Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

tilly
29. nov 2008

a čo tým manželom???
ja už som kúpila squashové rakety, ponožky 😀
ale ešte niečo by to chcelooo, lebo tie rakety dostaneme akože od našich u našich, takže niečo odo mňa

certica
29. nov 2008

ten moj je zmrzlak, tak som mu tento rok o.i. kupila komplet termobielizen - boxery, tricko, spodky

zuz11
29. nov 2008

tilly mam ten isty problem 😀 len oblecko a kozmetika u nas nehrozi aby som mu kupila 🤐 to on ako darceky neberie 🤐 takze tiez netusim co mu kupit 🤐 ked vacsinu veci co chce si kupi a za kraviny nie som ochotna vyhadzovat peniaze 😀 🤐 zajtra na meniny dostane novy mobil za korunu a idem mu upiect jeho oblubeny nepeceny kolacik 😀 jaj a dufam ze po novom roku az dostane hlavny darcek a to druhe dieta 😀 😀 😀

minusa
29. nov 2008

zuz11 - vsak ty si starosti s darcekmi nerob, nosis ho v brusku 😵 😵 😵

zuz11
29. nov 2008

minus, no lenze pre manzela to uz nie je darcek kedze jedneho zlobra uz doma mame a tak to nie je uz darcek kedze uz vie co ho caka 😀

lucxy
29. nov 2008

ja idem muzovi kupit hodinky 🙂

ankam
29. nov 2008

zuz11 tak to musi byt max.spokojny 😉

veronikahel
29. nov 2008

ja som dnes uz nejake darčeky pobalila 😎

janulle22
29. nov 2008

ja taky nevim co koupit priteli...on porad tvrdi ze nic nechce ze nic nepotrebuje...ale prece jen sem na neco prisla ma rad prvni svetovou valku a tak takze knizku o valkach dostane a ksiltovku ale to je hrozne malo takze nevim...budu cekat co jeste vyplodite... 😀

lucxy-hodinky jsem mu koupila predloni a lezi v supliku hlavne ze je tolik chtel... 😠 😀 😀 😀

veronikahel
29. nov 2008

janulle, tak to mavam aj ja dilemu, vzdy, ked chcem nejaky darček... teraz mi to celkom vyšlo... kupila som MM knihu o nejakom programe na pc-tu si vybral on, papuce 😀 , parfum, odstranovač chlpkov, z unicefu diar a este mam objednane dvd-hudobne live, ale to asi nestihne dojst, pretoze uz mi 1,5 mesiaca pisu, ze stale nie je na sklade 😠 ... tak este asi nieco vymyslim... 🙂

janulle22
29. nov 2008

no ja si zas rikala ze jeste nejakou PC hru ale uz hraje dve nevim jestli by jeste chtel dalsi a nebo dvd o tech valkach ze...?to me nenapadlo.. 😀 ...paradox je ze nesnasim kdyz hraje a chcu mu k vanocum koupit hru... 😅 😀

nevesta
29. nov 2008

Poradte co bavi 2 rocneho chlapceka tak do 400 Sk...

leva
29. nov 2008

Ahoj nevesta,tazko povedat co by prave jeho bavilo,deti v tomto veku podla mna potesi cokolvek,ci kocky,autocko alebo nieco zvukove,mam doma 2,5 rocneho chrobacika,kocky ho bavia najviac a skladacky,no ale zacina vyhladavat v knizkach robotov momentalne,vydeli sme takeho robota so zvukom aj chodi,no cenu ti neviem povedat,no viem ze pri nasom drobcovi bude mozno coskoro kaput 😀

zuz11
29. nov 2008

maci, aj kocik 😀 😀 😀 alebo videla som aj auticko co je od 18 mesiacov na jednoduche dialkove ovladanie ( mne sa pacilo 😀 😀 😀 ) cena bola okolo 300sk ale fakt ja by som sa jeho maminy spytala 😉
ja som teraz dvojrocnej babe kupovala sadu naradia 2 kufriky spolu do 300sk alebo chcela aj razitka zo zvieratkami ale to je nedostupny tovar 🤐

ankam
30. nov 2008

podla mojej kammosky co ma chlapceka tak len auticka a vlaciky 😉

nevesta
30. nov 2008

Zuz mamina je Alex a ta sa vyjadrila, ze je to jedno, lebo aj tak vsetko znici... 😅
Napises mi info o tom auticku? Kde? 😉

jarula25
1. dec 2008

ahojte tak mi sme zatial nasemu malemu nakupily plno kniziek tie ho strasne bavia,nejake auticka dostane aj konecne svoju prvu velku postel tak sa hadam potesi 😉 i a este som zohnala peciatky ktore tiez velmi oblubuje... 🙂 🙂 zuz11...skus kuknut na babybazar do hraciek tam som tiez nasla peciatky.... 🙂

jarula25
1. dec 2008

a este sme mu kupily detsky laptop... 🙂 🙂 vyzera celkom dobre da sa na nom ucit vsetko mozne,pismenka,cisla, slova a pesnicky a su tam dokonca aj hry 🙂 🙂 a maju ho v tescu za 399.-sk..takze aj cena dobra 🙂

marse
1. dec 2008

starsia dcerka si vybrala lego...nejaky dievcensky model s ponikmi stajnou a panacikmi
samozrejme k tomu nejake oblecko ako klasika..lebo v skolke sa to nici jedna radost a potom este nejake puzzle lebo na tom dost ulietava 🙂

mladsiej okrem oblecenia z ktoreho rastie ako z vody kupujeme zlate nausnicky kedze este stale ma tie ktore jej nastrelili. 😉

irenkat
9. dec 2008

baby prosim poradte mi, ja som uz aj s maminou zufala. co kupit starkej - ma 76 rokov, zije sama byte... ma asi vsetko co potrebuje. ma trosku problemy s rukami, takze uz ma aj kadejake zlepsovacie pomocky do kuchyne... jedine co ma napadlo je nejaky sveter, aj ked ich ma uz asi milion, ale tomu sa vzdy potesi. poradte este nieco, bud viacej nejakych drobnosti, alebo aj jednu drahsiu vec, co by sme jej darovali spolu s rodicmi (tak do 1500-2000sk). a pekaren na chlieb urcite nie 🙂 budem vdacna za akukolvek radu 😉

zuzana76
9. dec 2008

irenka co tak nejake vitaminy, alebo proste nejake lieky na klby, ked ma problemy s rukami

moja babka napr rada cita, tak jej kupujem knizku a ma cukrovku, tak jej kupujem take diabeticke sladkosti,lebo inak jej moja mamina nedovoli absolutne nic sladke, tak teraz na vianoce aspon tieto diabeticke bude moct

zuzana76
9. dec 2008

este ma napadlo- pyzamo/ u starych ludi nikdy nevies, ci anhodou nepojdu do nemocnice, tak moja babka musi mat vzdy aspon 5 novych pyzam v skrini pre pripad, zeby isla do nemocnice a nove spodne pradlo

zuzana76
9. dec 2008

dalej mozno uteraky, pancuchy, zupan

zuzana76
9. dec 2008

urcite sa najdu veci, ktore by sa jej zisli vymenit, aj ked vsetko ma, ale mozno ma uteraky 20-30 rocne, tak preco ich nevymenit

dalej papuce,

ak je kavickarka, tak nejaku dobru a kvalitnu kavu, alebo caj

zuzana76
9. dec 2008

alebo nakomplet ozdobeny vianocny stromcek , nove ozdoby

alebo ja neviem, mozno by ju potesili nejake obrusy, alebo prestieranie, alebo vianocna ruza, ak ma rada kvety

irenkat
9. dec 2008

jej zuzka dakujem za rady 🙂
vitaminy ani velmi nie, lebo ich ma dost a aj tak sa im nejako strani, neveri im. knihy necita vobec, ale napadlo ma ze predplatit jej nejaky casopis, len zase netusim aky.
pyzamo dostane urcite, resp. nocnu koselu. presne ako vravis musi mat doma pripravene nejake nove pre pripad ze by isla do nemocnice. zupan dostala minuly rok.
vianocny stromcek jej teraz kupili nasi a ozdob ma vela, kedze ma v novembri narodky, tak ked sme uz nevedeli co, tak dostala tie. a napr. teraz na mikulasa som jej kupila nove svetielka na strom...
takze zatial urcite sveter a nocnu koselu 🙂

audreyd
9. dec 2008

ja starkému každý rok kupujem niečo z ovčej vlny 🙂 papuče, ladviňák... teraz je na rade vesta 😎 a dobrá je aj elektrická dečka na zahrievanie 🙂

audreyd
9. dec 2008

a super je aj tá nákupná taška na koliečka 🙂

wanda007
10. dec 2008

a telefon? ma uz starka?

majacska
10. dec 2008

Ahojte kocky! Pridavam sa k vam. Mohli by ste mi poradit co by som mala kupit bratovi na vianoce, byvaju v anglicku, maju vsetko, pozvali nas na Silvestra. Okrem ineho je tam s nimi aj moj syn, ktory tam taktiez byva. Neviem comu by sa potesili. Stale mi hovoria, ze cigarety su tam drahsie. Ale ja nefajcim, a podla mna to vonkoncom nie je dar. Poradte mi prosim!!