Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. júl 2009

pocikana neni, alebo ked aj tak v norme..sak normalne ju vzdy prebalujem az rano 😒
a brusko? co ja viem...sak pred spanim sa jasila s vilkom ako kazdy den a nevyzerala, ze by ju nieco bolelo...podla mna je to z toho tepla, alebo tie zubky asi... 😒

pipka
4. júl 2009

zabku v puse nema...ani ritku zaparenu, to kontrolujem po kupkani, ked ju obriadujem na spinkanie 😉

jul
4. júl 2009

a mozno aj teplo a zubky do toho 😔

pipka
4. júl 2009

no ved to..asi taka blba kombinacia 😖

pipka
4. júl 2009

tu mas ten aupair club:
http://www.aupairclub.sk/index.php?stranka_id=4

kukni tie cenniky dole 😅

jul
4. júl 2009

inac ze kosenie 5€ na hodinu,ved to by stihol pokosir aj celu ulicu 😅

jul
4. júl 2009

a doucovanie ucitelkou 45 minut 8€ 😅

pipka
4. júl 2009

a minimalny cas na ktory si objednas ich sluzby je 2hodiny 😨 za dve hodiny vyvencis aj celu ulicu psov 😀 o koseni nehovoriac...ale ak ma niekto velku zahradu a len travu...tak este mozno 😒

no doucovanie bolo vzdy drahe 😅

jul
4. júl 2009

no katastrofa 🙄 uz nevedia co by si pytali,aby zarobili aj upratovacky e este aj zamestnavatelia 🙄

pipka
4. júl 2009

dobru nocku babulky, pre dnesok koncim, idem do hajan...paa 🙂

jul
4. júl 2009

dobruuu

ajka23
5. júl 2009

cafte, prva... 😀 😀 😀
tak vcera som prisla zmorena z lesa, boli sme na hubach, no teda nic moc, ale aspon do vianocnej kapustnice bude, ale bolo tam taaake teplo a v lese... 😖 😖 😖 som dosla total uvarena, este ze si ema dobre pobehala, vypila doma 1,5 l flase vody chudatko... 😀 😀 😀 😀
a zajtra ideme stanovat, som zvedava, ako sa pomestime do auta, mame uz zoznam na dve strany, si tam ten moj trubadur napisal aj plastove stolicky, ze co on bude na zemi sediet? 😀 😀 😀 😀 ale pocasie sa ma pokazit, tak sa aj bojim, sak pri tom mojom stasti... 🙄 🙄 🙄

jul
5. júl 2009

aji,drzim palce a nech sa vam zadari nejaky drobcek 😉

ninka1234
5. júl 2009

ahojte 😉

pozrela som si tu stránku čo ste tu hodili. zaujímavé ceny, zvláštne že nám tolko neplatie, a to na meterskej robíme oveľa viac služieb a to nám na hodinu výjde len približne 0,21 eur. To sme ale lacná pracovná sila 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pipka
5. júl 2009

cafteee, tak my sme uz doma z cyklovyletu 😎 supeeer bolo 😉 konecne som trosku pretiahla tie svoje stare kosti 😝 😀

pipka
5. júl 2009

ninus...reklamuj 😀 len neviem kde 😅 😀 asi tak na lamparni 😀

ja idem zajtra aj kosit 😀 poviem babke, ze beriem 5€ na hodinu a pod dve hodiny nerobim 😀 😀 sak si musim na materskej nejako prilepsit 😀

pipka
5. júl 2009

ajus...krasnu dovcu zelam 😎 neboj, pocasie vydrzi 😉

pipka
5. júl 2009

idem sa napapat a popri baleni si kuknem Vratne lahve a snad aj ozehlim 😝 😅

pipka
5. júl 2009
jul
6. júl 2009

prvaaa 😎

lia
autor
6. júl 2009

druhaaa 😵

jul
6. júl 2009

ja som si vcera zapalila 😅

jul
6. júl 2009

bola u mna vecer kamoska do pol noci a mali sme take debaty,ze sme tahali obidve jak svine 😅

lia
autor
6. júl 2009

preco??????????? 😅
ahaaa,o chlapoch,cooo??
a boli ste vonku s tou kamoskou??

lia
autor
6. júl 2009

chystala som sa umyt aspon jedine balkonove dvere a asi to necham tak,dost ma zacalo boliet podbrusko,mam si supnut magne b6??a zase mam rehabku,dufam,ze ma nebude potom boliet brucho 😒

pipka
6. júl 2009

tretia 😵

tak so este rychlo stihla uvarit 6 poharov marhuloveho dzemu, nahadzeme veci do auta a padame na dzedzinku zase 😎 ideme sa kupaaaaaaat 😎

pipka
6. júl 2009

lius, kasli na okna, vyloz nohy, daj si magnezko a lez! 🙂

inak vas pozdravuje duduska, uz srdiecko bije, fazulka ma 2,1mm 😵 ale dudus je v nemocke pre istotu, lebo este pred par dnami spinila, tak nech je pod dohladom. 😉
dufam, ze ked ju pustia, tak nebude vymyslat a bude pekne doma lezkat 😅 😀

pipka
6. júl 2009

idem si este umyt gebulku a padame, tak zatial paa a ozvem sa zase v nedelu vecer 😉

lia
autor
6. júl 2009

sak kaslem,dnes som nejaka aj unavena 😒

jeeejjj,gratulujem duduske 🙂
a to musi byt v nemocke??ku komu chodi k lekarovi??

pipka
6. júl 2009

ona chodi do GF Stenovej, ale radsej nech je tam, lebo doma nemaju vytah, su na piatom a to by furt len schody slapala, tak radsej nech lezi 😒 😉
ved to uz je nejaky siesty ci siedmy pokus, tak naco pokusat 😖 ja uz jej to taaak prajem, uz nech je januar 😉