Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

cafte, druha strana... 🙄
sme sa dnes rano s manzelom tak pohadali, ze lepsie to uz ani neslo... 😖 😖 😖 potom mi napisal SMS, som si myslela, ze sa ospravedlni, ale napisal mi, ze pojde po praci niekam k jazeru a nemam ho do 8mej cakat... ☹

ajka23
3. júl 2009

a u nas vcera tiez neprsalo, som cakala koniec sveta a nist z toho... 😀 😀 😀 dnes ma lame v nohach, tak zeby dnes prsalo? 😕 😕 😕

jul
3. júl 2009

CAFTE,
tak ja uz vodicak vybaveny,uz len cakam na sms kedy mi poslu,zevraj do 10 dni 🙄

jul
3. júl 2009

inac som tam stravila asi vyse hodiny 🙄

ajka23
3. júl 2009

ti ale rychlo pracuju, co? 😖 😖 😖 😒 😒 😒 mozno keby si mu dala cosi do vacku... 😕 😕 🙄 🙄 😉

ajka23
3. júl 2009

alebo si si mala dat vacsi vystrih... 😉 😀 😀 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

idem si von vypit kavco... 😉

jul
3. júl 2009

bola tam asi 55 rocna teta,vystrih som mala,ale bol mi naprd 😀

jul
3. júl 2009

idem si aj ja dat ,este som dnes nepila kavu 😉

ajka23
3. júl 2009

tak na tetu si asi nezaposobila, to je fakt... 😒 😀 😀 😀 😀

jul
3. júl 2009

my sme boli prihlasit auto,ale bola tam miliarda ludi,tak musime cakat 8 dni na znamehomco nam to spravi hned,ale je na dovci

no to nevadi,lebo ja budem mat vodicak asi narovnako 😒
ved dovtedy aj zabudnem jazdit ☹

jul
3. júl 2009

teraz akurat kukam na hanku,ze ona jak pekne spinka,mne maly putuje po celej postielke 😠

mixka
3. júl 2009

julis, aj baby celu noc cestuju v postielke 😀 ja uz som spekulovala, ze ci ich nezacat ucit na postel normalnu, ale bojim sa 🤐

ajka23
3. júl 2009

chce to nejake zabrany po bokoch... 😉

jul
3. júl 2009

mixi,mne dnes prisla postielka normalna,ja uz musim skusat,lebo koncom mesiaca musim postielku vratit 😅

ajka23
3. júl 2009

julis, ten tvoj cumlos ma tusim tmavsie vlasky, nie? 😕 😵 😵 😵

ajka23
3. júl 2009

su aj take bocnice k posteliam, co sa daju na obycajnu postel dat, len sa to tam vsunie a ked to uz nebudete potrebovat, tak sa to vyberie... 😉

mixka
3. júl 2009

aha, no tak pockam a som zvedava, ako to pojde riskovi 🙂 ale ja zatial ani nemam v plane dat krpky do inej izby, mne vyhovuje, ze su s nami v izbe 🙂

ajka23
3. júl 2009

mixi, antikoncepcia? 😕 😀 😀

ajka23
3. júl 2009

jaky paradny bazen je v bazari? 😀 😀 😀 😀

jul
3. júl 2009

kazimrdkovia 😅

jul
3. júl 2009

hahahaha super bazen 😎

ja som akurat vytasila na dvor ten od pipky,ale musim pockat na svokra,slubil,ze mi ho nafuka

jul
3. júl 2009

no ja sa len bojim,aby sa v noci nespaciroval po byte,on si uz veselo otvara izby a vylieza a zlieza z postele 😒

jul
3. júl 2009

aji,no ma tmavsie a aj dlhsie 😅

jul
3. júl 2009
ajka23
3. júl 2009

pekna postielka, aj tie obrazky su tam, take iste? 😕 😕 😕
julis, ked ste krstili Riska, tak krstni rodicia mali aj nieco kupovat do kostola? darcek je samozrejmost, ale napr. sviecku alebo to oblecenie? 😕 😕 😕 budeme 18teho krstni rodicia... 😵

jul
3. júl 2009

aji,ja som si vsetko zohnala sama,aj sviecku aj kosielku som si kupovala ja,krstní len doniesli darcek zlatu retiazku s krizikom a zlaty naramok.....lebo krstny je zlatnik 😀

mixka
3. júl 2009

aji, my antiko nepotrebujeme 😔

mixka
3. júl 2009

jeeej julis, ta je pekna 😵

ajka23
3. júl 2009

mixi, nikdy nevies... 😉 🙂
neviem zmensit foto v pocitaci, zase mi tu nieco pomenil... 😠 😠 😠