Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. jún 2009

babo je hore 😅

pipka
19. jún 2009

moje babo nastastie spi 😉 ...ale mam tu braska...tak odbieham a sem tam sa mu aj venujem 😀

jul
19. jún 2009

nie,to sa mi len zdalo....spi jak drevo 😵

jul
19. jún 2009

aj som ho hladkala a ani nemrkol 🙂

lia
autor
19. jún 2009

ja sa teraz na telo nevoniam
julišš,nekupuj jazdenu,to je najlepsie nove,ja som preto nechodila na motokary,svoju si dost nemozem,tak som nesla,fuj 😝
teraz mam palmolive a mala som to aj asi pred mesiacom,neviem,to je tazko povedat pipi z coho,fakt neviem 😒

pipka
19. jún 2009

lius, skus zmenit na nejaku detsku kozmetiku, mozno aj sebamed, ta je dobra a uvidis 😵

pipka
19. jún 2009

no presne, ja som tiez za to, ze autosedacku a cyklosedacku je lepsie mat novu...ved kto vie, ci s tym predosli majitelia niekde nespadli alebo nenaburali... 😒 🙄

pipka
19. jún 2009

inak nakupujem z bazarov veselo a som velmi spokojna, najma s tou stolickou na krmenie, co som kupila k nasim na chalupu, ta je super 😵

jul
19. jún 2009

ked najdem nejaku,co bola pouzita babatkom par krat a za dobru cenu,tak kupim,ved ju vydezinfikujem a basta.

lia
autor
19. jún 2009

vy pisete jak dracice 😅
skusim sa opytat v lekarni,lebo nicim sa nemozem namastit,predtym som to mala horsie,dufam,ze sa mi to teraz nezhorsi.asi preto,ze mam jemnejsiu pokozku

pipka
19. jún 2009

no ved jasne...sak ja nie kvoli spine, ale kvoli funkcnosti. Keby predavala nejaka znama, tak nemam problem...alebo niekto v BA, ze sa na nu idem kuk, ale ako na potvoru, ked som hladala,som nic nenasla 😒

jul
19. jún 2009

a doki Ta neposlal na kozne? R sestranica sa nejakou mastou natiera

pipka
19. jún 2009

lius a nemas alergiu na slnko? 😕

jul
19. jún 2009

myslis,ze by niekto predaval pokazenu vec? 😲

jul
19. jún 2009

aj mna to napadlo,ze zo slnka

pipka
19. jún 2009

julis...velakrat, ale samozrejme to zataja...a najma ked posielaju postou 😒 nedaju spatnu adresu a su radi, ze sa veci zbavili 😠 som to citala ako vystrahu aj tu na konikovi, aj na bazaroch su vystrahy 🙄

mixka
19. jún 2009

nie pipi, som na realitach a hladam o dusu 😉

lia
autor
19. jún 2009

nie,nehovorila som mu to,lebo vtedy mi to akurat preslo 😠
ja sa neslnim,akurat co prejdem po slnku,ale tiez som na to myslela,aj na zahradu asi 😒 ale tak nebudem do oktobra doma sediet 😅

pipka
19. jún 2009

juuuj mixi a nasla si nieco? 😕 😎 uz byvas...aspon v snoch?

mixka
19. jún 2009

jeden byt v karlovke,a le co ja viem... hladam dalej a hladam dom 😅

jul
19. jún 2009

ja by som kukala len hviezdickove,aj tie klamu?

pipka
19. jún 2009

a by si menila byt za byt? 😕 to aky byt je? 😕 😕

lia
autor
19. jún 2009

kde hladas mixi,v akej dedinke??
kde nakupujes pipi??na mmb??

jul
19. jún 2009

liuššš,musišš sa chranit slnecnikom 😀

pipka
19. jún 2009

lius hej na MMB, na babybazari, na MMA, rozne...niekedy zadam do googlu a co mi vypluje, tam klikam 😀 a sem tam sa mi zadari dobra trefa 😎

lia
autor
19. jún 2009

myslis tu siltovku a na tom slnecnik?? 😀

mixka
19. jún 2009

pipi 4 izbak. nechcem moc menit byt za byt, ale tu s nasimi susedmi je to o nicom a z karlovy sa mi jedneho dna do centra bude lepsie cestovat do roboty, ako tu z dubravky, takze spekujem aj takto... ale dom ma prioritu c 1 samozrejme 🙂

lius, nema konkretne miesto, proste sa obzeram raz tu a potom tam 😀

jul
19. jún 2009

ta u Krausa vyzera jak Nena 😅

pipka
19. jún 2009

som asi pred mesiacom kupila malej taky krasny overal na zimu za 5€ a super je zachovaly, krasny vonavy. 😵 aj tu ruzovu bundicku do tatier som jej kupila na babybazari za 3€ 😉 a je uuzasna 😉

jul
19. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

presne tu liušššš

😀 😀 😀 😀 😀 😀