Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. júl 2009

lius a uz je ti lepsie? daj si suchar rano pred tym nez vstanes

pipka
21. júl 2009

julis...no to ti asi ani Vilko neporadi 😒 on tieto MP3 zalezitosti absolutne neovlada 😅 ...a ja duplom 😒 a nie je na to nejaky program? 😕

pipka
21. júl 2009

ajus...o komaroch mi nieco hovor 🙄 na zahori bez sietky na kociku ani na krok 😅

lia
autor
21. júl 2009

ale mne bolo z vecere strasne,uz nechcem chleba vo vajci vidiet a zajedla som to este gumennymii cukrikmi,tak si vies predstavit 🙄 do toho noha jak balon,no krasa 🙄
uz som naobedovana a pojdem si pomaly lahnut a potom na zahradu 🙂

pipka
21. júl 2009

nooo pekne si pomixovala...tak to sa nedivim 🙄 😅 😝

a co mas s nohou? 😕

pipka
21. júl 2009

a ja som ece tvoje brusko nevidelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ plosim fotkuuuuuuuuuu 😉

zabka132
21. júl 2009

..no fasa...dnes som vybrala matersku a hned som tam aj polovicu nechala....na sekoch...neviem si predstavit, ze by som mala zit sama s malym dietatom. To by som fakt musela chodit zobrat 🙄

zabka132
21. júl 2009

pozrite, co sa da urobit z plastoveho prestierania 😎

zabka132
21. júl 2009
lia
autor
21. júl 2009

pipi,pridam tento tt novu fotku ked tu budes 😉 urobim novu,tento tyzden je hrozny pre mna 🙄
julišššš,ako sa ti jazdi??

zabka132
21. júl 2009

babky zabky......kde ste ?

pipka
21. júl 2009

tu sooom, doteraz som zavarala uhorky 🙄 😝

vilko si vymyslel, ze chce este viac uhoriek, lebo 10 poharov som uz zavarila pred dvomi tt, tak som ho poslala kupit na trh este jedno 5-kilove balenie a on mi dnes doniesol 13 kilove 😨 😅 😠 ...tak som od pol osmej zavarala 🙄 😝 a to mi este pol vreca zostalo, co som uz odmietla rajbat, tak to zajtra odnesie svojej mame, nech svokruska zavara 😠 😀

pipka
21. júl 2009

zabi no o tej materskej mi nehovor 🙄 tento mesiac mi nabehla o dva dni neskor 😠 a to nemat muza tak uz asi jem korky a pijem vodu z kaluze 😒 a ja z mojho uctu uz ani seky neplatim, dnes som len nabehla podokupovat drogeriu a nejake veci pre malu a polovicu materskej uz nemam 🙄

pipka
21. júl 2009

lius tesiiim na nove foto 😎 zajtra vecer som tuuuu 😵

pipka
21. júl 2009

idem do hajan, tak zatial paa a dobru nocku 😉

ked bude liuska pisat ranny prispevok, budem sa ja otacat na lavy bok 😅

lia
autor
22. júl 2009

caute 😀
dnes sme spinkali 🙂 chvalabohu,ale tak ma boli chrbat,na to sa vzdy zobudim,je hrozne spat len na bokoch 😖
na chviilku som sa dala aj na chrbat,aj ked som pocula,ze na chrbte sa nesmie,ale uz som nevladala na chrbat 😖
pipi,nebud taka akcna,ja som hotovson uz tento tt a to je len streda 🙄

mixka
22. júl 2009

ahojte 🙂 co porabate v tomto teple ??? my trcime doma ☹

jul
22. júl 2009

liuššš,tebe kedy bude dobre? 😅
kedy si konecne zacnes tehu uzivat? ved si uz v polovici a furt ti je 😝 😝 😝

jul
22. júl 2009

babo uz kopka?

ajka23
22. júl 2009

cafte, no my sa kupeme kazdy den, dnes sme boli pre zmenu na jazerach tu u nas, ale uz sme nazad, straaasna spina vsade, katastrofa... 😖 😖 😖 tak sme zase pri bazene, tu nam je najlepsie... 😎
vecer ma zase tak dohryzli komare, ze ja uz ani kratase mat nemozem, vyzeram, ako keby som mala kiahne... 😠 😠 😀 😀 😀

ajka23
22. júl 2009

de ste? sa opekate? 😎 😎 😎
pipi, ako sa ma dudusa? by mohla prikvitnut obcas a pochvalit sa ako sa ma... 😉 😵

lia
autor
22. júl 2009

my sme sa kupali,sak to sa ine ani neda 🙄
mne v januari juliššš 😀 jak som ja zboznovala horka,teraz??najradsej by som sa do vyrobnika ladu hodila 😀
kopkaa,kopka 😵 😵 😵
ked sa nebudem prezierat blbostami,tak mi bude dobre 😉 ale inak som straaassnne unavena 😝
ale strasne sa tesim na zajtra,R ma narodky 😵
tie komare aj mne idu na nervy aji 😖

pipka
22. júl 2009

haloooooo

pipka
22. júl 2009

liuska ja som spavala aj na chrbte, lebo stale spat na boku som nevladala...ja milujem spat na bruchu, a ked som nemohla, tak som obcas aspon na hodinku na chrbat lahla 😉

ajus, sak naco sa trepete k jazeru, ked u vas na zahradke mate raj 😕 😀 tak vam treba... 😝 😀
ja u nasich z bazena ani nevyliezam, rano sa tam s hankou a dedom nakonzervujeme a uz nas len babka obsluhuje 😀 😀 😀 vylezem len nakrmit a uspat hanku a inak som furt vo vode 😅 😀 😀

julis, kedy dosoferujes uz aj k nam? 😕

duduska sa ma dobre, babatko rastie, zatial poslucha, tak doma poctivo lezka, je na rizikovom 😉

pipka
22. júl 2009

liuska, a kde je fotkaaaaaaa 😕 , cakaaaaaam 😎

pipka
22. júl 2009

mixi, ty teraz vobec nechodis von? 😕 my sme stale vonku,doobeda s nou bol vilko od deviatej do pol dvanastej a poobede sme vystartovali o druhej a dorazili sme domov o siedmej 😅 😎 , a vilko sa este teraz bicykluje 😅
a my sme obisli vsetky fontany po meste, hanula by sa tam najradsej strcila, tak som jej aspon packy omocila v medickej 😀 a tri zmrzlinky som spraskala, a fifina dva kornutky 😀 😀

ozik mixi, a na ktorom trhu si kupovala krpkam tie nove rifliky? 😕

lia
autor
22. júl 2009

cakaaaajjjjjj 😀
momentalne mam mastne vlasy,takze nehrozi 😀
ale mozno zajtra si ich uz umyjem 😀

pipka
22. júl 2009

uuuzz 😉 som tuuuuuz

pipka
22. júl 2009

lius, tusim som to zase prepasla ☹
hanula sa zobudila, musela som do spalne utekat a potom dosiel vilko, tak som mu robila salat 😅

pipka
22. júl 2009

no snad zajtra to uz stihnem, ked budes mat gebulku umytu 😀