Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

biccy
14. okt 2007

Dakujem pekne. 🙂 🙂

biccy
14. okt 2007

Len sa neviem rozhodnut,co by bolo lepsie-ci ta hovoriaca kniha alebo hovoriaci hrniec? ☹ ☹ 🙂

vesi
14. okt 2007

nemáš za čo 😀

vesi
14. okt 2007

tak to netuším, ešte som to nevidela naživo 😒 mne osobne sa páči ten hovoriaci pes, čo mu stlačíš nohu a povie noha atd.

biccy
14. okt 2007

No psika uz mame.Je super.A teraz na Vianoce chcem pre Zoe nieco z toho,len neviem,ktoru hracku kupit. 🙂

babulka
14. okt 2007

Vesi, v BA, najlepsie Petrzalka, alebo Podunajske Biskupice.

ena
14. okt 2007

biccy: mne sa viacej paci ta knizka ako hrniec, kedza psika uz mate ;)

babulka: v Auparku v Bubline, ci ako sa vola ten obchod, povodne drevene hracky.. tak tam maju taku korkovu tabulku, k tomu drevene tvary vselijake s dierkami, klinceky a kladivko a drobec moze zatlkat.. ked nezabudnem, zajtra odfotim, ja som to uz kupila krpcovi.. stoji tusim 275 sk..

vesi
15. okt 2007

babulka, prepáč, včera mi vypadol kôň, bude to v petržalke 🙂

sstefi
15. okt 2007

baby a nemáte nejaký tip na darček pre 8-ročné deti? Aj pre chlapca aj pre dievča, sú to moje krsňatá 😵 . Ja už fakt nemám žiadny nápad, každý rok mám problém, čo im kúpiť na narodeniny, vianoce i meniny 😝 . knihy kupujem často, tak tie by som eraz pre zmenu chcela vynechať.

dianga
15. okt 2007

ja budem mat maleho skoro pod stromcek a chcela by som ist na Slovensko k nasim ked bude vsetko ok... uz sa neviem dockat a este chyba 5 tyzdnov...

luminkasp
15. okt 2007

ahoj diagna a odkial si? aj ja by som chcela domov na vianoce

sstefi
15. okt 2007

dianga, ty máš darček pre rodiny vyriešený 😵 😉 😀 .

vesi
15. okt 2007

sstefi a čo spločenské hry?

sstefi
15. okt 2007

keď oni ich majú už toľko, že sa obávam, že kúpim takú, čo už majú. ☹ 😉

vesi
15. okt 2007

hmm, tak oblečenie, alebo sa spýtaj ich mamy čo by chceli...

musa
15. okt 2007

ja mam problem s darcekmi pre moje krstnata vyrieseny,kedze hraciek je vzdy plno,tak som sa s ich mamou dohodla ze im budem kupovat oblecenie,ktoreho je vzdy malo,kedze deti stale rastu.A dnes deti spekuluju co si oblecu,a vzdy sa potesili novym veciem co su akurat IN.

sstefi
15. okt 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=301920

myslím, že niekto sa tu zaujímal o niečo takéto, ak nie tak sorry. 😅 😉

sstefi
15. okt 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1883445

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1599296

celkom dobré, mne to asi vo výbere darčekov nepomôže(deti, pre ktoré ich potrebujem sú na toto trošku veľké), ale možno niektorej z vás áno 😉

pacna
16. okt 2007

ja mam svoje dve deti a 6 krsniat tak nasim kupime ale zvysok dostava male darceky a zle sa vybera lebo su vo veku 10,8,6,4,4,1.vzdy mi z toho sibe 😅

ena
16. okt 2007

biccy: tu FP knizku som vcera videla v tesco, tusim 799 sk

vesi
16. okt 2007

ena, to je možné, ale v letáku od 17.10 má byť lacnejšia 🙂

milhaus
16. okt 2007

ja vždy behnem do obchodu korunky a kupim deckam svagrovym hračky tam a aj dospelim sa to da vybrat, je do dobre najmä pre tych kto ma väčšiu rodinu

zuzka111111
16. okt 2007

ahojte tu knizku ucime sa riekanky mame doma a je super spievate siriekannky su tam aj slova napisane a dokonca tam aj pocitaju a ucia sa farby dobry typna darcek

tinakul
16. okt 2007

Vesi v ktorom letáku, alebo teda obchode??? Lebo aj my ju chceme kúpit. Máme psíka, hrnček, a teraz tú knižku chceme 😝

vesi
16. okt 2007

v tescu v petržalke, lamači a zlaté piesky, bude za 749,- sk 🙂

tinakul
16. okt 2007

dakujem Vesi 😉

biccy
16. okt 2007

Ena,diky. 😉
Uz som to vyriesila-knizku kupime my a hrniec babka s dedkom. 😀 😀 😀

lasenka
24. okt 2007

ahojte 🙂
akej farby budete mat stromcek? my sme doteraz mali cerveny, no chcelo by to nejaku zmenu 😉
strasne sa tesim na Vianoce 🙂

pegy
24. okt 2007

Ja som tiez vianocny maniak, my mavame stromcek modrostrieborny, ale uz aj minuly rok mi tam chybala cervena. No modrostrieborny a do toho cervena, to si neviem predstavit a kupit vsetky ozdoby nove, to tiez nechcem. Poradte ako ho ozivit.

zdenka3
24. okt 2007

pegy, my sm eroky mali cervenozlaty a uz mi desne liezlo na nervy, tak som si nechala len ti ezlate ozdoby minuly rok, prikupila som k nim zopat bielozlatych anjelikov a od jednej kocky na mmb za par koruniek nadherne velk emasle z krciveho papiera biele a biele s hnedou a bolo to kraaasne. A za par koruniek som mala iny stromcek, ak mas nrejak elen strieborne, skus si doplnit striebornu napriklad ruzovou, teraz fici 🙂