Aké vitamíny zvoliť pre budúcich oteckov?

moncika15
4. feb 2008

ahojte, xcela by som sa s Vami poradit ake vitaminy a v akej forme ladujete do svojix manzelov, priatelov cize potencionalnyx oteckov? ja mojmu sem-tam podstrcim moje vitaminy a hlavne vela zeleniy... diky

bubadlo27
4. feb 2008

monicka,
podla mna im ziadne vitaminy nepomozu, oni su zatazeni len ja jeden a to vitamin '' S"" 😀 😀 😀 😀

elana
4. feb 2008

Ale jo, některý vitamíny zlepšují SPG, doporučují je i lékaři v CARech...takže nejlíp asi koktejl vitamínu E a prvků Selenu a Zinku. Neumí zázraky, ale určitě neškodí😉 Můj manžel to vždycky dostane k hrníčku s čajem na snídani, nechat to jen na něm, nevím nevím, moc by asi neubývaly 😉

moncika15
autor
4. feb 2008

no ved prave.moj tiez odmieta pravidelne brat vitaminy a akekolvek lieky. a myslim ze podstatne je aby zena mala vsetky latky ake treba. kedze som vegetarianka tak som na doplnkox stravy zavysla 😒

kacka.va
5. feb 2008

můj nejedl nic, přijde mi to zbytečný, něco už do sebe dostane normálně stravou a jíst moc doplňků stravy si myslím, že není dobré. Začali bychom to řešit, až když by to nešlo.

poleva
5. feb 2008

no podľa mna vitamíny treba aj pre otcov
môj berie horčík, vápnik a zinok 3 in 1
a každý druhý deň vitamín E je dobrý na potenciu a plodnosť
a kedže pijem alchemilku sem tam si dá so mnou a chutí mu 😀

emjee
5. feb 2008

kuk aj https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

citujem:
barbara • snž • 21. jan 2008 o 11:07
dievcata viete mi poradit nejake vitaminiky pre manzela este pred tym ako pojde na spermiogram?

jmisa • snž • 21. jan 2008 o 11:08
barbara - selen, zinek, éčko, listovka, áčko, céčko, kořen Maca.

barbara • snž • 21. jan 2008 o 11:12
dakujem jmisa 🙂)) joooj tak ty si tu toho namna ale vela spustila da sa to kupit vsetko aj v jednom ? 😵

jmisa • snž • 21. jan 2008 o 11:30
ty vitamíny ano, a ten kořen MACA je peruánská bylinka, to někde v bylinářství.
a ještě koenzym Q10 se doporučuje.

gregy • 21. jan 2008 o 14:43
ja som kúpila mužovi PORFERTIL a PYCNOGENOL je to hrozne drahé ale čo už ... keďže my sme nemali žiadne spermie tak som si povedala že treba skúsiť všetko čo sa dá ... aby som si potom nevyčítala že som chcela ušetriť a mohlo to pomôcť ... mimochodom v kontrolnom spg. sa potom našla 1 živá (ale kedže vtedy to bral len 6 dní asi to nebolo tým ...) ale človek nikdy nevie ... 😉

jana24 • snž • 21. jan 2008 o 17:44
Ahoj Barbara, ja som kupila manzelovi, Selezin ACE ten uziva 1 tabletu na obed, Koenzym Q10 tiez 1 tab. na obed, vitamin E 1 tab. rano, L karnitin 1 tab. tab rano aj vecer, ja uzivam preventivne kys. listovu.

Neviem ci to pomoze lebo ked bral ten Profertil tak stav sa nezlepsil, a pritom sme do toho davali take nadeje. Teraz to berie hlavne koli tomu, lebo uz cakame na schvalenie ziadosti, a potom sup sup na to, a ak by sa podarilo aby sme nemuseli ist na ICSI.

visage1974
30. nov 2012

moj muz berie nie pravidelne zabuda ale ak nezabudne multivitaminy a mineraly pre muzov je tam 12mineralov a 6 mineralov specialne pre muzov vyvinute pre dennu potrebu muza a obsahuje pridane zlozky ako je selen a horcik dolezite vitaminy pre muzov