Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

zuzana76
10. dec 2008

majacska, co takto nejaky spolocny dar pre rodinu, nejake spolocenske hry, sach, alebo kedze su v zahranici, aj moja sestra je v spanielsku a jej velmi chybaju nase stare ceskoslovenske filmy, ako Tri oriesky pre popolusku, Vrchni prchni, S tebou mne bavi svet, Co takto kupit tvojmu bratovi nejake DVD s takymto filmom

majacska
10. dec 2008

zuzana dobry napad! a fakt teraz som si spomenula, ze ma velmi rad hudbu, takze nejake cd, elan alebo pod. ma rad aj vaznu hudbu aj syn aj svagrinka. No ked Vas este nieco napadne, tak mi napiste! dik.

petka_s
16. dec 2008

ahojte zienky,
vedeli by ste mi poradit,co mam kupit svojmu priatelovi?
((((budete sa asi aj cudovat,ale su to nase prve vianoce,min.rok sme boli spolu ako kamarati,a hned po nich sme zacali spolu,no a vidite aka velka laska..)no to je jedno,len aby ste neboli take prekvapene 😉 😀 )))))))
takze prve vinoce,by som mu chcela nieco vynimocne,ale nic ma nenapada take..
tak viete nieco originalne?dakujem..

slavik
16. dec 2008

petka_s, poradiť niečo výnimočné je ťažké. Má nejaké záľuby? Lebo možností je veľa od knihy, CD, kozmetika, parfém, oblečenie, ja som napr. kupovala aj struny na husle (priateľ je huslista), nejaká elektronika... ,

janka1874
16. dec 2008

jeeeej petka_s vy čákáte bábo presne na ten deň ako sa nám narodila malá 😀 😀 😀

petka_s
16. dec 2008

slavik,jeho bavia motorky,ale to dostaval do teraz dost ohladom tejto zaluby,
do elektroniky sa dost vyzna,a takych haraburdiek mame doma uz dost 😀
s parfemom je to tazke,je dost narocny,no vela voni sa mu nepaci.. 😅
ale ta kniha by bol fajn napad 😉
a asi nejaky svetrik..
ak vas nieco napadne,budem rada,dakujem

petka_s
16. dec 2008

janka 🙂 😉 no som zvedava kedy to vyjde von 😀 to male cudo,sa uz neviem dockat..
a ty si mala kedy termin??🙂

slavik
16. dec 2008

ja som už dávala pod stromček aj lístky do divadla 🙂, alebo mu kúp poukážku na nákup v parfumérii a môže si vybrať parfém aký chce.

petka_s
16. dec 2008

😉 dobry napad 🙂

zuz11
16. dec 2008

no petka super by bol album s tvojimi bruskovskymi fotkami len netusim ci este niekto niekde ta stiha pofotit a halvne pekne upravit fotky 😉 bolo by to krasne 😉
ja som davama muzovi na 30tku moje akty ale to som nebola tehu, a teraz na jesen sme sa boli fotit cela rodina tak dalsie fotenie uz nie ale bolo by to super netradicny darcek neaky pekny album a v nom tvoje fotky a dolozit tam napr fotky aj z uzv 😉

majacska
16. dec 2008

petka ja by som teda poukážku určite nedala. Moj muz je velmi narocny na parfumy, a ma si ich vybrat nie on sam, ale jeho partnerka. Ked chces naozaj dobrý, tak len znackove, napr. boss nový je fantastický. Ale stoji vyse 1000 korún. A ked je sportový typ, tak nejaké pekne tricko zn. Adidas. moj muz ma skoro vsetko v tejto znacke, aj zupan. Radit viem, a sama este nemam nic kupené! 😀

petka_s
16. dec 2008

tu poukazku tiez si myslim ze nie,chcem mu nieco kupit,aby vedel ze to ma odo mna,
mne sa nerataju ked dostanem peniaze,a poukazka ma podobny charakter..
ale tie listky su zaujimave,rada chodim do kina,a kedze vyzera ze malicka ma casu a casu,
tak by som zohnala listky a sli by sme pekne romanticky do kina..
asi vyuzijem vsetky vase rady 🙂
bude mat toho viacej,kniha,tie listky,album-do kt.poukladam foto,
ked sme sa minule fotili,\este stale su foto v obalke\a tricko, 😉
dakujem vam moc za rady 🙂 🙂 🙂

slavik
16. dec 2008

ja som teraz cez obed kúpila priateľovi pekný pulovrik tak sa vytešujem. Inak hugo boss je super vôňa, aj dolce gabana light blue pour homme - taká svieža panská vôňa a tiež dolce gabana pour homme - zimná korenistá vôňa.

petka_s
16. dec 2008

zajtra idem na nakupy,tak napisem,ako som dopadla 😉

monkula
16. dec 2008

dolče a gabaňa 😅 😅 😀

slavik
16. dec 2008

ja som ešte priateľovi kúpila také pekne vianočné trenky s mikulášmi 🙂

veronikahel
1. aug 2009

Ahojte! Sice je horúce leto, ale nenašla som tému, do ktorej by sa to hodilo... 🙂
Mám dva tipy na darček z ktorými boli moji obdarovaní spokojní a nadšení...

Pre MM nanopodložka - z ktorej bolo aj naše dieťa očarované 😀 - http://www.presne.sk/nanopodlozka-p443

Pre svokru, chystam sa dat aj mame a inym osobám... http://ecobag.becreate.sk/index.html

danu
22. okt 2009

evina313 • 2d • Dnes o 13:49
No, možno ma tu niektore ukamenujete že už strašim s Vianocami 😀 ale rozmyšlate už čo kupite drobcom? Mojho maleho najviac zaujimaju auta, tak určite Ježiško nejake prinesie, potom rozmýšlam nad zvieratkovym duplom...a este čakam na dalsie tipy 😉

monka88 • 1d • Dnes o 14:12
Evina,ja Ta urcite neukamenujem,lebo mna by tiez zaujimalo,co drobcovi kupit. Hlavne rodicia sa stale vypytuju,co mu maju kupit. A priznam sa nejako mi dochadza fantazia,lebo len auta nechcem kupovat ma ich uz hromadu...
Tak tiez beriem kazdu raduuu 🙂
Ma rad aj knizky,takze urcite nejaka bude.To ma teraz napadlo 🙂

jahodka11
22. okt 2009

ahojte,
ja som uz napr manzelovi kupila darcek 😉 ja teda jednoznacne uz rozmyslam a ak nieco vhodne najdem, aj kupim 😉 tento rok sa chcem pripravit! a nestresovat na poslednu chvilu medzi tolkymi ludmi a kupit hocico.....ved vianoce su o niecom inom, tak nech mame pohodu 🙂 ale s darcekmi 😉

claudinka
22. okt 2009

ja nemam ani najmensiu sajnu, co komu kupit.. a najma, kde na nahrabat peniaze 😀 😀

sjuzi
22. okt 2009

Ja v poslednej dobe pokukávam po lístkoch na koncerty/divadlo/muzikály pre rodičov, svokrovcov, cez ticketportal, lebo všetci všetko majú a fakt už človek nechce to deliť ako pyžamo dedkovi, šatku babke... to je des...
A ešte im vždy prirábam aj kopu fotiek a kalendáre.

Pre mm by som chcela konečne kúpiť vŕtačku a malému dráhu Tomáša (o ničom inom nehovorí a to je prvá a jediná zastávka v Dráčiku, kam sa vyberie) a ešte knižky, knihy (to si s mm už tradične daruvávame ako spoločný darček a potom čítame) 😉 😀

powerka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
22. okt 2009

evina ja sa môžem pridať k tým čo už ježiška naháňajú od septembra 😀 😀 😀 ... už robím v skriniach kôpky ... ja vždy kúpim niečo praktické a k tomu niake hračky

kotenko
22. okt 2009

co kupujete na Vianoce vasim mamam?
moja je asi specificka, bo nema ziadne zaujmy, iba rodina a robota... ma problemy z tlakom, no tlakomer uz maju...
cenovo by to malo byt tak do 50 eur, ocinovi ideme kupovat biolampu...

knihy necita, zahradku nemaju, otec je doma, takze mama ani moc nevari...
no ja som zufala, kazdorocne kupujem komzetiku, tento rok, kedze ockovi kupujeme biolampu, tak mame by som chcelatiez nieco originalne a na pamiatku... no nemam fantaziu...

dakujem a zelam prijemne vianocne predsialenstvo, najma malo stresov a uzivat si rodiny

maruschka
22. okt 2009

kotenko a čo tak nejaký malý prístroj na masírovanie? To by potešilo asi každého z nás..Skús skočiť do Nay alebo OK... 😉 😉

hasleerka
22. okt 2009

kotenko moja mamina je veľmi praktická, ja nemám problém ... kedže býva s nami, spolu nakúpime spodné prádlo, niaky šálik, zahlásila nenápadne že jej dochádza krémik, tak by som jej chcela už niaky lepší kúpiť

a maruschka ma dobrý nápad 😉

evina313
23. okt 2009

ja som po dva roky predplacala svojej mame oblubeny časopis na cely rok, to myslim tiež hodi. ale so svokrou mame problem, ona nič nechce, nič ju nezaujima...chceli sme jej kupit tu masaznu vanu na nohy, ale je tam napisane ž to nie je dobre ked ma krčove žily. A ona ich ma riadne.tak ja neviem. ona nečita, kozmetiku nepouživa, v skrini ma poodkladane darčeky z pred x rokov este zabalene v skatuli... Minulý rok smme im dali urobit darčekovy kos s tym, čo lubia a kedže su veeeeelmi sporovlivy, asi by si to nekupili. tak to ich potešilo. ale zase - polovicu nechali nam ☹ takže im sa naozaj tažko zavdacit. oni su až príliš skromní, nič nepotrebuju, nič nechcu, len aby my sme mali. som rozmyslala, že tento rok to vyriešime poukazkou do obchodneho domu kde chodieva, tak si snad už niečo vyberie

jasminet
23. okt 2009

evina - my babke davame poukazky do tesca - su v roznej hodnote, tak nech si nieco kupi - darceky ma v skrini poodkladane, s listkom od koho to dostala, ze nech si to po jej smrti zoberiem naspat.... 😠 😅 😀

ja uz mam tiez par darcekov kupenych, neznasam to riesit tesne pred vianocami - nikde uz nic nemaju, ludia maju zvlastny svit v ociach a beru vsetko co vidia....

malej som kupila nieco na oblecko - bude mat pol roka na vianoce,tak chcem este nejaku hracku, ziadne babiky, skor nieco naucne

manzelovi asi nieco na oblecko + vonavku
mama chce zacat robit mozaiky, tak nejaku sadu (noznice, lepidla, kamienky...)
otcovi veci na grilovanie
brat - vecny problem - ked sa ho opytam co by chcel, tak povie ze svaty pokoj 😀 to v obchodoch este nemaju
svokrovci -netusim - aj nad listkami do divadla som rozmyslala, ale svokor by asi nesiel... poukazky na masaz? tiez by asi nesiel...

marse
23. okt 2009

ja si vzdy robim predbezny zoznam, co komu kupit, potom sa to ale nakoniec aj tak lisi na 90% 😀

rodicom - vysavac
manzelovi - mobil
sestra si kupila teraz mini psika do ruky tak jej kupim nejake oblecko pre neho 😀 2v1 😀

detickam mojim krasnym--- nejake oblecenie co pettebuju, nutnost 😅
a nejaku hracku, starsia dostala minuly rok kuchynku, tak teraz nejake spotrebice k tomu, pracku, chladnicku apod. nech ma komplet vybavu ale pre tu mladsiu zrejme lego duplo, lebo velmi oblubuje stavebnice

co sa tyka sirsej rodiny svagrovcov, tak oni maju deti, takze kupujeme len im, my dospeli si nedavame...nam staci ako pisala Jasminet svaty pokoj 😀 😀