Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
23. júl 2009

no super pipi 😀

ninka1234
23. júl 2009

pipi, a nechceš prisť zajtra požehliť aj mne: dnes sa mi chlapci vrátili z anglicka tak už som vyvesila 6 práčiek 😕 😕 😕 😕

pipka
23. júl 2009

ninus nestraaaaas 😅 , uz mam tak 2/3 za sebou, ale som uuuplne hotova...leje zo mna jak z prasata pred zabijackou 😝 😅 nechapem, kto vymyslel zehlenie 😠 😀

jul
23. júl 2009

uz spite?

pipka
23. júl 2009

tu sooom 😉

pipka
23. júl 2009

konecne mam hotovo 😝

pipka
23. júl 2009

julis, tak co sa deje? 😒

jul
23. júl 2009

boze u nas je fujavica jak svina ja sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹

jul
23. júl 2009

pipi ani sa nepytaj 😒

jul
23. júl 2009

u vas prsi?

pipka
23. júl 2009

u nas tak fuka, ze stromy lame 😒 a ja mam pradlo zavesene vonku 😠 ☹

pipka
23. júl 2009

a hanula sa na to budi...musim tam zase ist 😒

jul
23. júl 2009

ja sa strasne bojim 😔

pipi IP-ejdo 😅

jul
23. júl 2009

tak fuka,ze asi pride tornado,uz si predstavujem,ze nam strechu odnese 😢

pipka
23. júl 2009

idem citat...ak sa zatial hanka zase nezobudi 😅 🙄

pipka
23. júl 2009

uz hanka zase place ☹

jul
23. júl 2009

a co furt place?
aj mínule plackavala ☹

pipka
23. júl 2009

uz dlho bola dobrucka, pekne spavala, aj dnes krasne zaspala, ale teraz ju ten vetrisko zobudil, lebo nieco pred domom strasne tresklo, neviem ci nejaky strom auto nezavalil 😒 lebo hrozny lomoz...a teraz nevie zaspat...aj som okno zavrela..ale to je tam zas teplo jak v peci 🙄 tak neviem...

budem asi musiet skoncit a idem si knej lahnut, nech zaspi...

pipka
23. júl 2009

zajtra ju doobeda vilko berie von a poobede ideme het, tak ked ich vystrojim von tak okolo desiatej som tu 😉
zatial pa a dobru nocku 😉

pipka
24. júl 2009

dobre ranko, dnes som tu prva? 😕 🙂

pipka
24. júl 2009

no u nas bola v noci riadna smrst 🙄 polamane stromy kade tade, vyvalilo nam strechu na kontajnerovom stojisku, uz od rana tu vrcia s motorovymi pilami a pilia pne stromov 😒

a nasi mi volali, ze zatial nech na Zahorie ani nejdeme, lebo tam bola burka maximalna, vsetky stromy na zahrade polamalo, pristresok nad sedenim odfuklo a roztrhalo a cele zahorie je zatial bez elektriny a bez vody... 🙄 tak neviem, kedy pojdeme...a my mame od zajtra 2tyzdnovu odstavku teplej vody 😠 ☹

jul
24. júl 2009

😅 😅 😅 😅 pipi....no to je radost,ja si to pamatam tiez ked som byvala este ako decko,ze robili v lete tie odstavky teplej 😠

jul
24. júl 2009

Nam nastastie vydrzala strecha,ale taky vetrisko bol,ze som si myslela,ze to je moja posledna hodina a odletime aj z domom niekam do Senca 😅

jul
24. júl 2009

babule idem dnes do BA? kTOra moze hodit stretko?

pipka
24. júl 2009

julis, ak nepojdeme do Jakubova, tak ja mam cele poobedie volne, cakaaaaaam ta 😎 aspon ti dam tie casaky 😉

pipka
24. júl 2009

tak dnes nejdeme nikam, az zajtra rano, prave som volala s mamou.

pipka
24. júl 2009

a kedy pojdes do BA? 😕

jul
24. júl 2009

poobede pipi,maleho som teraz ulozila ,asi tak okolo 2-hej vyrazim

zabka132
24. júl 2009

julis...co ti zasa vyviedol R ? 😕

zabka132
24. júl 2009

u nas bola tiez riadna burka...aj vetrisko...ale my byvame v doline...vsade dookola same hory, tak ten vietor troska zadrzia. Ale bazen som rano nasla na ceste, bol oprety o garaz a uletel az na cestu 😅 ...sa museli vodici cudovat 😀 . Ja som vcera robila tortu do pol jednej v noci...a akurat ked som sla spat, tak tu dosla ta burcisko...ale ja mam burky rada, tak som kukala z okna, ze co sa robi.