Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
2. sep 2009

asko,tesco zlate piesky

pipka
2. sep 2009

nasi potrebuju taky, kde sa da aj sediet, ked sa obuvaju, lebo uz sa nevladzu zohybat 😀

zabka132
2. sep 2009

ale kupim....chcela som nejaku znacku. Nech je troska frajer...aj ked spinavy 😀 . Ja som minule kupila v sekaci riflovu kosielku za 1€ 😎 ...inak tam nechodim, ale mali uputavku na vyklade, tak som kukla zo zvedavosti 🙂

pipka
2. sep 2009

jaaaj, lius, vidis...a v pondelok sme tam boli 😅 ale len sme nakupili v tescu a ficali sme prec 😅
no ak nenakupime, tak pojdem kuk aj tam 😉 maju tam aj taketo doplnky? 😕

pipka
2. sep 2009

ja tiez nechodim zabi, ale niekedy len tak z plezíru kliknem na bazar a HNED nieco objavim 😀 😀 😀

zabka132
2. sep 2009

pipi.....my mate taky ratanovy...pod schodami....idem kuk nejaku fotku, ci to nebude vidiet.

zabka132
2. sep 2009

nie mate, ale mame 🙂

pipka
2. sep 2009

dnes som hanke kupila jesenne topanky, lebo uz cupka sama a dala som za ne 25€ a Vilka skoro trafilo, ked som mu povedala, kolko stoja detske topanky 😅 povadil sa so mnou, ze preco take drahe kupujem, ale sak on nema ponatia, ze to su normalne ceny dnes 😠 😅 lacnejsie jedine nejake nekvalitne a zas nechcem jej kupovat nejake aususy, nech si neznici klenbu 😒
a mam strach jej kupovat ojetinky po niekom inom, lebo mozu byt vysmatlane a ktovie co... 🙄 na topankach sa nema setrit! ale to chlapovi nevysvetlis 😠 a hlavne nie tomu mojmu 🙄 ten by v jednych vysmatlanych teniskach aj na svadbu aj k moru aj do hor v zime isiel 🤐

pipka
2. sep 2009

no hod foto zabi 😉

nasi maju ratanovy nabytok radi, uz maju toho viac, tak by sa im to aj hodilo 😎

zabka132
2. sep 2009

pipi....uz to bude...kecam s kamoskou cez skype a ohovarame chlapov....tak nestiham 🙂

pipka
2. sep 2009

no mkooonecne, uz som si myslela, ze si odisla 😅

pipka
2. sep 2009

zabiiii, sak zaspim dovtedy 🙄 😅

zabka132
2. sep 2009

pipi nasla som...ale to je fotka jak hrom....poslem ti to na mail.....ale nedivaj sa na ten bordel.

pipka
2. sep 2009

zabi...nedozijem 🙄 , idem haji, kuknem rano 😉 paa

zabka132
2. sep 2009

😀 😀 oki pipi.

pipka
2. sep 2009

nooo, pekne, dojdes ked spim 😀 😀 😀

pipka
2. sep 2009

zabi, to je tato, nie? 😕

http://www.prutie.sk/index.php?p=galleryGallery...

pekna aj ta, ale neviem aku ma nosnost 😅 nasi su predsalen tazsie vahy 😀 😝

pipka
2. sep 2009

a bordel som si nevsimala 😨 😀 😀 😵

ale uz naozaj padam do hajan 😉

andulla
3. sep 2009

ahoj vidím, že ste tu dosť dlho pobudli. Ja som normálne hotová ☹ Prespala by som aj vlastnú smrť je to katastrófa. Dúfam, že čoskoro ma tá únava prejde lebo sa zbláznim a šipa v byte ma zožere lebo ani upratovať sa mi neche 🙂

pipka
3. sep 2009

fuuu, kde ste cely den? tretia strana... 😒 😅

jul
3. sep 2009

PRECO zase dali aj panelak o 8 mej? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pipka
3. sep 2009

aby odburali konkurenciu...degesi 😠 a aj trapnu TV doma dali a Primu zrusili 😠 😠 😠 😠

pipka
3. sep 2009

jedine stastie, ze ja panelak nekukavam 😀 😀

jul
3. sep 2009

ja kukam aj to aj to....prepinam si to hore-dole a nakoniec ani z jedneho nic neviem ☹

jul
3. sep 2009

boze u nas fuci jak na sibiri

andulla
3. sep 2009

ahojte 🙂 a začali ste pozerať aj Odsúdené?

pipka
3. sep 2009

aj u nas fici 😒

musis kukat jedno a druhe si potom na druhy den pozriet na nete v archive 😎 ja som to tak robila, ked som chcela kuknut aj ordinaciu aj Ako som prezil 😉

jul
3. sep 2009

asi to tak budem robit,budem kukat panelak a ordinaciu si 2x do tt pozriem na nete

pipka
3. sep 2009

andull, ja som kukala...ale zatial v tom mam chaos, musim kuk este tak tri casti a uvidim, ci ma to oslovi.

andulla
3. sep 2009

🙂 je to makačka, ale našťastie je to v archíve, tak sa to dá kuknúť na nete 🙂