Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
31. aug 2009

halooo 🙂

pipka
31. aug 2009

no veru julis, tento rok aky plodny 😎

a potom zacneme druhe kolo 😀 😉

jul
31. aug 2009

no ja by som strasne stelaaaa 😢

pipka
31. aug 2009

aj jaaaaa 🤐

mixka
31. aug 2009

ja nie, mne bohato staci co mam doma 😀

jul
31. aug 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 ti verim mixi 😅

mixka
31. aug 2009

nikdy by som si nepomyslela, ze ked zacne dvom detom naraz obdobie vzdoru, ze to bude taka makacka strasna 🙄 😔 ale ked to prejde, poviem, ze to stoji za to 😀

jul
31. aug 2009

aj u nas je to dost vesele,ked neni po Riššškovi,tak vyvadza jak tornado a zjape o 106 😖

mixka
31. aug 2009

mne krpky nezjapu, ale robia straaasne prieky 🙄 a nie iba mne, ale aj mojej mamine... oslovim ju menom a robi sa, ze tam nie je a veselo pokracuju a kazdy zakaz je povzbudenie 🙄 zacinam byt z toho ko 😔

pipka
31. aug 2009

no u nas to tiez niekedy vrie 😅 ...snazim sa si to nevsimat 😝 ale nie vzdy sa to da 😒 😀

mixka
31. aug 2009

ked mali baby rok, tiez to bol veget pipi 😀

jul
31. aug 2009

to bola dovolenkaaaa pipi 😀

pipka
31. aug 2009

aj vas dedi fackaju? 😕 hanka v poslednej dobe zacina hlavne vilka capat po tvari 😠 a neviem, ci to robi naschval alebo nevedomky... normalne zdvihne ukazovak...akoze nono...a potom mu da cap cap na lice 😅

mixka
31. aug 2009

tak toto u nas nastastie nie je, uz len to by mi chybalo 🙄

pipka
31. aug 2009

a ked jej tu ruku chyti a povie dorazne ze NO NO! tak sa rozreve 😅 🙄 😀 jak keby ju na noze brali...a za minutu sa rehoce a skusa to zase 🙄 😠

pipka
31. aug 2009

mne to este neurobila..len vilkovi zatial, tak neviem, co to ma byt... 🙄 😒

mixka
31. aug 2009

tak potom to robi schvalne 😖 u nas sa reve takto, ked vyberam detio vecer po kupani z vane 😀 uz som dnes premyslala, ze im zriadim na spanie akvarko 😀

pipka
31. aug 2009

no to sa aj u nas reve denne mixi, ze nechce ist z vody 😠 😅 ale voci tomu som uz odolna 😀 proste kym ju obriadim a nachystam vecerne mlieko to nevnimam a potom zaspi a je klud 😀 😝

jul
31. aug 2009

u nas sa reve furt a hlavne vonku,napriklad ked nevie pochopit,ze v parku sa nemoze vrhnut do jazera 😅 ,ze odchadzame z parku,ze ideme uz prec od fontany,ze ideme prec od podia.......no v kuse ☹

pipka
31. aug 2009

julis...sak ho nechaj raz sa vrhnut do jazera 😀 mozno viac uz nebude chciet 😅

pipka
31. aug 2009

konecne som pozakladala vsetky fotky do albumov 😝 uz sa mi to tu kopilo od februara 😅 este musim k tomu popisky napisat 😨 teraz hanula dostala na narodky od kamosky dalsie 4 fotoalbumy...mozeme zase fotit, aby sme to zaplnili 😀

jul
31. aug 2009

dalsiu pristavbu na albumy musis spravit

mixka
31. aug 2009

mne sa zda neprakticke nechat dieta,a by sa vrhlo do fontany a okrem toho hrozi riziko, ze sa mu to zapaci 😀

jul
31. aug 2009

pipi,ved si videla,ze sa furt trepal do tej fontany u vas...nakoniec tam skoncil klobucik 😠

pipka
31. aug 2009

no mne sa zda, ze nasa hanula skor ci neskor v nejakej fontane skonci 😅
uz sa len modlit, aby to nebolo v januari 😀 😀

pipka
31. aug 2009

babulky, odchadzam do hajan...dobru nocku 😵

ajka23
1. sep 2009

halooo, tak som sa zbavila uz aj maminy a mam veget, ak sa to da tak nazvat, vcera som bola v praci, uz to zacne zase ten kolotoc... 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 😖

jul
1. sep 2009

ahojte 🙂

co dnes porabate?
ja pojdem k nasim na obed,potom skocim asi do BA a vecer tu mam navstevu,kamosku s malou,tak dame kavu a zhodnotime sobotu co sme boli vonku 😀

lia
autor
1. sep 2009

ahojte

ajka23
1. sep 2009

ja dnes sedim doma, si vychutnam posledny den prazdnin, ale dojde svokra, tak pokoja stale nebudem mat... 😠 😠 😠 😠
idem k bazenu... 😎 😎 😎