Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. máj 2009

ale pockam na prestavku 😅

pipka
31. máj 2009

k odsavacke sa vyjadrit neviem 😒 ja som mala od julisky tu rucnu a zaposilovala som si veru 😅 😀 ...ale nastastie som ju moc nemusela pouzivat, mala stihala to malo vypit a po dvoch mesiacoch som ju uz nepotrebovala vobec 😒 ☹

ale 3300 za pouzitu sa aj mne zda vela...ja som videla na bazaroch do 2000.- tak to este mozno... 😒 😉

pipka
31. máj 2009

aky salatik? 😕

jul
31. máj 2009

ladovy salat,cherry paradajky,cervena paprika a slany syr,nakrajam na kocky a dam trochu balsamica a cierne korenie....ten si robim furt,lebo len ten mi chuti 😅

jul
31. máj 2009

ja neviem ake je kojenie 😒
maly sa nevedel kojit 😅

lia
autor
31. máj 2009

sak to este len kukam a cakam na vyhodnu cenu 😉
ja som uz zjedla mandosky a este nieco by som si dala,umyla som si uz aj hlavu,nech zajtra mam klud a mozem prat a ist von 🙂

jul
31. máj 2009

ja som dnes prala a zabudla som dat avivaz 😠 ,lebo Risko mi asistoval,ze mi rozsypal prasok na pranie ,zavrel mi nadobku kam ide prasok a avivaz a stlacil mi start 😠 😠 😠

pipka
31. máj 2009

kojenie straaasne boli 🙄 aspon my vsetky co sme boli na izbe sme odpadavali od bolesti 🙄 ale to ti nikto nepovie... 😒

pipka
31. máj 2009

jasne ze je to aj prijemne aj krasne, ked je to babatko na tebe a cucka z teba mliecko...ale bradavky sa mi nestihali hojit od kojenia po kojenie ☹

pipka
31. máj 2009

julis a tebe sa uz po starte neda stopnut pracka? 😕 mne sa do 10 min este da...a dohadzujem pradlo, co som zabudla vlozit...a aj avivaz alebo vanish pridavam, ak zabudnem.

jul
31. máj 2009

neda sa stopnut uz ked je voda napustena

jul
31. máj 2009

tej Bartoske len chlapi davaju kvety 😅

jul
31. máj 2009

ja som ju nestihla kurnik,kratka reklama bola 😠

jul
31. máj 2009

ta Fialova ma furt take nenormalne saty 😎

pipka
31. máj 2009

a kto jej ma davat kvety..baby? 😀

ale Mokry sa nezda..netusila som, ze mu to tak pojde...inak ho moc nemusim, ale tanec mu ide 😉

lia
autor
31. máj 2009

svetovi boli

jul
31. máj 2009

ta fialova mala minule nadherne saty...tie s tou pasikovou maslou 😎

pipka
31. máj 2009

fakt 😎

podla mna dnes vyrazia Bartosku 😅 😒

jul
31. máj 2009

chudera Bartoska,ta uz plakala jak kopka nestastia tusim 😅

jul
31. máj 2009

ta Stumpfova je ale kocica 😠

jul
31. máj 2009

jeeeej aj Vajda ju dosiel kuknut 🙂

lia
autor
31. máj 2009

stumpfova je nebezpecna 🙂
svajda nedosiel?? 😀

pipka
31. máj 2009

on bol na nu zatazeny, ked s nou tancoval 😎 😀

jul
31. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
asi ho Zlatka nepustila 😅

pipka
31. máj 2009

som zvedava teraz na Adelu 😕 😎

jul
31. máj 2009

reklama....cas na druhy chod? 😅

lia
autor
31. máj 2009

fuj,ja uz pre dnes koncim so zranim,co mi je??dnes mi moc nebolo zle ,tak preto tlacim
ale uz mi smrdia aj korbace,teraz neviem ci to tak ma byt alebo su pokazene 😒
to mam cerstve z oravy 😒

jul
31. máj 2009

aj mne vsetko smrdelo 😝

lia
autor
31. máj 2009

aky??ja uz mam druhy den chut na xrumky,ale tie dobre,ale uz nebudem nic,dopijem caj pre tehule a koncim,stacilo 🙄

pipka
31. máj 2009

a co si ides dat julis? 😕 salatik si uz spapala? tak uz len servitka alebo sparatka 😀