Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
12. aug 2009

nove fotečky z jakubovskej navstevy vivinky 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zabka132
12. aug 2009

aku natierku si robila pipi ?
ja som bola dnes do osmej v meste...ma bolia nohy jak kona 😝 ....a dnes mame s drahym vyrocie...tretie.

pipka
12. aug 2009

tuniakovu 😉

gratulujem k vyrociu 🙂

zabka132
12. aug 2009

no...aspon niekto gratuluje...keby som to rano nenaznacila...zasa by zabudol 😖

zabka132
12. aug 2009

ale som sa potesila dnes...kupila som si supravu tanierov.....taku cananu, kvieteckovu :o) A v tescu su super vypredaje...fifcovi som kupila dvoje body za cenu jedneho, cize za 2,50€. Bolo tam tooolko veci...ale on dost podostaval na narodky, tak ma teraz oblecenia dost. Akurat mu chcem este riflovu bundicku kupit....a asi aj riflicky, lebo teraz ho dobre potiahlo, tak mu tie jeho budu uz asi male.

pipka
12. aug 2009

viem o tom vypredaji zabi, zajtra sa tam chystaaaaaaam 😎

pipka
12. aug 2009

zabulik, plepac, ale musim uz ist off, uz nevidim od unavy a este sa osprchovat musim 🙄

paaaa, zajtra 🙂

zabka132
12. aug 2009

oki...ved ja mazem staru postu...tak som tu len tak kuk 🙂
Zajtra pojdem mozno k nasim....otec ma nocnu, tak budeme s mamou gazdovat :o)..ale este neviem..mam kopec roboty aj doma.
Tak dobru noc 🙂

zabka132
12. aug 2009

julis....ty, ty, ty...ja ti dam, ze som sla pre recept ku svokre 😠 .....ked nemusim, tak tam nejdem.
...teraz je tu klidek jak hovado....a to ani nevravim, ked svekrusa pojde v piatok na 10 dni het....taaaak sa tesim 😵 😵 😵.
Este sa dva krat vyspim 😀 😀 😀 .....a dnes mi moja svagrina pisala, ze sa zasnubila 😵 ...to je ta najmladsia draheho sestra, s ktorou si rozumiem...tak som rada...akurat na nase vyrocie 😎 ..budeme oslavovat spolu 😎 .

jul
13. aug 2009

zabi a kedy mi das ten recept?

jul
13. aug 2009

liušššš hej maju 8 rocnu dceru hereckuuuuu jak hovado 😎

lia
autor
13. aug 2009

a varila si tu fazulovu juliššš??

no pekne juliššš,ja neviem co si o sebe niektori chlapi o sebe myslia 😠

zabka132
13. aug 2009

julis...napisem...napisem...ale idem teraz s malym k doktorke....lebo prestalo prsat konecne....moc sa mi nechce, ale radsej idem.
Ked dam fifca spat, potom sa ozvem.

ajka23
13. aug 2009

zabi, ty si tusim poslala ten dazd ku nam, sa nejako zatiahlo... 😖 😖 😖
som sa tak tesila, ze kym tu nie je nik, tak sa vybazenujem a poopalujem... 😠 😠 😠

lia
autor
13. aug 2009

gratulujem k vyrociu zabi 🙂
ako ste oslavili??

ajka23
13. aug 2009

nam sa tiez schyluje k vyrociu, 24teho, uz 7me...

lia
autor
13. aug 2009

pekne aji 😅

zabka132
13. aug 2009

zevraj siedmy rok je kriticky 😲 ...my sme spolu 8 a pol roka.
...ako sme oslavili....dali sme si deluxe...nejaku mlsandu...a potom drahy zaspal na gauci 😖 . Ale pojdeme este niekam posediet.

dudu
13. aug 2009

cawes, aj my budeme mat vyrocie ani sa mi nechce verit ze uz je to 12 rokov teraz 24-teho, ani neviem ako to oslavime asi detskym sampanskym :o))).

dudu
13. aug 2009

juliska co mate vela uhoriek a nevies co s nimi?

ajka23
13. aug 2009

no nebodaj dudusa.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ajka23
13. aug 2009

my sme spolu 11 rokov, ale to leti... 🙄 🙄 🙄
dudusa, tak pis, ako sa citis, atd, atd...... 😕 😕 😕

dudu
13. aug 2009

no, citim sa OK, az na male nevolnosti vecer ale tie niesu kazdy den ale su casto. ☹
Vcera sme boli na prvom 3D ultz. tak mame super pocit , akurat nam dr. doporucil dat pozor na vysledky krvy na gen . chor. lebo sa mu nepacilo prejasnenie sije, ci co..., lebo keby boli aj vysledky zhorsene, tak by som mala podstupit amnio, tak ako pipka. Inac vcera som si vytvorila ja album , no len cakam kym mi milacik odfoti brusko ale hlavne aby mi to stiahol do pc, aj zo vcerajsimi fotkami, tak potom dam vediet aby ste kukli.
teraz ideme do ikea kupit zavestny system do kuchyne, tak drzte palecky aby sa mi pacill aj ten strieborny lebo by som chcela hnedy, nie som narocna , ze? 😉
a vy? mate nieco nove??? 😕

lia
autor
13. aug 2009

dudu a kedy mas tiew testy??vsetko uz musi byt ok,treba mysliet pozitivne a na nic zle ani nepomysli.drzim silno palce 😵
u koho si bola na 3D??nie nahodou u ferianca??

dudu
13. aug 2009

ja myslim pozitivne ale mam doma jedneho stresmana 🙂 , ja si mysli, ze oni to hovoria skoro kazdej pre istotu...., lebo naozaj nepoznam ze by niekomu povedali, vsetko je OK. Teda u nas je babo OK to aj povedal dr..Babo meme v uplnom poriadku , aj pohyby aj rucicky , nozicky, srdiecko vsetko, akurat sa mu trosku nepacila ta sija. Takze vysledky budu OK a na amnio nepojdem 😉 🙂 🙂 .
Robil ma Drabek, aj na morfolog. som sa k nemu objednala aj na ten velky 3D ulz.
No a na tu krv mam ist ay 4 sep. a vysledky neviem kedy budem mat... 😒 😉

dudu
13. aug 2009

http://www.photo.space.eu.sk/albumy/gallery2/ma...

tak toto je nas vrtichvostik 🙂 🙂 🙂 🙂

lia
autor
13. aug 2009

moj mi povedal,ze ked sa neozve do tyzdna,tak je to ok,ale podla mna to trva len par dni
a musis stale lezat??

dudu
13. aug 2009

nie, chvala bohu, lezala som nozaj len ked so spinila a potom asi tyzden. Nemozem sa uplne nehybat ved ma s toho bolell chrbat a bolo mi aj viac horsie, teraz mi je faaaajn. klop,klop,klop 😉 , samozrejme ze na dlhe prechdzky nechodim ani k lek. do krasnan idem autom ako spolujazdec, ale tak pobyte a do obchodu na maskrtku si zajdem sama. 😀