Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

maca793
10. nov 2007

roascha
obliečky tie nekupujem, mám najmenej 12 kusov, malá namiesto osužiek používa župan, a tie bábiky má idú doma zasypať. máme ich najmenej 50 od malých po veľké+3kočíky+odrážadlo+2bicykle. to má tá najmenšia. už som rozmýšľala, že jej kúpim nejaké mikiny, lebo som jej dosť vyradila vecí, a k tomu nejakú hračku ale ostáva otázne akú 😕 😅

roasha
11. nov 2007

maca,my mame tiez vsetkeho dost,plno novych obliecok,uterakov aj hraciek,ale mala je v princeznovskom veku 😵 ,tak jej nebudem kazit radost,a su to prakt.veci/okrem babiky/.handar ma plno,to kupujeme priebezne. 😉

iva1
11. nov 2007

Myslím že vianoce budu aj ked si na PN.darčeky sa dajú kúpit aj lacnejšie.Poteši každý,hlavne že si ten vedla nas spomenie že sme tu..vela štastia,a pekné vianoce.. 😉

emjee
14. nov 2007

bibula 2d Dnes o 10:02 Co na Vianoce
pre 14 ročné silnejšie dievča,ja fakt neviem,je to moje kŕstňa,knihy moc nečíta,minule som jej dala striebro,no fakt neviem...

michelle
14. nov 2007

bibula, aj ja mam 14rocnu dceru... skus nejake CDcko, mozno nejake pekne tricko, decka v jej veku sa radi pekne obliekaju... alebo rukavice, sal... vonavku?

liana
14. nov 2007

bibula, kozmetikou nič nepokazíš. alebo kabelku. a ani Cd nie je zlý nápad. alebo možno nejakú bielizeň, možno trošku luxusnejšiu. a napadá ma aj predplatné nejakého časopisu.

katka25
15. nov 2007

No nam sa este nic nenarodilo. Tatino by chcel Nicolku,a uz teraz chodime po hrackarstvach a tatino ukazuje co svojej princezne kupi. Hlavne babiky a saty pre princezne. Je to casami smiesne ked tak dvaja dospely chodia po hrackarstve,ale je to docela prijemne a je pri tom sranda. No bojim sa ako to bude ked sa male narodi. Tatino uz teraz hovori ,ze zbankrotuje !! xixi 😀

pralinka25
15. nov 2007

Ahojte. Vacsinou tu pisete co pre male deticky ale ja mam problem ako bibula. Neviem co pre 14 rocnu babu.
Vonavku si netrufam vybrat ani oblecenie. Je to sestra mojho manzela a ten ked sa ho opytam ake ma zaluby alebo tak nevie mi povedat. Je pravda ze ked odisiel z domu byvat so mnou mala 12 a odvtedy sa urcite jej zaluby zmenili.
Dokonca nevieme ani aku hudbu pocuva. Nema nic specialne a davat nejakych 700sk za originalne Cd ktore by ani nepocuvala sa mi nechce. A dat jej napalovane zas by bolo asi divne. Ja fakt neviem. Skuste poradit. Dik.

Vazne som v koncoch. Minule sme jej kupili knihu ale nechcem jej kazdy rok davat len knihy. Vacsinu dna presedi za pocitacom a hra internetove hry.

roasha
16. nov 2007

pralinka,skus nejake tricka pre sumienky. 😉

tilly
16. nov 2007

noo pralinka, je to asi blbé, ale skús jej dať peniaze do obálky, to ju poteší najviac...

vesi
16. nov 2007

pralinka a keby si sa jej napr. opýtala čo by chcela?

dannynka
16. nov 2007

ahojtemnohli by ste mi poradit alebo najst nejaky link na taku hracku tusim sa to viola xilofon,chcela by som pre malu pod stromcek a nemozem to nikde najst 😅 😅 😅 😅 😅
su to take kovove dosticky na dreva,a ked potom kleponete takou opalickou tak to vidava zvuky,nasu malu to hrozne bavilo u kamaratky a neviem to nuikde najst 😅 😅 😅 😅

dannynka
17. nov 2007

biccy dakujeeeem moc 😉

ukana
19. nov 2007

pralinka, mna napadaju doplnky na oblecenie, ked jej kupis ciapku,sal a rukavice, nic tym nepokazis. Alebo kozmetiku? Nejaky vianocny balicek, teraz ich je plno na trhu 😉 Telove mlieko, alebo nejaku peknu bizuteriu, alebo nejaku salku s vtipnym napisom? Pyzamo? PUZZLE? Doplnky k mobilu? vyberaj 😉

sunny6
19. nov 2007

moja mala neter ma sice len 11 ,ale najviac sa potesi peniazkom,ona totiz rada nakupuje,pralinka viem ,ze peniaze sa zdaju blby dar,ale ja si pamatam z detstva ako 14 rocna,radsej som dostala nejake korunky ,ako darcek ktory nevyuzijem alebo sa mi nepaci.Tak si sama urobi radost,nemusi to byt vela trebars 200 -300 sk,urcite ich pekne vyuzije na co ona chce.
Alebo maju pekne kufriky z make up pre teenegerov,to som malej kupila na vianoce,a je to bombove.Sice drahe,ale maju aj mensie a lacnejsie.

sunny6
19. nov 2007

teraz som si precitala co tilly napisala takze 100% suhlas 😉

ukana
19. nov 2007

ja neviem, my sme nikdy nedostavali peniaze na Vianoce, ani ja by som ich nikdy nechcela dat. No mozno o par rokov aj ja sa k tomu dopracujem 😅 Zatial sa tomu uspesne vyhybam 🙂 . I ked aj ja som niekedy dostala taky darcek, ze skoda penazi, radsej mohli dat CASH 😀

emjee
19. nov 2007

stela3 1d Dnes o 12:32
ahojte maminky,chcela by som sa opytat co budete kupovat vasim drobcekom na vianoce ja vobec neviem tak mi sem hodte nejake tipy.dakujem........

ria80 1d Dnes o 13:00
Tak Michalka dostane penovy puzzle koberecek,plysovy pytel na spani,bednu kostek,a urcite jeste nejake drobnejsi hracky a neco na sebe.Asi nejakou prvni knizku.

bibinka 2d Dnes o 13:05
stela- nebudem kupovať nič. za prvé si to ani neuvedomuje, za druhé, kupujem mu veci a darčeky priebežne. tomu staršiemu už kúpime , lebo si už uvedomuje, že budú Vianoce a teší sa. len si myslím, že pre bábo do 1roka sa fakt netreba stresovať s darčekmi 😉

bibinka 2d Dnes o 13:05
asi ma tu teraz ukaneňujete 😀

bibinka 2d Dnes o 13:05
pardón- ukameňujete

mirka414
19. nov 2007

miriam17 moja dcerenka dostala k narodeninam krasneho ponika s dracika a sedi na nom cele dni hladka ho skusa ci mu smrdi zadok 😀 naopak teraz sme jej do izby kupili s ikea (vo svajciarsku neviem ci aj na sk)zavesne kreslo vola sa ekore a tam nechce byt teda len chvilku sedi vnom zaba a hupe ju tam.na vianoce dostane detsky kocik,hrad domcek kde si moze citat knizky alebo len tak sediet a maly klavir a cd s pesnickami.

shiju23
20. nov 2007

moj bude mat v case vianoc 11mes a3tyzdne, on si uvedomuj euz aj teraz, darceky urcite, tesi sa z kazdej novej hracky, chcem mu kupit trojkolku od 1roka,ale kvalitnu, je aj s hudbou, tu chcem prenho, potom nejake hracky este, neviem ake musim popozerat, nejake auticka, to ma rad. oblecenie,to ho nepotesi, skor mna, aj tak toho ma vela, niet ani kam davat. radsej tie hracky

moncika15
26. nov 2007

som totalne bezradna neviem co kupit bratovi ma 27 a svagrinke ta ma 25 😒 .s nikym nemam problem ale tieto osoby 😀 ma kazdy rok vedia poriadne vycerpat 😅 .vy to ako riesite? 😀

biccy
26. nov 2007

Moncika,ja mam stale problem,co kupit svagrom 25 a 26 rocnym. 🙂 Tentoraz som im kupila kazdemu mikinu,kozmetiku a male balicky z lekarne. 😉

tilly
26. nov 2007

baby a čo rodičom?

moncika15
26. nov 2007

my sme kupili ocovi sadu naradia a mame sal a taky krasny osviezovac vzduxu a este jej xcem kupit nejaku kozmetiku.svokre asi nejaku betonovu okrasnu postavicku na dvor

sue
26. nov 2007

...hmm... no kozmetika, fotoalbumy, knižky...a sem tam aj spotrebné veci - poháre, hrnčeky, papučky...

musko
26. nov 2007

tilly, dali sme spraviť kalendár z fotiek vnúčat ( nášho Petríka a sestrinej Ninky), mame som namaľovala hodvábne puzdro na okuliare a dedka ešte doriešime... Ale spoločne od nás dostanú ručný vysavač na suché aj mokré vysavanie.... 😉

nenka83
26. nov 2007

tilly mamke daco na oblecenie tatovi tiez... svokrovi nejake sroubovaky, svokre oblecenie a svgrina ma nasrala minule tak tam je to otazne 😉

moncika15
26. nov 2007

vidim ze zadna originalita 😀 😀 😀 tusim to ostane na kozmetike,obleceny,a dekoracnyx predmetox 😖

kotenko
26. nov 2007

co tak poukazku na masaze??, JA som to dala sice priatelovi, ale povedal, ze to bol jeden z najoriginalnejsich darcekov 😉 a este sa potesil aj snezitku - snehovej gule, ked bol maly, tak po nej velmi tuzil, ale mama mu ju nekupila, raz sme sa tak rozpravali a povedal mi o tom, tak som mu hoznala snezitko. Mali ste vidiet tu radost v ociach - 22 rocneho chlapa 😀 Bol uzasny, sa tesim ako male dieta a ta radost stala zato.
Inak, aj tu su nejake temy, co sa tyka vianocnych darcekov:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...