Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
21. jún 2009

za deti??to preco??co ona nemala deti??do 23tej b&y som vydrzala,ale do piatej... ☹

mixka
21. jún 2009

lius, ona je dochodkyna a je cely den doma a uz sme na nich volali 2x mestsku policiu a podali trestne oznamenie aj na statnej. nam stara vykrikovala, ze nas uda na socialke a decka nam vezmu, stary mi trieskal na dvere, ked som bola s nimi sama doma, ze k...y sk.....e stale buchaju a to baby nevedeli este chodit a 4nozkovali. a zjavne si nevedia inak pomoct, tak nam robia zle teraz takto. mali deti, maju uz dospeleho syna a dceru, ale proste nas nenavidia a tieto deti by najradsej vystrelili na mesiac a mozno aj s nami 😀

lia
autor
21. jún 2009

to je hrozne mixi 🙄
ja nenavidim panelaky,preco som sa ja dala na byvanie v panelaku?? 😅 🙄

mixka
21. jún 2009

no napodobne lius ☹ preco myslis, ze hladam stale dom 😀 ??? ale mame zase dvoch vaznych kandidatov, tak snad z toho uz konecne nieco bude, nech zas kukam aj ine stranky, ako reality 😀

pipka
21. jún 2009

mixi, akonahle by bolo 22.01 uz by som zavolala mestsku policiu, je to rusenie nocneho kludu 😠

lius detto

ja sa uz neserkam s nicim, volala som MP uz niekolkokrat, aj na grazlov na ihrisku, co nam tu v noci vyhukovali 🙄

pipka
21. jún 2009

ja vecer policajtov kvoli tym psom nemozem zavolat, lebo akurat ked dojdu, tak stekat nebude a kto im dokaze ze stekal 🙄 😠 ziadni susedia to tu neriesia, len my...uz si tu pripadam jak ja keby som bola z marsu 😠 kazdy tu na vsetko serka a stara sa len sam o seba 😠 a co je u susedov, nikoho nezaujima 🙄

pipka
21. jún 2009

tak som prave vytriedovala dalsie vecicky, co z nich hanula uz vyrastla...to je hrozne ako rychlo rastie 😅

jul
21. jún 2009

cafffte.
tak my sme dnes drochmali do 11-tej 😅

jul
21. jún 2009

no my sme mali predtym taky isty problem s pubertakom z 3 poschodia,nam sa az dvere a okna triasli ako to mal vydusene na plne gule a tiez som bola tehu,az som plakala z toho,bola som hotova.Od rana od 9 tej to hulakalo do 1-nej rana.

jul
21. jún 2009

uz by som do bytovky koli tomu nesla 😒

jul
21. jún 2009

my ideme dnes babke gratulovat
inac ja som vcera namiesto zehlenia stahovala nabytok 😅
tak ma to caka dnes vecer 🙄

pipka
21. jún 2009

no , aj my ideme dnes babke gratulovat..babke svokre 😅 tak ma caka prijemny dnik 😀

inak ja sa divim, ze ked je v dome takyto dementny sused, ze s tym nikto nic nerobi, to nikomu inemu nevadi? 😕 😠 ja si uz u nas pripadam jak profesionalna stazovatelka 😀

pipka
21. jún 2009

a co si stahovala julis? V noci? nehrmotali ste? 😕

lia
autor
21. jún 2009

tak ja by som zavolala,ale nevedeli sme odkial to presne ide,len vieme,ze sa sem nastahovali hentie ...,nechcem nadavat a chodia im sem vselijaki k....i.nikdy tu nikto taky bordel nerobil,tak sme si mysleli,ze to ide od nich.a nechapem,my sme o tri poschodia nizsie,co potom ti,co byvaju vedla a pod nimi??!!
aj ja som plakala juliššš a potom som mala na hovno noc,lebo som bola cela rozrusena z toho,este aj nos zapchaty,ja som myslela ,ze ma uz picne 😠
co si stahovala juliššš??
ja asi spravim palačinty 🙂 ale zatial iba asi 😀

jul
21. jún 2009

stahovala som decku,uz len postielku preniest a moze tam Risko spinkat,uz mu tam nehrozi nijake nebezpecenstvo 😅

jul
21. jún 2009

liuššš,ja som sa tiez divila,ze nikomu pod nim to nevadilo,ani nad nim ,ani vedla neho 😲
nam sa na prizemi triasli okna,tak potom co sa muselo robit pod nim? Nechapem tiez 😖

nic nezaberalo,aj R sa mu x krat vyhrazal ze mu da na papulu a ja som mu aj olej naliala pod dvere 😀

jul
21. jún 2009

a este aj ocot potom no mlady to nepochopil 🙄

no idem ja k nasim cafteee 😉

lia
autor
21. jún 2009

julišššš 😀 😀 😀
no neviem ako to budeme riesit,ale pochybujem,ze druhi to tak nechaju 😒
musime nieco vymysliet,ale ja sa najblizsie chystam na nich poslat nelu,ta jedna sa jej strasne boji 😀

pipka
21. jún 2009

lius, pustit na plne pedry operu a odist z domu 😅

lia
autor
21. jún 2009

ale ja nie som taka jebla jak oni,vies 😒

mixka
21. jún 2009

to co za ludi chodi po svete 🙄 ???

ajka23
21. jún 2009

citam, ze aj vy mate dobrych susedov... 🙄 🙄 🙄 aj to je jeden z dovodov, preco by som uz bytovku nebrala... 😝 😝 😝
vcera sme boli grilovat, akurat doprsalo, tak sa to dalo vydrzat, hoci som bola na ibalginoch, dosla na mna mrsina.... 🙄 🙄 🙄
idem voooon 🙂 😎 😎 😎

jul
21. jún 2009

caffte,
tak my uz doma,stratili sme po ceste capicu a dudu 🙄

lia
autor
21. jún 2009

sak preto aj ja aji,ale nechcelo sa mi zase stavat 🙄
ale raz sa mozno na to dame 😅 🙂
aji,nezavidim ti 😖
juliššš,co si kukala po chlapoch??co vam babinka prichystala??
my sme sa boli prejst a na zmrzke s nelinkou 🙂 a musela som si ist kupit kofolu a doma som si nacapovala s citronom a ladom 😝

jul
21. jún 2009

a mohol ta pasik odfotit zo zmrzkou a z brusenom 😉

neviem kam som zas kukala 😒 😀

jaaaaj liuššš som splna jak sud a to ma ece svokor strasil,ze mi donese salat co robil a nejake maso 🙄

lia
autor
21. jún 2009

a mohol a neodfotil 😀
cez tyzden mu poiem,ale ja uz chcem take velke bruskooooooo 😵
aky salat??majonezovy??uz mi ide aj usami 🙄

jul
21. jún 2009

nie ladovy salat z bryndzou...nejaka novinka co robil,ece som taky nejedla 🙂

jul
21. jún 2009

babka perfišššny kolac spravila a robila rezne a ryzu a polievku slepaciu.
Segra bola tiez,sa ponahlala na bus,som jej slubila ze nabuduce ju uz odvezem 😅 😅 😅 😅
sa rehotala,ze si sadne dozadu a da si vsetky pasy co vzadu budu 😀

lia
autor
21. jún 2009

heee??
mnammm,aky kolasik??
ale ved ty budes dobra soferka 😉

jul
21. jún 2009

heee