Akej farby vybrať kočík?

chalim
25. máj 2012

Mamičky, chcela by som Vás poprosiť o skúsenosti s farbou kočíka, tie čo ste mali čierny, alebo tmavý kočík, nebolo v ňom v lete teplo, respektíve nebol rozpálený na dotyk a tie čo ste mali bledý kočík, bol veľmi často ufúľaný, hrozia aj dáke neodstrániteľné fľaky? Keby ste kupovali znova, akú farbu by ste volili? Vopred ďakujem za vaše postrehy a rady.

koralinka
25. máj 2012

ja som vždy chcela čierny, ale nakoniec som mala trojkombinaciu - hnedo vanilkový a teraz mám červený golfový, ten mám len nejaké 3 mes. ale som spokojná s jedným aj druhým, dokonca na tom červenom bol jeden flak a ked pršalo mi to zmilo ani som nemusela vytepovať :D ono závisí aj od látky-jaký je kočík nie len farba

vefi89
25. máj 2012

ja som mala hnedo-béžový.... z vonku hnedý, z vnútra béžový.... jasné, zašpinil sa, najmä bledé časti, ale nestretla som sa s neoprateľným problémom 😅 ale rozpálený bol asi ako každý iný kočiar 😉

majcika
25. máj 2012

mne cierne kociky pripadaju strasne morbidne 😢 ja mam kombinaciu cervenej a sivostriebornej

zuzin78
25. máj 2012

Ja som kocik vyberala podla toho ci bol dost velky aby a tam dcerke pacilo ,aku ma konstrukciu ,a potom farbu my sme mali sivo oranzovu . starsia emala raa kocik a mladsia sa s nim nechce rozlucit , lebo ho uz predavame 😀

brisilda
25. máj 2012

mne sa strasne paci tato kombinacia takze ak by som znova cakala babo isto by som sla do toho :D http://www.google.sk/imgres?q=jane+slalom+2011&...

sampo
25. máj 2012

ja som mala sivy, teda taka tmavsia seda a pohoda 🙂 nejako extra rozpaleny nebol..svetle sa mi pacia, ale cistit by som to nechcela..

libka1
25. máj 2012

takej, aka sa ti paci, kazdy sa zaspini a aj da vycistit, v kazdom je teplo ked je 35 stupnov 😀 cierna na kocik sa mi tiez nepaci...

renatka1985
25. máj 2012

kocik by mal mat vyraznu farbu - cierna a siva su uplne nevhodne podla mna - mysli na bezpecnost a na to aby ta soferi videli uz z velkej dialky 😉

ivett1
25. máj 2012

my sme mali celkom dobré farebné prevedenie - odolné voči špineniu skoro u všetkých kočíkov🙂...prvý športový s vaničkou bol oranžovo sivý - vanička bola vnútri maslovej alebo béžovej? farby, ale tá sa až tak nešpiní, keďže detičky tam väčšinou len ležia a spinkajú...a potom šporťáky- červená so striebornou a pri synčekovi reflexná modrá so striebornou (oba quinny speedi) a golfáčik zapp oranžový - ani tu som nemusela prať poťah príliš často, lebo keďže farba bola reflexná, nebolo na poťahu všetko vidieť i keď už deti behali a samozrejme ho stihli aj zašpiniť... 😉 niekedy stačilo len fliačik utrieť vlhkou vreckovkou...

katy1979
25. máj 2012

my sme mali skoro ciernu vanicku s kombinaciou azurovej modrej zvnutra a bolo v nom teplo ako v inych farbach. Pri prvom sa mi tiez cierna nepacila. Pri druhom som zistila ze mi pridu elegantnejsie cistejsie a vsetko sa k tomu hodilo.
My mame na sportaku vzdy spinavu hlavne strechu kedze tam odkladam veci co deti jedia po ceste. ci svetle ci tmave zaspini sa to rovnako len to menej svieti. vacsina ide dole s kefkou a vodou. popripade sa daju potahy na kocik vyprat. my mame v sportaku vlozku ktora sa da vyprat a ta byva vzdy spinava. Takze skus hladat taky kocik.

anjelicek26
25. máj 2012

Cierna vanickovy kocik by som asi nebrala, u sportaku je to jedno, das tam farebnu podlozku a nejake doplnky a problem vyrieseny.. My sme mali uz asi vsetko, oranzovy, cerveny, kopu modrych, aj cierne - sportaky, buggy... urcite sa vyhnut kriklavo zelenej ci zltej, to je fakt ako si zalozit fanklub drobneho hmyzu 😝

rybenka79
25. máj 2012

tiez som za jasnu farbu, cierna - seda nie. Pri prvom synovi som mala antracit autosedacku a uz nieee, v lete teplo a ked som si nechala sedacku v aute tak hruza. Teraz mam jasnu jablckovo zelenu - ide leto, je to zive a ved je tam male babenko 🙂 Po skusenosti a vajickom, vsetky nasledne autosedacky mame v bezovej farbe prip. capucino.

Ked chces tmavy kocar, zvol radsej nejaku kombinaciu farieb. Kocar - striesku lahsie prikryjes plienkou, aby nebola rozpalena, no kde sedi dietatko tmave nie

irriss
25. máj 2012

Rika se, ze dite by melo vyrustat v barevnem prostredi, barvy mu pomahaji vytvaret fantazii ..(a nejen) 😉
Toto je dcerka ... bude ji 13 let a uz vyhrala nekolik dulezitych oceneni za "spisovatelske umeni" diky sve pestre fantazii a nebo diky svemu pestremu kocarku?
Kdo vi.. 😉 🙂

lucka1987
25. máj 2012

mala som ciernobielosedy.. a teraz mam cerveny s ciernymi doplnkami . uz nikdy by som si taky tmavy kocik nekupila. teraz ho mam odlozeny u svokry, ona ho pouzije, ked jej maleho dopracem, teraz nanho dost pali slnko, tak som rada, ze tmavy nemam 😉

crapula
25. máj 2012

no ja suhlasim s irriss, cim farebnejsi tym lepsi 🙂 . aj malu tak obliekam. ved strohe farby si "uzije" ako starsia/starsi dost.

mandarinka34
25. máj 2012

my mame tyrkysovo zeleny mam ho pofoteny v albume a zatial som spokojna mame len 3 tyzdne 🙂

tehula
25. máj 2012

Nekupovala by som zelenkave (limetky), alebo zlte, oranzove farby kvoli hmyzu v lete. Niektore farby by aj boli pekne, ale treba zvazit nakup a dopasovanie doplnkov, aby toho nebolo "moc", alebo to ladilo....Navyse sa mozu niektore farby okukat. Ja som nakoniec vzdy skoncila pri ciernom kociku a nelutujem. Inak neni v nom o nic teplejsie ako vo farebnych kocaroch, co som raz mala blede golfky.

stanislavao
25. máj 2012

bledy nie - lebo bude hned spinavy a tmavy tiez nie - lebo od slnka bude hned "prasivy"

mychaella
25. máj 2012

ja som mala prvy cierny..a pekne som si tam kombinovala doplnky aspon sa mi vsetko hodilo...a teraz sme druhy kupili tiez cierny a uz mam pošite dalsie doplnky kedze prveho sme mali chlapca a teraz sa zasa realizujem v dievcenskych farbach...tolko k tomu, ze cierna farba nie je morbidna..teda podla mna...ale lahko kombinovatelna...a teplo v nom urcite nebolo viac ako v inych kocikoch. na terase sme mali taky bledotyrkysovy s kremovou a tiež ked som ho v lete chytila bol teplý..a farba pekne drzala vobec nebol vyblednutý po dvoch rokoch bol jak nový...takze myslím ze v tomto na farbe az tak nezalezi....a s flakmi sme sa nestretli, ziadne neopratelné...myslím co sa týka podloziek atd...takze pokojne si vyber farbu aka sa ti bude pácit, myslím, ze viac zalezi na tom aký je to materiial, niektore sa cistia lahsie ine menej... 🙂 vela stastie pri výbere.. 🙂

slnieckolu
25. máj 2012

Taktiez mame cierny su na nom aj reflexne pasiky,vnutro vanicky bezove(nespini sa,kedze babo lezi),horuco v nom je tak ako v ostatnych,co som skusala u kamosky ,kt.ma ruzovy kocik...A tak ako pisu...da sa velmi dobre kombinovat s inymi farbami...ci uz podlozky,deky,fusak,rukavnik...neviem si vynachvalit.nelutujem,ze som vybrala cierny🙂

acikaa
27. máj 2012

Prvy kocik pri malej sme mali svetly -sivo-zelenkavy ale stale som ho musela pretierat lebo sa tam vzdy nasiel nejaky fliacik.Potom sme kupili sportovy ciernej farby a som nadmieru spokojna 🙂 nespini sa 🙂

ladyiva
27. máj 2012

ja mam cierny kocik a nie je v nom v lete horuco 🙂 len ked mala papka a obchytka vsetko tak to vidno kus ale staci preletiet mokrou handrickou...a teraz ma maniu ze uz vobec nechce byt v kociku to krici ako keby ju rezali 😠

azarijka
27. máj 2012

Ja mam prvy bledo- zeleny a ze by bol nejaky extra problem s hmyzom? to vobec, obcas sadne na neho muska,ale nemyslim ze inym kocikom sa zrovna hmyz z dialky vyhyba.
Druhy mam tmavofialovy, tiez v pohode farba.
Kup si taky aky sa ti paci, vsetko ma svoje plusy aj minusy, aj farby 😉

nanulik
27. máj 2012

my sme mali prvý hraškovo-zeleno-šedý a teraz máme šporťák čierny, zatial nebýva rozpálený ale chystám sa kúpiť nejaký pekný slnečník, a v lete je rozpálené všetko....

hradnapani
27. máj 2012

ja som si vzdy hovorila, ze cierny kocik nikdy v zivote nechcem, ale potom som cez internet kupila nieco, co sa volalo ze moonlight farba a myslela som, ze to bude kombinacia modrych farieb a napokon sa z toho vyklul cierny kocik (golfac) a zvnutra domodra. Skoro ma kleplo, ale menit sa mi ho nechcelo. Napokon som s nim absolutne spokojna. Vsetky farebne doplnky sa tam hodia, a aby bol vidno na ceste, tak na ram som kupila farebne odrazky, teplo v nom nie je, takze spokojnost.

excelent1
27. máj 2012

aj ja som spokojná s čiernym kočíkom a neľutujem ,že som sa tak rozhodla..každý má iný vkus..maličká má v nom hračky a nie sme aspon ako s cirkusu..a navyše mi to príde elegantejšie nie morbíídne 😀 😀 😀 😀 😀

bambinkaa
27. máj 2012

ahoj 🙂 my mame bordovy kociar a oranzovy golfak. Obe farby su syte, takze spinu na tom nevidno. Nekupovala by som cierny iba koli zaspineniu, moze v nom byt aj teplejsie v lete. Staci trosku tmavsia, hlavne syta farba, ak chces, aby spinu nebolo vidno. Ale inak mozno dolezitejsie je, ci sa Ti tam potom zmesti fusak na zimu, ci bude vanicka dost velika, ci bude mat 3 alebo 4 kolesa. Este odporucam velke kolesa vpredu a otacave. My mame 2 male predne kolesa...uf to je tazke niekedy ukocirovat na chodniku nie to este na ceste cez prechod, aj ked je to bezbarierove, travu ani nespominam a na ihrisko bez sance. Golfacik je fajn, v tom sa vozime, pretoze je to omnoho lahsie 🙂

kvetinka211
27. máj 2012

Po skusenosti s bledomodrou zimnou bundou 😖 mam oba kociky kombinaciu ciernej + pestrej, ale sytej farby. Babatka maju ciernu radi, pretoze je silne kontrastna ... to len my dospeli si myslime ze maju radi pastelove farby. V lete nebol horuci a kedze su to kvalitne znacky, tak farba pekne drzi napriek slnku. Ale zalezi hlavne od tvojich osobnych preferencii ... ak chodis prevazne v tmavych farbach, tak sa ti asi bude pacit aj tmavy kocik ... ak mas najradsej fialkovu ruzovu tak ti asi lepsie sadne bledy kocik. V poslednej dobe vsak popredne znacky maju skor tmave syte farby - cierna, hneda, seda a ich oddtiene, aj ked daju sa najst aj ine ...

rainee
27. máj 2012

prvy kocik som mala modro-sedo cierny, ten bol ok ci uz praktickostou farby alebo vlastnostami. druhy bol cierny casualplay - sice vyzeral elegantnejsie ale je pravda ze v lete na cierny kocik riadne pecie slnko takze nic moc, tiez bola na nom dost vidno spina a blato. posledny kocik sme mali limetkovo zelenkavy a tam vidim jediny problem ze v lete bol dost ohmyzovany 😉 takze ak by som si mala vybrat farbu,urcite nie moc tmavu (tmavohneda, tmavomodra, cierna) ani bledu (bezova, dokonca aj biely kocik som videla), najskor asi cervenu 😉