Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

margaretka11
11. okt 2007

to tiež nie je zlý nápad, vesi. Momentálne sa Simonko postavil na štyri, ale ešte nevie, čo s tým objavom, tak sa zatiaľ na štyroch iba hojdá 😀

alena22
11. okt 2007

no ja na vianoce uz myslim asi mesiac pretoze neviem ako by som sa predierala pomedzi stada ludi v obchodakoch s kocikom tak uz pomaly skupujem veci a pekne ukladam do skrine 😀
vzdy som zboznovala predvianocne nakupy behat po obchodoch a tak ale teraz skratka musim vynechat co keby si maly v dlllhociznej rade zmyslel ze chce papat? 😀 😀 😀
my budeme mat 7 mesiacikov na vianoce a kupujem mu taky klavirik s mnohymi funkciami a nieco na oblecko dostane a isto este pojasim a nieco pokupim 😀

vesi
11. okt 2007

juj, tak to už každú chvíľu začne...Saška začala tak isto a o pár dní už išla, mala vtedy 7 mesiacov 😀

vesi
11. okt 2007

tak ja nakupujem darčeky až v decembri, vtedy má MM 13. plat, ináč by sme to asi neutiahli 😝

alena22
11. okt 2007

jej v 7 mesiacoch uz na idu na styri no super to bude naj darcek ak to nas adko dokaze mozem mu to povedat aby vedel co si zelam 😀

margaretka11
11. okt 2007

Alena, taký klavírik nie je na zahodenie. Máme takú blikajúcu loptu s melódiami a maličkým sa to veľmi páči, púšťajú si melódie sami 🙂 . Ja tiež chcem niečo, čo ich bude zároveň aj rozvíjať, páči sa mi, že teraz sú na výber takéto hračky.
Vesi, vyzerá to tak, že Simonko naozaj už začne lietať. Simonka sa zatiaľ na štyri nepostavila, ona sa iba na brušku pohojdáva, tak uvidíme.

margaretka11
11. okt 2007

Aj my budeme nakupovať až v decembri, aj moj muž dostane 13. plat. Nedá sa nič robiť, aj keby sme akokoľvek chceli kúpiť niečo skor, jednoducho to nevychádza..

vesi
11. okt 2007

a načo by sa namáhala, ked je jej dobre... 😀 😀 Mne sa ináč páči aj ten plyšový pes čo ked mu stlačíš nohu, povie nôžka a pod. 😀

alena22
11. okt 2007

http://www.quelle.sk/sk/extern/index.html?EMBPE...
toto je ten co dostane pod stromcek 😀 prave to ze uz som ho mala moznost vyskusat a aj na adkovi ma presvedcilo ze to bude dobry darcek pre neho bo uz teraz sa mu pacil 😉

margaretka11
11. okt 2007

Dobre si vybrala Alena. Mne sa páčil aj ten domček, to tiež vyzerá dobre alebo to centrum pre rozvoj motoriky, rozhodne si to značím ako nápad pre maličkých 🙂

vesi
11. okt 2007

a čo mám kúpiť ja pre 1,5 ročnú? 🙄

vesi
11. okt 2007

ja som blbá...pre takmer 2 ročnú... 😝

margaretka11
11. okt 2007

Fúha Vesi, tak to je ťažké, predpokladám, že bábik má ako dreva, však?

vesi
11. okt 2007

hmm, presne tak aj kočíky, kuchynka velké lego, kocky, trojkolka, odrážadlo...všetko má a plyšákov toľko, že sme aj k babke dali, aj do škôlky odniesli...a čo teraz?... 😝

alena22
11. okt 2007

skus ten notebook taky detsky ale asi by som radsej investovla do jednej drahsej hracky ako viacere lacne babiky ci plysaky len ozaj neviem ani ja co skusim pokukat mozno ma nieco napadne alebo najdem nieco pekne 🙂

margaretka11
11. okt 2007

A "fčil budz múdra", že? A čo tak vyskúšať nejakú stavebnicu?

margaretka11
11. okt 2007

Vesi, ja tiež porozmýšľam, prípadne sa popýtam, dobre?

alena22
11. okt 2007

inak na www.dracik.sk je vela motivacii 😉
prave tam smejdim 😀

vesi
11. okt 2007

no, to nie je zlý nápad...a zaujal ma aj ten notebook...rozmýšľala som aj nad telefonmi z izby do izby...bábiku majú aj šušu aj lacnejšiu čo tiež plače, aj stoličku na krmenie, postieľku, autosedačku...tieto veci už máme 😒

vesi
11. okt 2007

dakujem za tipy, idem pozrieť do toho dračika 😀

margaretka11
11. okt 2007

Vesi, keď som na tom dráčikovi videla tie modelovacie hmoty, tak ma napadlo, či by Sašku nepotešilo niečo také. Vieš, nejaká sada s fixkami, ceruzkami, plastelína, skicáre a omaľovánky atď.

vesi
11. okt 2007

to by nepotešilo mňa... 😀 😀 ale nejaké farbičky a vymaľovanky dostanú, len to pre nich nie je také vzácne, obe sa stým hrajú každý deň...

margaretka11
11. okt 2007

Tiež pravda, no nič, rozmýšľam ďalej 😀

danona
11. okt 2007

babulky, vyťahovať plastelinu z koberca... 😝 švagrina nám raz dala taký darček pre dcerku, no odvtedy to beriem ako darček pre nepriateľa.. 😀 😝

margaretka11
11. okt 2007

danona, zapamätáme si 😀

vesi
11. okt 2007

danona, tak, tak 😀 😀 😀

danona
11. okt 2007

😀
vesi - pre 14 mes. chcem kúpiť v Ikei takú hračku - také drevené prevliekadlo..neviem ako to inak nazvať... no, našla som, je to toto..http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8001...
má to kamoška a deti sa s tým pekne zahrali 🙂 , niečo podobné som aj v Tescu videla..

lidka619
11. okt 2007

baby, a mám otázočku - dá sa na tej stránke www.ikea - nakupovať aj cez internet?

aktak
11. okt 2007

lidka pokial viem tak nie

alena22
11. okt 2007

lidka myslim ze ikea nema moznost najupu cez internet ☹