Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

babula90
27. okt 2009

neporadim, mna by muž na šálke asi nechcel 😀 😀 skôr deti. 😉

babula90
27. okt 2009

až teraz čítam, že s jeho menom, sorry 😉

juliam
27. okt 2009

lubkaj - skúšala si popozerať aj niekde v obchodoch u vás? u nás v RK som tuším také niečo videla...

juliam
27. okt 2009

naša beťárka zrejme na vianoce dostane veľkú didaktickú kocku, tabuľu na písanie a hranie s magnetkami, určite knižky a ešte asi niečo vymyslím. pre našich rodičov kalendáre s našimi fotkami - to určite zabodujeme, našim by som chcela ešte hodiny do kuchyne a svokrovcom neviem, bo všetko majú... no a manželovi - to je moja večná dilema, ale zrejme nejakú peknú modernú košeľu, čo sa k nej nemusí kravata nosiť a možno niečo do auta, lebo veľa cestuje.

lubkaj
27. okt 2009

juliam: Pozerala, ale nasla som len take, ako nechcem... Tu povodnu sme kupili kedysi davnejsie na nejakych trhoch, ale teraz taku neviem zohnat ani sa svet 😒.
Kazdy sme mali svoju so svojim menom, moja sa rozbila uz davnejsie a ta jeho nedavno.

alusha
28. okt 2009

juliam, aku tabulu na pisanie ste vybrali, aj ja by som nieco take chcela pre maleho, tak zhanam nejake napady... diky

janulle22
28. okt 2009

tak my mame zatim jen vymyslene...

malej-motorka na hrani, kostky, tabule, nejake auto
tchanovci-listky do divadla, nejaka kosmetika a asi neco na obleceni
nasi-mati poukaz na kosmetiku nejake obleceni kosmeticky balicek, tata- obleceni,kosmetika, krizovky
poritel-cinky, ledni brusle, nejake obleceni
prababi-hrnicek a kafe a nejake cd
neter-svetylko z ikea
to je tak vse🙂ted to jeste koupit a bude to dobry🙂

prectu vase prizpevky treba mne jeste neco napadne a pozmenim muj seznam🙂

ankam
28. okt 2009

lubkaj u nas maju taketo salky v klenotnictve....no asi nie presne taketo

juliam-aj my mame uz taku tabulu kupenu 🙂
alusha nam jezisko donesie tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2050309 🙂

mirustek1
28. okt 2009

ahojte-vianoce a darceky,to je aj moj problem,co komu kupit,starsia ma velmi vela hraciek,neda sa v izbe pomaly pohnut a ta mala ma vsetko po nej,takze neviem co este kupit
starsej som zatial-tetovacie studio,takeho ponika rozpravacieho-sice je uz skolacka,ale veeelmi ho chce,parfem a sprchac HsM,deku a dotykovu lapmu Hanna Montana,sperkovnicu....ale co este???????????????
a mladsej len taky obrazkovy televizor a hudobny domcek so zvieratkami co vydavaju zvuky
tak hadam ma niecim inspirujete.....

bets
28. okt 2009

a co manzelovi?
toto je moj najvacsi problem. vsetko ma, nic vyslovene nepotrebuje, resp. co potrebuje si kupuje priebezne. takze nikdy neviem. malo by to byt, co jeho nenapadne si kupit a zaroven mu to urobi radost a bude to aj na nieco dobre, nielen aby to zavadzalo na policke...

cencula
28. okt 2009

rozmýšľa niekto kúpiť prvákovi krokopero? prekladá do angličtin aj slovečiny,má ho niekto? ste s ním spokojn7?

juliam
28. okt 2009

alusha - no mne by sa páčilo bud niečo takéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6208620 alebo taká, čo písala ankam.
bets - ja mám presne ten istý problém... 😠

mirustek1
28. okt 2009

ani moj muz nikdy nic nepotrebuje,tak to je najvacsi problem,stale mu chcem kupit elektr,holiaci strojcek,ale to nechce....tak musim rpzmyslat dalej

jasminet
28. okt 2009

este mozno elekt. kefka na zuby, hodinky, usb kluc, strojcek na vlasy... sadu naradia? knihu? poukazku na masaz?

alusha
29. okt 2009

dakujem za tipy na tie tabulky, su krasne, asi prisporim na tu, co dala ankam 😀

ankam
29. okt 2009

alusha ved hej-manzelovi sa oci pprekrutili dookola....... 😀

zuzu13
29. okt 2009

ahojte
lubkaj a co takyto hrncek...s foto ...
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/h...

ja mam pre nasich aj svokrovcov fotoalbum s nasimi spolocnymi foto...no a klasika nejaka kozmetika....
pre syna mame kupene kreslo ako mal Vladko vo vyvolenych...malej asi babika, kniha...a dalej neviem... 😅

lubkaj
3. nov 2009

zuzu13: Tie hrnceky vyzeraju celkom dobre, ked nezozeniem taky aky chcem, mozno objednam nieco odtial...

kotenko
4. nov 2009

no nasla som darcek pre svagrinku, mozno niekoho inspirujem - krepovacie klieste na vlasy, pravidelne si ich poziciava aj odo mna, tak som sa rozhodla, ze to dostane od nas (mna a draheho) pod stromcek, dufam sa potesi.

potrebujem nejake inspiracie na darceky pre draheho a svokrovcov... a svagra, ten ma 22 rokov a chodi na vysku

niebau
4. nov 2009

poradte mi prosím co pro rok a půl starého kluka, něco už mám ( kostky, plyšáky, vkladačku, labyrint, ) ale ještě něco bych chtěla, a už jsem bez nápadu, děkuji

kotenko
4. nov 2009

co tak nejaku knizku obrazkovu, nejake hudobne cd z pesnickami

paola.o1
4. nov 2009

no ja som tiez nevedela co kupit tomu mojmu, lebo vsetko ma a ked sa opytam, klasicky nic nechce, tak som dnes kupila playstation. a mam vystarane na roky dopredu, lebo ku kazdemu dalsiemu sviatku dostane novu hru 🙂 a mojmu rocnemu chlapcovi idem kupit nejake televizne kreslo, lebo stale chce sediet na gauci, ale vzdy z neho spadne. v ikei som videla take super detske kresielko v tvare vajicka so strieskou.

alusha
5. nov 2009

ankam, tak tu tabulu pre maleho som objednala a uz ju mame aj doma 🙂 je uzasna 😀 asi sa s nou budem hravat aj ja 😀 este raz vdaka za tip 😀

majatob
5. nov 2009

niebau, mame stejne stary ditka 🙂 my mame zatim obrazkovy kosticky, prstove barvy se sablonama a valeckem a budeme kupovat detsky vysavac, nejakou knizku se zviratkama, penove puzzle...
zalezi co ho bavi... 🙂

juliam
5. nov 2009

cd s detskými pesničkami (trebárs Čanaky a Podhradská alebo starý Peter Nagy a deti) je naozaj dobrý darček pre detičky. a naša teraz každý deň chce púšťať dvd o tučniakovi pingu.
mne pre svokrovcov napadlo že nejaký luster do spálne, bo majú starý...
a manželovi možno predplatím nejaký motor.časopis, čo si sem-tam kupuje...

ankam
5. nov 2009

alusha uz si ju aj rozbalila?Lebo moja v krabici je az pod stromcek...som rada ze si spokojna 😉 dufam ze aj my budeme

elkacka
5. nov 2009

ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc

alusha
6. nov 2009

ankam, rozbalila som ju, ci je v poriadku, ale uz je schovana a pojde pod stromcek... ja radsej vsetko skontrolujem, lebo uz mi viackrat prisli poskodene veci a musela som reklamovat 🙂

monikka22
6. nov 2009

Ahojte ako vidim nakupuje sa uz vo velkom 🙂 mno potrebovala by som poradit.. chceme kupit malemu ma 4 roky ten detsky notebook ale neviem ci ho vyuzije... chcela som vediet ci s tym nemate skusenosti??? 😉 dakujem

ankam
6. nov 2009

alusha-uz aj u mna rozbalene, skontrolovane a zabalene naspet 😀 😀 😀

monika22 vraj je dobry ten notebook-my ho nemame ale mozno kupim 😉