Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

vavka33
27. nov 2006

Moja dcerka mala na Vianoce len 3 yzdne a tiez dostala darceky.Ja som jej kupila velkeho plysaka a oblecenie a hryzatko.Je jednoze to nevnimala,ma to na fotkach a terz sa s nich vytesuje,ze uz takej malinkej doniesol Jezisko darceky.Kup to,co si myskis,ze potrebje a kupila by si to aj bez Vianoc,len to pekne zabal a daj pod stromcek.A 3 mesacna uz bude vnimat suchot papiera a farby a ak to bude hrkat,tak aj to.

ervotoc
27. nov 2006

jAsne hryzátka,nejaku makku hračku,nas mal toho flipa,chudáka,uz je bez klobuku,bez zadku,nožičky sa mu uz hompálaju a to ho doriadil ked mal 3,4 mesiace 😀 😀 my sme mu kupovali uz vtedy hračky,ved mu neuteču nikam,tak prečo nevyuziť vianoce?hrkaciu makku loptu mal,ta ho aj teraz este baví,potom do ruky co su take hrkátka aj hryzatka v jednom ..hm ved cokolvek co nema mozeš dopredu kupiť,prečo by nie?

ena
27. nov 2006

nas Filip sa narodil 1.februara 2006 a uz na vianoce 2005 mal pod stromcekom par darcekov 🙂

vavka33
27. nov 2006

No vidis ako dobre sa mal.vlastne a my sme kupili teraz tu hrazdicku na hranie a myslela som pri tom na to,ze to bude mat mimco pod stromcek 😀 mozno aj bude,ak sa narodi skor 😉

frana
27. nov 2006

ahojte co sa moze dat dat na vienoce zo stedro vecerneho stalo 3 mesaxnym detom??

ervotoc
27. nov 2006

no nič,akurat tak po prstoch by som dala tym,kto by takym detom niečo daval 😕

cat
27. nov 2006

Mirka, hryzátka, plyšáky, hrkalky, kadejaké hrajúce hračky, oblečenie.. ja by som sa teda vedela realizovať, juuj. Moj malý má 1 rok a aby sme -čo sa týka našich a svokrovcov nedošli k tomu že sa nakúpia hovadiny, jasne som povedala jedným aj druhým že čo pre Tomiho xceme 😉 a o to je to s ním ťažšie že 10 dní pred Vianocami má narodeniny.

renca3
27. nov 2006

Frana, ty si fakt vtipna svojimi otazkami. 😅 Nehnevaj sa.

gabriella2
27. nov 2006

Ja sa chcem spýtať čo kupujete na Vianoce deťom nad 1 rok dcérka bude mať 16 mesiacov a mám vymyslieť darček aj od našich aj od svokrovcov... Tak dajte nejaké typy na hračky... S mojou malou je to dosť ťažké málo čo ju zaujme napríklad máme bábiku Karolínku a bojí sa jej. 😲 Bábiky ju vôbec nezaujímajú. ☹ Tak poraďte prosím.

certica
27. nov 2006

gabriella, nasho maleho v tom case co sa normalnych hraciek a veci pre deti tyka, bavila klasika hojdacka zavesena na strope. Inak u nas ficia len predmety a veci dennej spotreby 😀 😉 .

gabriella2
27. nov 2006

Certica podobne malej hračky sú varešky, sítka, tĺčik na mäso, štipce na prádlo, vatové tyčinky (najlepšie plný balík), plastové fľaše, tatova peňaženka, mobily ale nie detské atď...

leila
27. nov 2006

ahojte baby, ja by som zasa rada vedela, akej farby vyzdoba je tento rok in.. a tiez aku vyzdobu stromceka budete mat vy? 🙂

cat
27. nov 2006

leila, to by aj mňa zaujímalo, my sme už vyše 5 rokov mali červeno zlatú a už mi to neskonale išlo na nervy, stále to isté 😠 Baby, dajte nejakú inšpiráciu 🙂

barunka
27. nov 2006

cat, neuveríš, ale minule v teleráne bolo, že in je hnedá, bežová, zlatá a červená... 😀 😀 😀

snilko7
27. nov 2006

babenky a mne poraďte kde sa dá kúpiť pekný vianočný stromček, ale taký bohatý, nie s 10 vetvičkami 😉

zuzula
27. nov 2006

My mame striebornu...dva odtiene a vyzera to super, aspon co si pamatam z minuleho roka ked som to vsetko pokupila...uvidime ci sa mi to tento rok nezunuje...

megg
27. nov 2006

tak my mame tiez stromcekovu dilemu ale uz sme sa konecne rozhodli 🙂 Predtym sme mali modro-bielu kombinaciu (3roky za sebou), tento rok to bude cerveno biela kombinacia s tym, ze cervene budu na stromceku take mini drevene hracocky 😀 Cely stromcek sme ponali tak rozpravkovo, kedze mame prvy rok vianoce s nasim drobcekom 😎
Takze ked stromcek postavime, tak odfotim 🙂 Ale inak bude vyzerat asi ako ten co je v najnovsom cisle Novy cas pre zeny...taky roztomily rozpravkovy 😉

cat
27. nov 2006

barunka, mne by sa páčila tá hnedá ale s oranžovou /nie kriklavou/ a do toho slamené a drevené malé ozdôbky. Len aby si moj muž nezaťukal na čelo že mi už total šibe ale ja som to takto videla v jednom časáku a bolo to krásne..

certica
27. nov 2006

My sme cca 3 roky dozadu kupili ozdoby: strieborna, modra / zlata, cervena.
ta hneda s bezovou sa mi lubi, pripadne hneda s tyrkysovou alebo oranzovou, ale pravdu povediac netusim, ci take sialene farby zozeniem 😕

megg
27. nov 2006

cat, nahodou to moze byt krasne. Inak skvely tip na pekne ozdoby..je Baumax na bajkalskej, je tam z coho vyberat...Krasne su aj ruzove a fialove ozdoby..no fakt cool 🙂

cat
27. nov 2006

megg, ja som videla pekné gule/ 😀 /v Kike. Ale keď som zbadala že 1 ks stojí 149,-Sk, až mi zabehlo 😠 do toho Baumaxu ale veru pôjdem..

megg
27. nov 2006

No ved, Kika je naozaj v tomto draha. Tam som tiez bola.

erika153
27. nov 2006

ahoj zienky 😀 vianoce je pekna tema, takze sa pridavam...co riesite vianocne ozdoby? ja som minuly rok kupila vsetucko nove na stromcek z baumaxu z kazdej ozdoby po 5 kuskov a jednu obrovsku stuhu zlatu a pekne ju dookola obmotala a nadhera...uz sa tesim ako ho budem tento rok opat zdobit..
kupila som hnede, oranzove, slamene a zlate ozdoby a dokopy je to parada...skoda ze namam fotku ☹ 😀 😀

megg
27. nov 2006

No ak nieco exkluzivne, tak odporucam CasaMia... 🙂

bellasandra
27. nov 2006

Cat, mne by sa pacila, taka prirodná vyzdoba...hneda-tehlova..nie tie typické nablýskané veci 😀 so zlatým..napr.

erika153
27. nov 2006

bellasandra jamam presne take ozdoby 😀 cokoladove aj tehlove a tie zlate su take ako keby posplietane s drotikov takze tak nekricia a do toho to slamene je parada.. aj tak bella vianoce by sa mali trosku blýskat nie? 😉 😀

cat
27. nov 2006

bellasandra, preeesne to som mala na mysli 😉 len neviem kam ešte by som mala ísť a potom, nerada chodím s malým po obchodoch, luďom už statne šibe, nakupujú ako šialenci, aj minule jedna zmalovaná fuchtla skoro kabelou malému urazila hlavu, ešte som stihla stočiť kočík 😠 ja som taký antipolusový a antiauparkový typ 😀

titkovamiriam
27. nov 2006

Vianoce bez darceka!!!!Moj bude mat pol roka a dostane detsku hrazdicku a skladaci vlacik,ten ho sice pocka,no darceky byt musia.Som z dedinky blizo bratislavi a nechodim do obchodnych centier,mam aj tu dobry vyber.Som Vianocny maniak,vyzdobu si vacsinou vymyslam sama.Niesom za niake drahe a luxusne vaci.Skor milujem vyrobky od predajcov na vianocnych trhoch,tam sa ale tento rok nedostanem,lebo v Blave to pre male deti vobec nieje.

miriam17
autor
28. nov 2006

ahojte tak vidim ze sa to tu rozbehlo to ma tesi 😀 ..tak my budme mat cervenu vydobu tak ako po kazde roky...a uz so m sa rozhodla co aj kuúpil viki pod stromcek..dakujem za vaxse napady

madeleine
28. nov 2006

ja som si az teraz uvedomila, ze vianoce su tot za rohom a ja som doteraz vobec nemyslela na to co komu... 😕 a to je cca 10 ludi, pre ktorych chcem nieco vymysliet a cca 8, na ktorych by som tiez rada myslela... no to bude... 😅