depecko
26. nov 2009

abbi to je zaujímavý darček s tým stolčekom 🙂 koľko stojí? neviem ho na ich stránke nájsť 😖

juliam
26. nov 2009

mám prvý darček, hurááá: dvd spievankovo pre malú 🙂

haniak123
26. nov 2009

Cauko, poielam zaujimavy tip na darcek: http://www.facebook.com/home.php?#/pages/BABY-F...

martinaema
26. nov 2009

my sme dnes zajednali svokrovi a jeho priateľke vstupenky na Alexandrovcov - v januári budú mať koncert v BA. Je to pre nás dosť veľká suma, ale skladáme sa štyria + svokrovi ešte nejakú fajnovú fľašu. Babulu máme vybavenú už mesiac - maliarsky stojan z Ikey, knižka s klavírom, puzzle-kniha, nejaké tie vodovky, štetce a ešte taká hra chytanie rybičiek na udicu. Mama chce posteľné - to som objednala z netu, MM chce nový drahší telefón, to si vyberie sám a ja som ostala zasa raz nakoniec 😠

reisi
26. nov 2009

ja mam uz pre dceru haldu hraciek a darcekov, pre neterku a synovca tiez. Kazdy rok si poviem, ze nenakupim tolko toho pre decka ale neda sa ,mna uz predavacky v nasich troch hrackarstvach poznaju uz zdaleka... Co vsak pre dospelakov,rodicov, svokrovcov, krstnych to teda nemam ani tusenia. 😒 A cas sa uz krati...

abbi
26. nov 2009

depecko stoji to 5 eur 😉 a je to od 19.11 v Lidli no musim ist zajtra kuknut ci to este maju 😅

penny13
27. nov 2009

Ja mám už nakúpené pre decká:
Pre Filipka: Takého veľkého hovorieceho psa, čo učí abecedu, čísla, časti tela. obliečky do postiešky a kopa gumových hračiek.
Gabika- Knižky o Noddym, bárbinu, psíka(ten, čo ho ukazujú v reklame, čo behá aj papá), litle petshop
Katka- hra Superstar, plyšovú mačku a psíka, jej obľúbenú knihu, oblečenie a deku.
Pre všetky tri baby mám knihu Moonwalker, keďže všetky tri zbožňujú Michaela Jacksona.

kotenko
27. nov 2009

penny13 a mozem vediet, co kupujes najstarsej dere? mam svagrinu v jej veku a sice uz mame pre nu darceky, no mozno daco dokupime, ked ona je nase zlaticko 😵
dnes som dokupila ocinovi Palmolive olivove mydlo a plus nahradnu napln, velmi si zvykol na tento druh a dokocna mu to doporucil aj lekar.
a zajtra planujeme ist do Nitry na nakupy, tak sa uz tesim do NY

starwendulka
29. nov 2009

ja mam nakupene. baby anabel, postelnu bielizen hannah montana pre sarlotku
barbi, malirsku sadu, kuzelnicku knihu pre majku
autodrahu, gary a knihz lokomotiva thomas a spiderman pre dvojcata
a pre najmladsich oblecenie, a hryatka a vzdelavacie hracky

starwendulka
29. nov 2009

jaj zabudla som na wendulku pre nu mam kostym vili, obliecky a tricko lazy town a my litle pony.
pre manzela mam balicek margotiek, ktore zboznujem papuce, kozmetiku

danu
29. nov 2009

katka22r • 34tt • Dnes o 16:47
Ahojte kocky mozno tu uz taka tema zaznela ale ved ked tak admi mi ju zrusi 🙂 co uz...kocky mne na vianoce vychadza 37tt chcela by som vediet ci uz mate nakupene darceky pre manzelov a rodinku a co take ste im pokupili...my nebudeme mat take bohate vianoce ale par darcekov sa tam objavi🙂pre manzela uz mam darcek a hned aj na narodeniny lebo tie ma 3.1 ja nemam rada preplnene obchody takze som zacala skor...okna uz mame umyte ale tie umyla mamka lebo byvame u nasich 😉 jedna vyhoda

kotenko
30. nov 2009

pre tie, co maju muzikov o velkosti xxl a nosia trenirky mam super vtipny a mily darcek. my sme ho kupili svagrikovi, no zmenili sme teraz darcek a tak tie trenirky su mi na jednu vec. budem rada, ak sa niekomu zapacia a posluzia ako darcek. inzerat mam a v pripade potreby mozem aj realne pofotit a zmeriat ich. inak su super, rozkosne a pritom take "mužné" 😀

kotenko
3. dec 2009

za tri dni nikto nic nekupil? ja som sa venovala mikulasskym balickom tento tyzden

mirka1308
3. dec 2009

Aj ja už som niečo pokúpila 😅
priateľovi super sveter-vyzerá ako mikina na zips a vo fann-ku balík kozmetiky v akcii 😀
Mamine-tá si vybrala nejakú domácu súpravu-praktikuš darček a viem, že túži po jednej vôni z Fannka, tak snáď do Vianoc budem mať na ňu 😀
Ja som si dnes kúpila zo Ševtu krásnu šperkovnicu-žabku vykladanú kamienkami, lebo priateľ keď pár krát kúpil, tak on má úplne iný vkus ako ja a radšej mi dá korunky aby som sama vybrala, aj keď je smutný, že nemám prekvapko 😀
Sebe som ešte objednala dve knižky a dokúpim nejaké ponožky a spodné prádlo aj polovičke 😔
Darčeky už tak neprežívam, viem že keby boli deti, tak je to samozrejme iné 😉
Hlavne, že sme s ľu´dmi, na ktorých nám záleží 😔

katulik1
4. dec 2009

Ja velmi rada darceky vyrabam. a ked uz kupovat, tak si vyberam shopy, kde predvaju rucne robene veci, napr. americka etsy http://www.etsy.com alebo aj na slovensku uz je daco http://www.keyoka.sk, teraz si tam neviem oci vyocit z jednej zavinovacky (ale uz sa vekovo nehodi :D ).
ale celkovo mi pripada super, ked s mozme spolu sadnut a daco povyrabat, vystrihovat ozdobky a tak, to cas straveny s deckom je pre neho aj pre mna urcite vzacnejsi, nez to ponahlanie sa po obchodoch, len som z toho potom vystavena

Vianoce bet darceka...to by bolo trochu prilis tvrde nie? ale chapem...

vorllinka
4. dec 2009

doporučuji podívat se na tchibo.cz, je tam ,,od všeho něco,, 😉

miluska.h
4. dec 2009

katulik, ta zavinovacka je naozaj kraaaasna 😉 skoda, ze som o takom niecom nevedela skor...

dukie
5. dec 2009

Ahojte. 🙂 Chci se zeptat na 2 věci:

Jednak na to, jestli jste někdo zkoušeli už nějaké "zážitkové" dárečky a jestli jste byli s danou agenturou spokojení...

Druhak Vás chci poprosit o nějaký nápad pro strýčka (70 let)... vždycky dostává nějaké holení a víno nebo dárkové balení pivečka... ale rádi bychom to trošku oživili. Napadla mě pro něj dálniční známka (jezdí tak dvakrát týdně Brno - Vyškov na chalupu a zase zpátky) v nějakém pěkném balení... ale mám strach, aby si už v prosinci sám nekoupil... 😕

johnatanka
6. dec 2009

Holky, máte tip na web, kde dělají hrníčky s fotkama??? Odkud jsou pěkné a něco vydrží??? Díky mooooc.
Dukie - co nějaká knížka o chalupaření, houbaření, výbavu na houby - nožík a koš nebo něco podobného...dalekohled do lesa 🙂
na dálniční známce byste se asi museli domluvit...mně by se taky hodila 😀
zážitkový dárek - akorát jednou jsem koupila mamce kabelku a do ní předplatný na kosmetiku, manžela jsem jednou vzala na chytání ryb do POlska, jako na tajný výlet, ale chtěla jsem ho vzít na čtyřkolky, ale nějak to nevyšlo...

ilci
7. dec 2009

dukie, já kupovala zážitky loni - Allegria - masáže a spokojenost, bez problémů

jabber
14. dec 2009

Mám tip na skvělou knížku, pokud máte v rodině cyklistu, dobrodruha 😉 - jmenuje se 'Cesty peklem a sněhem' autor Jan Kopka.
Je to druhé vydání, první se jmenovalo Cyklistickým peklem a byla rychle rozebraná. Já jí tehdy koupila manželovi, ale teď jsem neodolala a rozšířené druhé vydání pořídila pro švagra 😀 Je to o třech nejtěžších, extrémních cyklistických závodech světa, které autor absolvoval, jsou tam i fotky a je to fakt parádní 😎

A spolu s tím jsem ještě od Kopky koupila knížku 'Ve spárech Aljašky', která se zaměřuje podrobně jen na ten nejdrsnější z těch tří závodů - Iditarod (1800 km v mínus 50, bez podpory, jen s kolem a všemi věcmi), který Kopka v 2007 vyhrál 🙂 A ta vypadá taky naprosto úžasně 😵

medvik
14. dec 2009

jabber: super tip, už jsem 'Cesty peklem a sněhem' objednala. Díky 😉 Máme v rodině cyklistu-šílence, tomu se bude líbit 😵

jabber
14. dec 2009

medvik 😉

womenne
16. dec 2009

dukie možem ti odporučit agenturu essence.cz su velmi ustretovy komunikacia na jedničku,dodanie do 2 dni.Ja som objednala manželovy Jizdu Hummrem.Už sa tešim na tie rozžiarene očka ked to uvidi 😵

lamarika
19. dec 2009

Holky pomoc!!!! Kámoška má 14-ti měsíčního chlapečka a chtěla bych mu něco kopit k Vánocům, ale vůbec nemám potuchu co děti v takovém věku baví. . . 😒 Nemáte nějaké typy (tipy 😀 )? 😅

vercak.
19. dec 2009

Lamarika - mýho malýho teda baví všechno, co hraje. Máme už 3 měsíce takový bubínek hrací z Teska a pořád frčí 😵 Zkus taky nějaké hudební nástroje, nebo něco, co se dá všeljak rozebírat. Pak taky dřevěné hračky, máme dřevěný labyrint a ten taky dost vede. Kupovala jsem k vánocům taky ty kelímky, který jsou v sobě a staví se z nich pyramida. Fakt mají dobrý výběr v tom tesku. třeba Pompo mě zklamalo, pro takhle malý děti tam moc hraček nemají a nebo jsou extrémě drahý ☹

vercak.
19. dec 2009

Jo a jinak pro tchánovce jsme koupili dost kvalitní vína, jedno bílé, druhé červené a mají to v dárkovém balení. Mým rodičům budeme kupovat pokázku na večeři 😉 😉 😉

jabber
19. dec 2009

lamarika - tak já bych koupila taky ten dřevěný labyrint, máme z Ikea a s tím si teda vyhrála 🙂 anebo zatloukačka, taky máme tu z Ikea - je to kolekce Mula, mají víc pěkných věcí 😉 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/se...