Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. aug 2009

julis 😀 😀 😀 😅 no veru...a potom sa stazujem kolko mam zehlenia 😅 😝

pipka
15. aug 2009

ale ak druhe budu dvojky tak nemam problem ich obliect 😀 😀 😀 len aby to boli baby 😅

pipka
15. aug 2009

ale uz mam hotovo...bytik upratany 😵
este som aj nanovo obsilikonovala vanu 😎

pipka
15. aug 2009

idem este babovku upiect, nech mame na ranajky 🙂 s kakavkom

pipka
15. aug 2009

nikto? 😕 😒

wighy
15. aug 2009

ahoj pipka ty si sikulkaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

pipka
15. aug 2009

ajoj wiiiigh, ty aj zijes? 😕 😎 konecne ze sa ukazes 😉
co u vas nove?

pipka
15. aug 2009

laurinka je akaa kocka 🙂 a aka je uz velikaaaaa 😨

wighy
15. aug 2009

hehe mala uz spi tak sa nudim
tak som si povedla ze navstivim stare kamosky 😵

no veru je uz velka baba,uz to nei je take male miminecko ale aj hanulka je uz poriadna kocka,juuuj tie fotecky s jej krasnym usmevcekom na zozratie 😵 😵 😵 😵

zabka132
15. aug 2009

julis, par stran dozadu mas linky na tie salaty.....len neviem presne na ktorej strane. Manzelik ma vyhadzuje od pc, tak potom napisem presne, ze kde.
Pipi, napisem presne aj postup na tu hmotu....len teraz nemozem....momentalne ma moj syn besne obdobie...neviem, ci co pojedol 😕 ...ale to je hrozne, co sa s nim robi 😝 ....no proste kukam 😲 .

pipka
15. aug 2009

zabi, tak pevne nervy a ked ho uspite, tak ta cakam 😉
nas dubak uz haja...uvidime dokedy 😅

pipka
15. aug 2009

a ake penove cukriky na to mam kupit a kolko? Dnes som to v tescu kukala a nevedela som ake mam zobrat, tak som zatial nevzala ziadne 😅 😀 asi radsej tie velke HARIBO , ale aj tych maju niekolko druhov... 😒

pipka
15. aug 2009

wigh dobre robis, ze si dosla...aj castejsie mozes 😵

wighy
15. aug 2009

pipka chces robit potah na tortu???

pipka
15. aug 2009

nooo, rada by som 😅 ale idem to robit prvykrat, tak potrebujem pomoc

wighy
15. aug 2009

pipka ja som zatial robila 2x kuk v albume
lepsie boli cukriky haribo take velke ruzove pampusiky 175 g,super sa s tym robilo a aj potah bol pekny to je ta modra torta
tu oraznozovu som robila z jojo cukrikov a nebolo to take dobre

pipka
15. aug 2009

sak som videla..to si robila ty? 😕 sikulka 😎

ja som videla haribo take ruzovo-biele alebo potom take smolkovske modro-biele...a kolko balickov si potrebovala?

wighy
15. aug 2009

hej ja 😉
http://www.haribo.com/planet/cz/info/core/index...

druhy rad zeleny obal, haribo chamallow dulcia,take ruzove pampusiky, tie su zevraj na potah najlepsie ak chces mat ruzovy potah tak robis s nimi ak chces potah inej farby tak tie ruzove pampusiky umy pod tecucou vodou a ten ruzovy cukor zlezie dole a ostane len biela pena a tu si zafarbis, mne sa s tym fakt super robilo a staci ti na 1 tortu tem balik lebo to je 175g a ece mi aj ostalo

pipka
15. aug 2009

nooo, tie som videla tiez, a neboli v nich take jak trblietky, ci co? 😕

pipka
15. aug 2009

a postup? 😕 😅

mixka
15. aug 2009

pipi a ktore bodyna si hanke kupila z tej kopy ???

wighy
15. aug 2009

neee to je len cukor, ten umyjes ak cches inu farbu 😉
predtym ako som robila 1 tortu som 2 tyzdne poctivo studovala co a ako v teme marcipanove torty 😀 😀 😵 preto som taka muuuuuuuuudra 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. aug 2009

jaaaj wigh 😀 , sak ja mam aj potravinarske farby, takze umyjem a zafarbim ako ja chcem? 😕

mixi, jedno mame fialkove so srdieckami, jedno s bielymi bodkami, jedno ruzove s drobulinkymi kvietkami, jedno zelenkave so zelenymi bodkami velkymi, jedno bezove pasikave, jedno modre s bodkami a jedno cervene so srdieckami a bodkami 😉

pipka
15. aug 2009

wigh, uz som to nasla na MMB v receptoch...ale mam z toho hokej, ja by som najprv potrebovala sledovat niekoho ako to robi a hlavne to prenesenie na tortu a zahybanie tych okrajov...to ked sa mi roztrhne, tak ma porazi 😠 😀

wighy
15. aug 2009

pipka sem ti nakopirujem postup od jednej babulky ztemy marcipanove torty - ona je vyucena cukrarka a ma "zlate" ruky, nadherne dieka robi 😵

Baby,ja potahujem len s marschmalow fondantom,ktory si robim sama.Je to z tych penovych cukrikov ,ktore sa daju kupit v Lidli.Volaju sa teraz Haribo chamallows rubino.Su to take velke pampusiky ruzove...Ak chcete mat hmotu na potahovanie bielu,len ich umyjete pod tecucou vodou od toho ruzoveho cukra.A zostane vam snehobiela.Potom tam pridam dve lyzice citronky a dam to na chvilku do mikrovlnky zohriat...je to iba chvila,nesmiete to prehriat..to budete vidiet,ako sa to dviha ta pena.a potom to vyklopim do 750 g preosiateho praskoveho cukru a treba to spracovat na cesto.Ruky si potierajte cerou,aby sa vam ta hmota nelepila...
A ked je hmota spracovana,valkajte to na nejakej folii,ktoru potriete tiez cerou..aj valcek...potom sa to tou foliou lepsie prenasa na tu tortu.Hmotu si mozete zafarbit potravinarskou farbou na akukolvek a vzdy ked s nou pojdete pracovat si ju na chvilocku nahrajte v mikrovlnke..ona zmakne a super sa s tym robi...aj ozdoby a ruzicky..
V mraznicke vydrzi dlho,ja ani neviem kolko.Len hmoztu treba zabalit do sacku mikrotenoveho,aby neuschla.A tiez kesd s nou pracujete si ju skryvajte do toho sacku,lebo na vzduchu rychlo schne!
Netreba sa toho bat,je to jednoduche a strasne dobre..mnam mnam...

ja so mto robila tak ze som umyla cukor,,dala 2 lyzicky kyseliny citronovej a asi lyzicku vody a dala do mikrovlny, po 10 sekundach som stale vytiahla a pomesiala kym sa to neroztopilo, pridala som potravinarkse farbivo a postupne pridavala preosiaty pr.cukor,kym mi nevznikla hmota ako plastelina

keby daco kludne pis IP

idem uz do hajan

dobru nocku baby 😵

wighy
15. aug 2009

pipka na you tube je plno videi o tom aj ja som kukala aby so msi to vedela predstavit 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=osC5SRtEg5k

napr toto a kukni aj ostatne k chces

pipka
15. aug 2009

no vyskuuuusam teda 😀 a dakujem wigh, si zlatko 😵
dobru nocku....idem uz aj ja haji 😉

jul
16. aug 2009

ahojte 🙂

zabi uz som nasla tie receptiky🙂)) Vyzera ten dsalatik mooooooc dobre 😝 😝 😝 😝 😝 🙂 🙂 🙂

pipka
16. aug 2009

caftee, tak my sme dnes boli na celodennom vylete, hanula uz haja a my dvaja sme unaveni ako kone 😝 😀

lia
autor
16. aug 2009

ahojte 🙂
dakujem 😵 😵 ,nie je biely,kremovy je,preto som to sem nechcela davat,lebo na zivo to bude krajsie,ale zase ked to dobre neodfotim doma,tak to je jedno.
kde v lese boli pipi??nebojis sa,ze by hanka dostala kliesta??