Aké výživové doplnky používate?

keira
1. nov 2013

i pre drobcov, i pre vas, ake pouzivate?

alex31
1. nov 2013

pre maleho (4r) iba vitamin C - Celaskom s limetkou aj to len pocas tohto "prechodneho" obdobia 🙂 pre mna ... vitamin C - klasicky celaskon, horčík šumive tablety do vody a proteinovy napoj - ale ten dost nepravidelne 🙂 - to len kvoli tomu ze aktivne cvicim ... inak vyzivove doplnky velmi nemusim ... najlepsie je vsetky latky doplnat prirodzene teda zdravou stravou 🙂

zigzag
1. nov 2013

prirodny vt C v prasku, vit D od swansonu, zeleny jacmen, chlorela,levandulovy olej, ked pride prechladnutie, ci viroza oreganovy olej, . a ja mms, oreganove kvapky,

lulu_lu
1. nov 2013

ja vitamin C prasok z DMky, zvykla som aj hlivu ustric. ale teraz v tehu nie, a este silicea homeopatikum-to je na imunitu

lulu_lu
1. nov 2013

@alex31 ahoj chcme sa ta spytat na ten proteinovy napoj, mozem ho aj ked necvicim? Kamoska mi ho minule zamiesala s prichutou cokolady a to bola taka mnamka ze konec 🙂

havana_frost
1. nov 2013

@lulu_lu Ak ti nevadí, že sa z toho priberá 🙂

alex31
1. nov 2013

@lulu_lu .... mozes ale neodporucala by som .... tieto proteiny su skor pre tych ktori aktivne cvicia a potrebuju doplnit latky a energiu ktore pri cviceni spalia .... a havana_frost ma pravdu z niektorych sa dost pribera ak sucasne s ich pitim necvicis a to by si asi nechcela .... takze ak ti chutia tak uz len zacat aktivne a pravidelne cvicit 😉 😉 😉

lulu_lu
1. nov 2013

@alex31 fiha, tak nic 🙂))) ale vdaka za radu
@havana_frost

momoka85
25. nov 2013

My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...

visage1974
25. nov 2013

my berieme z muzom wellness multivitaminy a mineraly essentials berie to uz aj dcera uz ma 14rokov ale ako mala brala martankov to si pamatam aj to zacala brat ked isla do prvej triedy a syn ma 3r od dvoch rokoch berie Omega 3 rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou a sem tam multivitaminy a mineraly pre deti Wellness kids ale tieto tabletky ked bol chory tak po vyzdraveni som mu davala kazde rano ked sme isli von alebo do skolky do pusy a cmulal.

emamaj
2. máj 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

ja užívam Vianutra: https://www.vianutra.com/products