Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

petruska77
11. okt 2007

margaretka, my mame takmer rovnako stare deti 😉 ja chcem malemu kupit hovoriaci hrniec od fisher price
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=7711
a urcite nejake leporelo... uz ma 2 a velmi sa mu paci, ked mu z nich citam... snazi sa vyskrabkavat obrazky, strasne je pri tom podareny...

zuzu13
11. okt 2007

petruska, výborný výber...máme ho a malá sa s ním hrá o 106...naučila sa pekne rozlišovať tvary a vie ich dnu aj povkladať... 😉

petruska77
11. okt 2007

zuzu dik 😉

zuzu13
11. okt 2007

😉

margaretka11
11. okt 2007

petruska, ten hrniec je perfektný. Možno aj my drobcom kúpime niečo takéto, to by ich určite bavilo. Nad knihami (prirodzene nad detskými) som rozmýšľala aj ja, ja som totiž maniak na knihy, potešilo by ma, keby boli v tomto deti po mne, takže už teraz obzerám, čo im budem kupovať 🙂. Dík za dobrý tip 😉

biccy
11. okt 2007

Neviete,nejaku www stranku,kde by bola Hovoriaca knizka od Fischer Price?

biccy
13. okt 2007

Nikto?

ena
13. okt 2007

biccy: neviem, ci myslime to iste, ale ja som tusim tu knizku videla v avione v ALLTOYS tu v BA.. pozeram stranku http://www.alltoys.sk/iobchod/index.php?cPath=3... ale tam to zatial nevidim..

sue
14. okt 2007

Babulky, ja prosím o radu... ako zariadiť z PN Vianoce... 😖 nápady na nejaké milé darčeky najmä za pár korún - všetky prašule išli na malého výbavičku 😔

ena
14. okt 2007

Sue: mozes vysit nejake obrazky a dat zaramovat.
Spravit ikebanu, vysit obrus, tusim ze aj sijes- mozes spravit patchworkovy vankusik ako darcek..vyrobit kalendar..sadrove magnetky ( formy v DA VINCI), vyrobit sviecky..

biccy
14. okt 2007

Ena,ano dakujem. 🙂 🙂 🙂

roasha
14. okt 2007

baby,hlavne pozor na vianocne ozdoby,moja ked mala 2roky,skoro mi zhltla vianocnu gulu/srdiecko/,lebo sa jej zdala taka krasna vyzdoba,ze ju chcela pobozkat.vyberala som jej crepiny z pusiny.-infarktove dieta. 😅

biccy
14. okt 2007

Roasha,dik za upozornenie. 😉

roasha
14. okt 2007

je to okamih,ked nase skorce cosi vyparatia. 😉

vesi
14. okt 2007

kočky, tá hovoriaca knižka, čo ste tu mali na ňu link, bude od 17.10. v Tescu za 749,- sk 🙂

tilly
14. okt 2007

baby a neviete, kde by som kúpila trampolínu, alebo skákací hrad???

vesi
14. okt 2007

skús dračika 😉

sue
14. okt 2007

Tilly, videla som v All toys...

babulka
14. okt 2007

Neviem, ci to tu uz bolo, ale chceme malemu kupit taky ten stolik/pultik, kde je naradie (ja tomu hovorim kutyil s.r.o. 🙂 ), lebo kradne muzovi vsetky klieste, srobovaky, vrtacku.... 😀 Pytala som sa v Draciku, nemaju, mozno budu mat 😖

tilly
14. okt 2007

ena, tam som pozerala, uvažujem nad tou nafukovacou, ale radšej by som si to asi ešte pozrela niekde naživo, aby sme nekupovali nejakú blbosť, díííík 😉

sue, alltoys, pôjdem sa pozrieť, díííík

vesi
14. okt 2007

babulka, aj ten pultik bude v tescu aj so zvukmi za 1199,- sk už majú leták s vianočnou ponukou...

babulka
14. okt 2007

Vesi, si poklad. Kedy to bude von?

vesi
14. okt 2007

na letáku je, že od 17.10. naskenujem a dám do albumu...

vesi
14. okt 2007

mám to v albume s obrázkami pre deti...môžeš pozrieť...

babulka
14. okt 2007

Vesi, preeeesne to som myslela. Bude to asi vo vsetkych hypermarketoch, ze?

vesi
14. okt 2007

ktorý presne máš na mysli, na letáku je, že len pre uvedené hypermarkety. napíš ktorý a ja pozriem...

biccy
14. okt 2007

Vesi,aj ta knizka je v tom letaku?Pozri mi prosim,ci bude aj vo Vranove alebo v Humennom,Presove?

Tilly,nasej Zoe kupil dedko skakaci hrad tesne po lete v Tescu v super akcii. 🙂 Neviem,ci este maju,ale asi uz nie. 😅 😅

vesi
14. okt 2007

biccy, je v letaku za 749,- sk a bude v Prešove. 🙂