Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

ankam
23. okt 2008

janka 1874 mY sme kupili stromcek umely v Polsku-kanadsku borovicu
Nadherny a vysoky hustyyy velmi.a nebol vobec drahy-som velmi spokojna najkrajsi stromcek aky som videla-teda z umelych 😀

mima1
23. okt 2008

jasne baby chapem tak trosku aka je situacia dnes ale radsej na vianoce darcek nechcem ako by som mala mat splatky potom nevioem kolko. tot moj nazor. ale darceky tiez kupujem v predstihu aj pol roka a odkladam aj preto aby som nevidela v decembri velku sumu naraz.

cikyta
23. okt 2008

Tento rok som od začiatku po troške odkladala korunky a v decembry ich bude dosť na darčeky.Som rada,že som čo-to nazbierala teraz som v úplnej pohode čo sa financií týka. 🙂

janka1874
23. okt 2008

ankam tam plánujeme aj my kúpiť len aby sme na také niečo naďabili presne taký ako opisuješ by sme chceli

ankam
23. okt 2008

tak to sa nemusis bat-veeeeeeeeeela ich tam maju.Bola som aj minuly tyzden 😉 Praveze len take som tam videla 😉

janka1874
24. okt 2008

jooooj super si ma potešila

ajula25
24. okt 2008

ankam a v akých cenách sa pohybujú stromčeky v PL?

ankam
24. okt 2008

Tak my sme kupili cca pred 4rokmi za 800sk a vyska 1,80m.teraz som sa na ceny nepytala
ale max 1000sk podla mna 😉

ajula25
24. okt 2008

no celkom fajn cena. a ja by som aj menší prijala. A v tomot období už budú mať aj stromčeky? 😅

ankam
24. okt 2008

heeej uz ich mali pred tyzdnom-teda neviem kde chodite vy ale my do Krosna a uz mali 😉

daska1
24. okt 2008

ja som kupovala umelý stromček pred 3 rokmi v Polsku v Novom Targu, borovicu - je taký hustý, výška 1,8 m, a stál 900 Sk, ale jedličky boli lacnejšie

janka1874
24. okt 2008

my by sme borovicu chceli ale my nepojdeme do takého veľkého mesta tak dúfam že budeme mať sťastie

luminkasp
24. okt 2008

jejda, v pl uz maju stromceky, ja chcem tento rok kupit trosku mensi ako som mala po minule roky, lebo chcem dat jeden stromcek aj do izby, kde spi mala, ale to v spanielsku nehrozi skor ako na zaciatku decembra 😖

gucz
24. okt 2008

aj ja sa chystám kúpiť stromček. Ale do poľska sa nedostanem. Neviete kde majú pekné stromčeky tu na slovensku? Tak v Bratislave alebo v Trnave? A čo tak asi stoja? Pozeral už niekto? Ja som sa do mesta ešte nedostala...

ukana
24. okt 2008

v Polsku maju fakt vyber a polovica ceny ako u nas , rozne velkosti, tvary, aj biele 🙂

Na Slovensku skus Baumax 😉 Tesco 😉

ukana
24. okt 2008

aj v Novom Targu, aj v Jablonke uz maju stromceky 🙂 do 1000sk kupite take vacsie...a da sa aj zjednat cena nizsie 😵

gucz
24. okt 2008

ukana diky 🙂 , ja by som aj v poľsku kúpila, ale čo dám od nás za cestu do pl, tak to si môžem kúpiť aj tu. Ale ten baumax asi pozriem. Mávajú také dačo v kike?

ukana
24. okt 2008

😕 Kika- neviem, to zas nemame my 😀 my mame Polsko 😀

luminkasp
24. okt 2008

baby, neviete nejaky link, kde sa daju kupit mikulaske ciapky a podobne somarinky cez net?

harmi
24. okt 2008

luminkasp, skus tuto

http://www.bess.sk/

http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?manufacture...

a ja zhanam nejake cervene bodynko alebo tricko so sobikom lebo chcem urobit kalendar pod stromcek nasim a svokrovcom ale este nikde nemaju.a jato potrebujem teraz.tak baby keby ste o nicom vedeli tak mi prosim dajte vediet.dakujem 🙂

gangy
31. okt 2008

ahojte babenky,poradte mi prosim,ako vyrobim nejaku vlastnu vianocnu pohladnicu s fotkou mojho maleho anjelika?je na to nejaky program, alebo ako mam postupovat?....dakujem paaaaaaaaaa

droby
31. okt 2008

ahoj gangy, pozri temu digiscrapbook tam mas programy navody postupy, linky 😉
odporucam stiahnut si photoshop (na 30dni zdarma) s postupom ti kludne aj poradim 😉

droby
31. okt 2008

harmi ja som kalendare davala celej rodine min rok 😀 mozes si ho spravit aj sama. ja som robila taky ze cely rok bol na jendu a4 aj s fotkou a to bolo vytlacene a zaramovane a mali obrovsky uspech a mna tesi ked vidim ze ho maju pekne vystaveny 🙂

lucaska
5. nov 2008

ahojte, co planujete detom na vianoce????????

janka1874
5. nov 2008

ja akurát neviem čo mám urobiť malej papať ona totiž o 18-tej jedáva už len ovocie alebo nejakú kašičku no fakt neviem

alika54
5. nov 2008

u dcerky to mam jednoduche,,,je zalubena do snehulienky a trpaslikov tak urcite kupime barbi-snehulienku a trpaslikov 😉 ,,a synator dostane lego-pobrezna straz,,,a urcite este kopu neakych drobnosti 🙂

moni1412
5. nov 2008

baby co na Vianoce 8-mesacnemu drobcovi? poradte prosim 🙂

gucz
5. nov 2008

minulý rok dostala moja malá (mala 5 mesiacov) od Ježiška (od celej rodiny) mikinu a dudlík, potom kolotoč čo vyhráva a točia sa v ňom zvieratká, taká hračka, podbradník, mlieka, takého hrošíka čo keď potiahneš šnúrku tak hrá melódiu, rôzne oblečenie, hryzátka a na viac si nespomínam. Tento rok, bude mať 17 mesiacov, dostane hračky od fisher price (hovoriaci náučný slimáčik, telefón čo je na kolečkách a ťahá sa za šnúrku - od svokrovcov, kačičku s vodou v guli, potom slimáčika čo sa doň vkladajú do dierok rôzne tvary od nás). Určite dostane i dačo na oblečenie . A ešte môj dedo (malej pradedo) s jeho druhou ženou chcú malej kúpiť bicyklík, alebo trojkolku, tak sa necháme prekvapiť, čo to vlastne prinesie ten Ježiško.

Stromček som ešte stále nekúpila, majú mi dať vedieť z jedného obchodu, keď im príde tovar. Kúpila som si žiarovky na stromček, dve sady, také klasické (hríbiková sada a sada so stromčekmi). 🙂

jasumat
5. nov 2008

Veľmi pekné stromčeky som videla aj v Metre vo ZV, aj BA.

anickaajanko
6. nov 2008

my sme malemu objednali ten detsky telocvik
aj s hudbou Mozarta
😉