Akého poskytovateľa satelitnej TV si vybrať?

annika
25. nov 2008

Ja mám otázku . Teraz sme v dileme, lebo sme mali doma DIGI TV no a cheli sme vybaviť z toho ten DUAL program, že na dva televízory, ale nešlo to, čakacia doba je vyše 6 týždňov. Vy máte doma aký satelit na TV programy? UPC? MAGIO? Poradte, čo namiesto DIGI sa oplatí? A aké máte skúsenosti ?Ďakujem!

lefika
26. nov 2008

magio je uz vo vela mestach, nie len v ba a ke 😕 my sme v poondenej diere s 15.000 obyv. a magio tu je uz vyse roka 😉 ale tiez na to vela ludi nadava, tak sme si ho nedali 🙄

mate niekto satro? v tejto oblasti je to dost popularne, ale neviem...internet od nich urcite nie, lebo by sme za pripojenie 2nb a 1pc museli platit 3 pausaly, ak to nechceme mat nacierno...a to si teda mozu volakde strcit 😠 co sa tv tyka, tiez mam rada vh1 a vh1classic...a oni maju v ponuke tupy pubertalny musicbox vhodny este tak na vyvolanie zvracania 😝

tilly, co bolo zle na digi tv?

emjee
26. nov 2008

este ma napadlo jedno riesenie - nekupovat satelit, ale dvb prijmac a chytat pozemne digitalne vysielanie - rakusaci uz ho maju spustene, madari sa chystaju od decembra, cesi su hlavne na zapade pokryti, akurat na slovensku to furt hapruje 😀
ale zalezi o ake programy ti ide

nanyka
26. nov 2008

satro som mala na byte cez kábel...na to, koľko sa platilo - 890 Sk na polroka, tak slušná úroveň..
s hudobnými kanálmi to bolo ozaj slabé...neviem, ako teraz..

tilly
26. nov 2008

neviem, čo je to za satelit, mal to mužov kamarát, tak to muž dovalil aj domov...

na digi tv nám hneď prvý týždeň odišiel ovládač... nechceli ho vymeniť, vraj sa na neho nevzťahuje záruka... stále vypadával signál, stačia menšia búrka a už to bolo... nebola tam prima..., mali sme ešte aj takú normálnu anténu, tam sú také tie klasické české a slovenské programy a orf tuším

tiež mám rada VH1

annika
autor
26. nov 2008

To Satro vyzerá tiež lákavo, no neviem, či u nás má pokrytie, lebo tá mapa nás neukazuje, len okolie Bratislavy...

anickaajanko
28. nov 2008

baby zaujmalo by ma
ked mame DIGI
a chcela by som ho na dve telky
byvame s nasimi tak ci by sa to dalo aj takto dodatocne dokupit ten dual
digi mame uz rok

emjee
1. dec 2008

anickaajanko viem, ze nestihaju uspokojit zakaznikov, co nemaju zatial ani jeden digi, ale principialne by to nemal byt problem

jarula25
1. dec 2008

ahojte tak mi mame digi a je pravda ze ked je velka burka tak sem tam vypadne ale len na chvilu a potom ide normalne ...a co sa tyka toho za na dve telky tak mi tam mame ziadost uz 3 mesiace a este stale nic jednoducho nam stale vravia ze nemaju prijimace....tak neviem...ale inac je to v poriadku a sme snimi spokojny 🙂

marse
1. dec 2008

my mame Digi, na dve telky, vsetky programy plus HBO a HBO2 a sme plne spokojny o zmene ani neuvazujeme a aj financne nam to vyhovuje...mesacne 500.- a to len koli tomu ze mame hbo, bez tychto programov by to bolo 360.- 🙂

abbi
1. dec 2008

ja sa tiez prave rozhodujem a vyhrava UPC tiez cez satelit. do tyzdna to budeme mat. tak sa tesiiiiiim

lekno
1. dec 2008

marse, prečo bez HBO 360,-? 😨 My 299,-

marse
1. dec 2008

lekno my sme si to davali robit pred rokom a vtedy nam tak povedali ale od zaciatku mame ten rozsireny program a tak neviem ako sa to pohybuje, mozno to zrejme znizili neviem nehadam sa 😉

eva7780
1. dec 2008

my mame digi platime 330,.mame zakladny balik + madarske stanice,sice sem tam pri burke vypadne ale da sa to zvladnut,akurat mi tam chyba prima a nova

lekno
1. dec 2008

Hm, zvláštne to majú.
My ho máme skoro dva a pol roka. Ale čo je zaujímavé, že nám pri inštalácii nám povedali, že na rok to máme na skúšku a po roku sa uvidí, či sme s tým spokojní alebo nie. Hlavne že po roku sa ani len neinformovali, ako nám to ide, aká je spokojnosť, nezisťovali aký máme príjem a tak. Žiadny záujem o zákazníkov, o to, či netreba niečo vylepšiť a tak... 😒

eva7780
1. dec 2008

lekno tot je aj u nas,tiez som cakala co bude po roku, a veru stane sa ze nam celkom rozladi programy,musim ich nastavit ako sme zvyknuty,lebo potom budem pol dna hladat program ktory hladam

eva7780
1. dec 2008

a to ani nehovorim,ked im tam volas a nie a nie sa dovolat

kingstonka
13. jan 2011

obnovujem temu 🙂 co momentalne pozerate? my sa teraz rozhodujeme medzi cs link a sky link

maja22
19. máj 2011

Obnovujem tému - zvažujeme prejsť z káblovky na Magio. Aké máte skúsenosti? Pomer cena - kvalita - oplatí sa? Čo iné zariadenia, napr. Skylink a iné, ako ste s nimi spokojní? Ďakujem za odpovede 🙂 .

lea132
19. máj 2011

@maja22 ahoj,my mame magio uz 3 roky a nemenila by som🙂

babatko37
6. jún 2011

Čo mame zohľadňovať pri výbere satelitu. Chceme to bez mesačných poplatkov. Uvažujeme o sky link a cs link. Jim Jam je platený program, myslím. Má ho iba sky link? Už som sa obrátila aj na odborníku, ktorý inzeroval svoje služby, ale keď som sa pýtala na podrobnosti, tak bol dosť nevrlý, on totiž ponúkal cs link.

viva13
30. apr 2013

Ahoj, prosím nenájde sa tu niekto, kto by mi podrobne vysvetlil ako sa ladia programy mám skylink a skrinku CryptoBox 500HD prosím IP dakujem

ditezka
15. nov 2013

Má niekto záujem o UPC? Postupim zmluvu, presťahovali sme sa a tu nemá signál. Zvýhodnenie 100 €.

natas4
3. nov 2014

@tilly prosiiim ta aky satelit mam vybrat? ja tomu vobec nerozumiem, doteraz sme mali opticke kable, ale ked sa prestahujeme tam musime mat satelit :-/

tilly
3. nov 2014

@natas4 my mame od skylink, fici to dobre, oni ponukaju aj cele tie sady satelitov a tak... inak my sme kupovali satelit a jeden prijimac od takeho uja na burze na interi este daaavno, prijimace som potom objednavala cez internet, zalezi, ci mas hdmi kable natiahnute

natas4
3. nov 2014

@tilly noo tak to ja vobec netusim ci mame hdmi kable 😅 ak nemame tak co? 😅

tilly
3. nov 2014

@natas4 tak treba iny prijimac, pri slovnafte je firma ze prosat alebo tak nejak, oni mavali aj stanok v aviobe, poradia, predaju, myslim, ze aj montuju... alebo skus upc, orange a pod, co maju telku aj internet spolu...

illyria
12. feb 2016

caute,
my mame digi teraz a asi za ten cas, co uz su na trhu, vychytali muchy, lebo spokojnnost. Nevypadavaju vobec a servis tiez ok. takze uvazujem pre partnera aj o tej novinke, co maju, ze sportova telka do mobilu. Poculi ste o tom? mate to niekto? dajte odozvu 🙂
dokonca tu pisu, ze na dvoch zariadeniach, tak aj tablet by sme napojili. https://digigo.digislovakia.sk/