Aknemycin Plus. Pomohol vám na pleť?

lyongirl
15. júl 2008

Máte niekto skúsenosti a pomohol vám?
Mne ho predpísala kožná, ale strašne sa mi po ňom zhoršila pleť a mám ju vysušenú, svrbí ma, nedávam si ho kvôli tomu každý deň, ale počula som, že by sa to malo dávať každý deň, aby to zabralo a že sa to zlepší. Moja pleť je momentálne hrôzostrašná.
Aké máte skúsenosti?

aknela75
15. júl 2008

Je to samo jen a jen Tvoje věc, ale já mám zkušenosti s takovýmito výrobky z lékárny, že jsou to děsné drasťáky na kůži. Vlastně nejen z lekárny. Měla jsem nějakou kosmetiku pro puboše na akné a byl tam takový roztok, který když mi vytekl na koberec 😝 😝 (jsem si ho blbá patlala v obýváku), tak to ten koberec odbarvilo. Prostě děsnej driják. A na kůže mi po tom červenala a prostě byla taková podrážděná. MOmentálně mám aknégel od Nobillis Tilia. Je to přírodní kosmetika a projevy krásně po tom mizí a není šupinatá, vysušená kůže. Tak to je moje zkušenost. Chemie už nikdy více. A taky jsem papala jako dítě antibiotika předepsaná kožařkou, fuj. 😠

lyongirl
autor
15. júl 2008

Ja mám pleťové body od Nobilis Tilia a nič moc, možno ten gel je dobrý, ale tie pleťové mi nič nezaberajú, už som nevedela, čo napatlať na ksicht, tak som to riešila kožnou...

aknela75
15. júl 2008

No jen pleťové vody nepomohou. Myslím si, že nejlepší je kombinace hydrofilního oleje, třeba ta voda, krém denní na akné a ještě ten aknégel. Já zatím používám jen krém a akné gel, protože ostatní mám a dobírám. A ten gel máš právě specielně na ty projevy. Rychleji po tom zmizí a nešupí se ti kůže. U jiných přípravků se právě kůže loupe. Ale určo si každý musí najít to svoje, co mu pomůže. Já prostě nedám dopustit na přírodní kosmetiku. Ale ne každá je vhodná pro každýho. 😉

lyongirl
autor
15. júl 2008

a ten krém nie je mastný? Teda ja všetko čo sa týka krémov musím vyskúšať ako vzorku, to si vždy vypýtam v lekárni, lebo veľa krémov určených na akné je pre mňa mastných

aknela75
15. júl 2008

Tak mně ze začátku mastný přišel, ale musíš ho tam dát méně. Ale pěkně mi pleť zjemnil a už nemám pocit mastnosti. Nevím, kde kupuješ Nobillis, ale moje dodavatelka mi dala vzorky nějakých druhů krémů. Tak si o něj řekni. Vyber si něco na jejich stránkach nebo se s ní poraď a ať Ti vzorek dá nebo prodá. A ten gel se může dát i na místa, kde zrovna akné není. Tak nevím, jestli by se mohl používat jako denní krém nebo ne. To by ses taky musela poradit. To nevím. Já mám konkrétně Tea tree extra.

lyongirl
autor
15. júl 2008

Ja som si objednávala len 1x z www.bishop.sk a prosila som ich aj o nejaké vzorky, ale nič mi neposlali, tak som nevedela, či vzorky majú, alebo ako.

aknela75
15. júl 2008

Tak koukni na stránky Nobilisu a tam jsou prodejní místa. V sekci zahraničí je kontakt na Slovensko. Tak tam zkus napsat o vzorky nebo se zeptej na nějakou prodejkyni na Slovensku.

i.kuku
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonoga
8. aug 2008

tak som si pozrela neziaduce ucinky Aknemycinu a pisu tam: Podrazdenie koze v mieste aplikacie prejavujuce sa zacervenanim, palenim, vysusenim alebo miernym olupovanim pokozky. Na zaciatku liecby moze dojst k prechodnemu zhorseniu akne v dosledku zosilnenia zapalovej reakcie. Tieto ocakavane prejavy su sprievodnym znakom liecby a nemali by viest k jej preruseniu.

maria7533
Autor odpoveď zmazal
Zobraz