Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

jasminet
23. okt 2009

marse - len kde vam to zohnat - modre z neba, to by som vedela, ale svaty pokoj... 😒 😀 😀 😀

macka01
23. okt 2009

dievčatá,nenosí na Vianoce darčeky ježíško? 😉 😀 😀 😀

duska1122
23. okt 2009

tak ja sa tiez pridam do tejto diskusie my si s priatelom urobime zoznam mesiac pred vianocami sto krat ho zmenime a nakoniec dva dni pred vianocami behame ako lazni a nevieme co chceme. s priatelom sa dohodneme ze si nic nedame lebo si darceky davame cely rok ale nakoniec si aj tak kupime cosi.

ankam
23. okt 2009

duska1122 😀 😀

mamutka
23. okt 2009

mna napadlo, ze dam rodine porobit hrnceky s fotkou nasko maleho, nasla som take pekne, transparentne matne sklo. aj tak otravuju ze chcu fotky a uz som v minulosti vycerpala vsetky napady, kozmetika, oblecenie, kalendar s fotkami maleho.....

womenne
23. okt 2009

Tak my sme si doteraz kupovali darčeky spolu,ale nebolo to ono tento rok chcem aby ma prekvapil a ja jeho tiež.Snažim sa mu zohnat prototip Hummra jedneho už ma tak dalšieho do zbierky len je to dost problem ich najst 🤐 Najhoršie je že ma po vianociach o necely mesiac narodky takže zhanam zase ale mam už naplanovane bud mu kupim hodinky ktor chodi obdivovat alebo by som mu tužila darovat jazdu Hummrom-to je totiž jeho dalšia laska možno je aj predomnou 😀 len si ešte musim čosi o tom pozistovat,to by sme si užili cela rodinka lebo maly ho tiež zbožnuju.len dufam že sa to podari ak nie ma smolu dostane oblečko 😝

womenne
23. okt 2009

našla som to super ani to nieje tak drahe http://www.esennce.cz/hummer-jizda/

mima1
23. okt 2009

jaaaj vianoce. booze uz sa to blizi. to zas bude. ja nakupujem skor ale tento rok vobec ale vobec neviem co. cize sem budem asi chodit smirovat co budete kupovat vy. ale ja kazdorocne nakupujem svatre ponozky a podobne "originalne" veci ak na nic ine nepridem. ked sa pytam ze co mam kupit nikto nevie. ale inak mna ked sa niekto pyta co chcem tiez neviem 😀 😀 😀

luise
23. okt 2009

Ja sa vytešujem, že všetky darčeky už máme nakúpené, aj dnes sme kúpili posledný pre svokra. Ostáva mi ešte manžel, ale to mám už vymyslené... Už by som najradšej tie Vianoce brala. Hrozne sa teším, ale to vždy. 😵 😉

babula90
23. okt 2009

fíha, už nakúpené darčeky, to akože vážne? 😀 by som to nevydržala tak dlhos chovávať ako sa poznám 😉

luise
23. okt 2009

No, dneska som sa tak vytešovala, že by som mu to najradšej dala, ale to by zas nebolo prekvapko. 😀 A ja milujem prekvapenia. Nenávidím stresy pred sviatkami a preto si všetko už chystám pomali od leta a nakonci už neviem vydržať ako by som to všetko rozdala, lebo mi to všade zavadzia!!! Ale inak super. 😲

babula90
23. okt 2009

ani ja neznášam na poslednu chvilu a "hocičo", ale v oktobri ešte darčeky nemam 😒 , len jeden vlastne, pre manžela, lebo včera som vyhrala navigačný systém, tak mu ho šupnem pod stromček 😀 😀 😉

mamutka
23. okt 2009

womenne, to je hodne dobry napad pre chlapa, dik za inspiraciu 😉

luise
23. okt 2009

Myslím, že máš pre manžela super darček! Tiež som rozmýšľala, ale myslím,že zvolím asi niečo iné... A ešte k tomu aj zadara, no čo si viac priať? 😀 😀 Blahoželám! 🙂

iwuskaaa
23. okt 2009

Ahojte, super téma 🙂 .
Ja tiež pomaly začínam uvažovať na darčekmi, pre malého sme dokonca už aj niečo kúpili a to stan do detskej izby a hojdacie kreslo, oboje z IKEI 🙂 . Chodíme sa hrávať medzi detičky, tak som začala všímať, čo ho zaujíma a s čím sa prehrá, pretože donedávna som mala pocit, že jeho nezaujíma nič 😀 .
Ešte mu ideme kúpiť sánky, odrážadlo - motorku, nepremokavý fusak, nejakú hračku ale netuším ešte akú...a dostane aj penové puzzle, určite niečo na oblečko...

A čo ostatným, to netuším 😒 .
Veľmi sa mi pozdáva ako vhodný darček časopis, to si asi nechám pre svokru 😵 . Len ako to je, keď to chcem venovať? Ja by som nejakú poukážku o tom chcela, že je to ako darovacia poukážka, či ako to nazvať 😀 ...

babula90
23. okt 2009

dakujem 😉 , len dufam, že nebudem platiť dan, je to za 259€! 😕 Navigáciu sme ešte nemali a cestujeme často, tak sa zíde.

kotenko
23. okt 2009

no ja som dnes kupila nasej starkej kavu zo sialkou a podsalkou v Bille, tak sa z toho vytesujem. celkom dobry typ som zbadala od vas - predplatne casopisu, to by ju veru celkom potesilo, ako ju poznam. a tak mi napadlo, ze tusim uz mnuly rok som jej chcela predplatit casopis, no nestihla som.
a co svojim muzikom kupujete?

luise
23. okt 2009

No, neviem ako to je presne, ale zdá sa mi, že z peňažných sa po novom neplatí, ale z vecných hej. Skús pozrieť v google, iste nájdeš! Určite to bude od vyššej sumi, ale radšej to pozri ak chceš mať istotu. 😉

Iwuskaaa, prečo by si to nenazvala ako chceš? Keď moja mamka raz dávala peniaze na rifle pod stromček, tak aby to nebolo také, nakreslila si ich, vystrihla a zabalila spolu s nimi. Vyzeralo to tak akoby tam boli, aj keď neboli. Je to čarovný večer a dovolené je určite všetko. 😉

Ahojte a prajem dobrrú noc, zajtra vstávam do práce... 🙂 😵

kristina25
23. okt 2009

no, ja zajdem s malou do hrackarstva a ona mi hned poukazuje, ze co sa jej paci. Tak som urobila aj minuleho roku a velmi sa tesila, ze jej jezisko doniesol co chcela 🙂 Toho roku to urobim tak isto, aby mala bola happy 🙂
Ale urcite to nie su drahe darceky.

iwuskaaa
23. okt 2009

Ako poznám manžela, tak by chcel vŕtačku, parfém, osobnú váhu...tak niečo vymyslím už len 😀 . Ale zase vymýšľa nejaký spoločný darček a to vraj komodu do obývačky, nový TV 🙄 ...ale asi zatrhnem 😀 😝 ...

luise
24. okt 2009

Babulka, neviem či si to pozerala, ale vyzerá to tak, že by si to mala zaplatiť. Je to od 166 eur. Oslobodení sú len dôchodcovia a študenti.

Nakoniec som do práce nešla, lebo pršalo, tak som sa zbitočne ponáhľala spať. 😠

babula90
24. okt 2009

Luise, to mi ani nevrav ☹ oslobodené by mali byť aj ženy na MD ☹

luise
24. okt 2009

No, to by mali, ale bohužiaľ! 😠 Naklikala si si to?

luise
24. okt 2009

Pozri daň z vecnej výhry 2009!! A nerozčuľuj sa, aj keď je to na prd, bude aj lepšie, aj keď je pravda, že by to nas.... aj mňa! 😲

powerka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
24. okt 2009

ja som dnes kúpila zase ďalší darček, staršia dcéra si vyhliadla flašku na čaj hana montana, mali poslednú v dráčiku, dcéra ju dala predavačke, že nech jej ju odloží a že ju ježiško príde pre ňu zobrať 😀 😀 😀 tak som tam mm poslala nech ju kúpi

kotenko
25. okt 2009

tak vcera sme boli v Nitre na nakupoch a zacala som sa rozhliadat aj po vianocnych darcekoch... drahemu som kupila AXE sadu, nejake rifle a tricko (ale to ma k narodkam), tak som aj nejaku galanteriu pozerala, ze co svagrinke a tak.

libka1
25. okt 2009

powerka este ta to bavi? ja myslim ze tuto temu ktosi zalozil s inym umyslom ako vyuzivat ju pre reklamu 😝 uz si sem dala ten link druhykrat, viackrat nemusis... 😉

ankam
25. okt 2009

libka1 😀 😀 😀
powerka-urcite by som tam nenakupovala............

kristi
25. okt 2009

dneska uspech, mame kufr s naradim, cajovej servis, tabulku na kresleni a jeste helmu 🙂