Ako by ste charakterizovali svoje deti?

monkula
13. jan 2009

Dnes sa ma pani psychologička opýtala ,ako by som charakterizovala svojho syna. Proste jednoduchý opis jeho povahy, vlastností, zlozvykov...
A ja som ostala sedieť ako obarená, zrazu som nevedela, aký môj syn vlastne je.... Najmä tie negatíva mi robili ťažkosti..... 😀 😀 😀
Ako by ste svoje deti opísali vy? 🙂

suki
13. jan 2009

No to já bych věděla 😀 : tvrdohlavá, zvědavá, chytrá 😀 po mně 😀 😀 , úžasná, rychle všechno pochopí, hćhce všechno hned, má ráda svůj prostor a miluje knížky. Stačilo by to? 🙂

suki
13. jan 2009

a taky ukecaná,není závislák, takže je jí úplně jedno, kdo s ní je, hned se všude rozkouká a ráda si hraje s dětma, v cizím prostředí se nebojí, no prstě je to zlatíčko 😵 😵 😵

titkovamiriam
13. jan 2009

MILAN typicky baran tvrdohlavy,samostatny,cielavedomy,samotarsky

MICHAL dobrosrdecny,lenivy,komunikativny,samostatny,prchlivy

MAREK nezbedny,zvedavy,kolektivny,vnimavy,

suki
13. jan 2009

A málem bych zapomněla 😀 😀 jak začne hrát hudba, tak tančí, to je fuk, co hraje, pop, rock, hip hop, nebo dětský písničky, ona tancuje na všechno 😀 😀 😀
A už fakt končím 😀

karot
13. jan 2009

My máme paličáka na kterého se musí s domluvou a ne s příkazy.Pomůže mi doma se vším hlavně proto,aby ode mě dostal pochvalu,jak je šikovný. 😀 Je hodně společenský(po mě určitě ne 😀 ),rád navazuje kontakty s kolemjdoucími lidmi,občas na kase v supermarketu předvádí pokladní,co všechno umí,ale doma aby se předvadl,to né. 😀
Má slabost pro krásné ženy/dívky(otáčí se za každou sukní 😀 ) a když dávají v TV reklamu na Koruní minerálku,nemůže od své rodačky odtrhnout oči. 😀
Už je i vybíravý v oblečení. 😕

lyongirl
13. jan 2009

monkula, vieš čo ma ako prvé napadlo pri tvojej otázke? Kópia môjho manžela a tvrdohlavosť po mne, ktovie, ale ako by psychologička zatvárila pri takejto odpovedi....
Ináč je tvrdohlavý, flegmoš, nepočúva a nevníma, všetko si robí po svojom, ale aj nezbedník a rád robí zle a má z toho srandu - čiže niečo ako škodoradostný/ak chápe, čo to vôbec je/

lyongirl
13. jan 2009

no a náš sa rád tiež predvádza cudzím ľuďom na ulici, ale už sa začína aj hambiť a je vyberavý v jedle....

suki
13. jan 2009

karot tak stou Koruní jsme na tom stejně 😀 malá to miluje tu reklamu a ještě na Calgonit 😀

liviky
13. jan 2009

Viki - beran se vším všudy- tvrdohlavá,silná,snaživá i šikovná,samozřejmě by nejraději vše prorazila jak se říká hlavou,rozkazy na ní neplatí spíše domluva 😀

Lili - beran - noooo a vypadá že bude ještě tvrdolavější než Viki,ale už ted vím že je větší vzteklinka a bojovnice,tak uvidíme co bude dál 😉 😀

titkovamiriam
13. jan 2009

liviky dva barani 😲 to sa tes na pubertu 😀

susik77
13. jan 2009

suki: tvoja tie tiez v znameni leva? moja je dost podobna...od malinka tvrdohlava, chce vsetko hned, dovtedy na niecom pracuje, pokial sa to nenauci, strasne huzevnata a miluje knizky 😵 a este sa rada predvadza

liviky
13. jan 2009

ani nemluv a sou jen dva roky od sebe,tak to se pak beztak spřáhnou proti mě 😕 😖 ....já se ale nedám,sem lev jako poleno 😀

kristi
13. jan 2009

jednim slovem: LUMP, proste takovej malej vycuranej zlobic, zadna nacincana holcicka, spis povahove kluk. Je vesela, temperamentni, taky uminema, do vseho jde po hlave - krome jidla, tam je opatrna a neduveriva

sirinka
13. jan 2009

monkula mne by tiez tie negativa robili problem, mam v podstate uzasne kludne dieta, ktore obcas nema naladu 😀 😉

dai
13. jan 2009

titkovamiram,
liviky ma 2 dievcata, to nemusi byt take zle - moja skusenost - ja - vzdy zive dieta - v puberte - rozjimajuca nad zivotom, hladanim zmyslu , nikto ma nechapal, utekala som z domu, vsetko bolo zle, papulnata, urazliva, vsetko vidiaca lepsie... moj brat - najstarsi ( je to podla mna dolezite, velmi to vplyva na povahu ) - cielavedomy, pokojny, cielavedomy, cielavedomy 😀 to ho asi najviac vystihovalo... a vystihuje to vacsinu baranov - cize ich puberta je pomerne zaujimava, kedze sice vedia vsetko najlepsie ale radi to konzultuju s dospelymi ( mam horsiu skusenost s mladsim bratom - byk , ale divoky az to boli... myslim preto ze je najmladsi)

moja mala je blizenec a dost to na nu sedi - je zvedava, presibana, rada vymysla, strasne rada sa smeje, nerada spi ( aby jej nieco neuslo ), miluje ludi a deti, najradsej tancuje a zacina si uz aj pospevovat, je to take zive striebro - este velmi tvrdohlave a divoke-.--ale to hadam trosku vychovou skorigujeme... 🙂
apropo reklamy - v tomto smere bola tieto vianoce zatazena na orange - hejahou...to aj z postele vyskocila aby zatancovala nato a na pampers plienky 😉

lyongirl
13. jan 2009

aj ja budem mať 2 baranov a som lev, takže budú poslúchať kráľa zvierat 😀

titkovamiriam
13. jan 2009

mareka mam blizenca a michal je vodnar a milanova puberta bola ako na husenkovej drahe jeden tyzden ok ,dalsi sa zatal a pod 😀

janka196
13. jan 2009

ja mam asi najkludnejsie dieta na svete 🙂 , ale vie sa aj zatat

edita33
13. jan 2009

moj starsi je panna,ja som levica a mladsi je rak,, panna je tvrdohlavec na 100%.je velmi tazka povaha,,a racik je mily,poslusny,poriadkumilovny,zatial,

bambusko
13. jan 2009

ema - velmi vsimava a sikovna, vytrvala, dost tvrdohlava a neflexibilna, komplikovana povaha, rada manipuluje
alica - herecka, usmievave slniecko, nema problem, lahko sa s nou dohodnut, umraucana len ked je hladna, smedna alebo unavena, az velmi prisposobiva a manipulovatelna
marek - maly smejko-rehotajko, velmi citliva povaha a este je malicky aby mal negativa 🙂

cukrikk
13. jan 2009

ajoje monkula🙂)))

Janik: na chlapca prilis citlivy a lutostivy, zodpovedny, mudry, staroslivy bracek ktory raz musi zarabat vela koruniek lebo kazdemu chce vzdy kupovat darceky on by sa rozdal aj za cenu ze jemu nic neostane... a miestami si myslim ze tieto vlastnosti pre chlapa nie su vlastne tie dobre 😒
(nerad pehrava, ale ked prehra znasa to statocne)

Lily: je velmi vnimava, rychlo sa uci, miestami tvrdohlava, je velmi priatelska, je v nej vela lasky ktoru naokolo rozdava a mysli si ze vzdy vsetko vie

L+J= velmi kludne a poriadkumilovne deti

ld1985
13. jan 2009

naša maličká 7-mesačná dceruška je neskutočne ,,vyčuraná´´=vychcaná,ale v dobrom slova zmysle, je krásne usmievavá, pozorná a na voj vek veľmi chytrá a hlučná 😀 😀 😀

babatko88
13. jan 2009

môj synček má 15mesiacov, je tvrdohlavý, veľmi zvedavý, keď má náladu, tak maznáčik, inak ani za svet 😀 trochu neposlušný, ale inak veľký výmyselník 😀 😀 😀

slunicko552
13. jan 2009

Tak Matik je strašně hodný,má v sobě moc lásky a každé dítě hned hladí.Je taky nešťastný,když o to někdo nestojí ☹ .Jinak je zvídavý,všechno ho zajímá.K dospělým,které nezná nedůvěřivý.Ale taky se umí pěkně vzteknout 😀

adamko05
13. jan 2009

... Adamko... véééééľmi spoločenskýýýýý (niekedy až prehnane, dostáva mamu do trápnych situácii v tomto, ale učíme sa už, aby rozoznal, koho na kávu pozvať a koho nie 😀 😀 ), troška jedovitý-tvrdohlavý... citlivý...., šikovný, vnímavý.... aj dobrý 😉 - no skrátka "MOJ" 🙂

kili
13. jan 2009

mňa sa niekedy niekto, napr. doktorky, pýtajú, kto je väčší mojko, al. maminkin a iné, no ja fakt netuším 🤐

blovitc120
13. jan 2009

Mon, myslíš, že aj ja mám charakterizovať 😀? Chúďa moje, by som jej dala 🙂...

zveron
21. jan 2009

monkula
a teraz po case by si uz vedela svojho rozopasnika charakterizovat? 😉
pomohla ti psychoska, zatriedit si jeho vlastnosti?

moj vzdorovity chalanisko je cislo 😔

briketa
22. jan 2009

Neal je velky individualista, velmi sa dokaze sustredit na jednu vec a je nerad ruseny. Velmi organizovany a velky kludas. Vystaci si sam, aj v skolke mi ho takto charakterizovali.

mercy
22. jan 2009

Riško tiež vie byť veľmi sustredeny, nikdy nevystupuje agresivne, je veľmi spoločenský, zvedavý, inteligentny a stale usmiaty