Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
4. sep 2009

dobre ranko 🙂
prvaaaaa aj na ranajkach 😀

mixka
4. sep 2009

ahojte, bre ranko 🙂 ale mame otrasne pocasie 😀

lia
autor
4. sep 2009

ja sa tesim,konecne sa bude dat dychat,akurat,ze si nemam co obut 😖

mixka
4. sep 2009

ja sa netesim, s detmi ist von v dazdi je o nicom ☹

jul
4. sep 2009

aj ja sa tesim,ze je konecne chladno,lebo ja som uz cez tie horka len tak tak prezivala 🙄

jul
4. sep 2009

ja musim kupit malemu gumaciky 🙂

lia
autor
4. sep 2009

no fasa,akoze mi vyhovuje,ze je zimsie,lebo ja som teraz jak ladovy medvedik,kedze mi horia ak ruky,aj nohy,ale v com mam chodit?? ☹

lia
autor
4. sep 2009

juliššš,to je neskutocne sa ti chlapciatko meni

pipka
4. sep 2009

julis...pozuje pred krbom? 😎

pipka
4. sep 2009

liuska opuchaju ti nohy? 😕

pipka
4. sep 2009

mne doobeda spala hanka doma v postielke, tak sme nemuseli do dazda a poobede sme s braskom obiehali tie nabytky kvoli maminmu darceku, ale nist sme nekupili 🙄 tak som nakoniec zavolala do tej Senice, co som nasla na nete, maju to priamo na predajni, tak ked uz ideme na oslavu na zahorie, tak nam majitelka slubila, ze pride do predajne aj v nedelu a pojdeme to kupit priamo tam a potom sa zase presunieme naspat k Malackam 😅 😎

lia
autor
4. sep 2009

vsetko pipi,aj ruky
v nedelu mate oslavu??nikde nic nebolo??

lia
autor
4. sep 2009

ty si vobec neopuchala??

pipka
4. sep 2009

samozrejme jak sme behali po obchodoch tak poobede nespala, tak uz od unavy vrieskala jak najata ☹ a tak doma o pol piatej zalomila zase v postielke...ale nechali sme ju len polhodku, aby vecer zaspala. No nastastie hned po kupani a papani zalomila 😵

pipka
4. sep 2009

lius ja vobec nastastie, ja som prvykrat opuchla dva dni po porode,ale na to ma upozornovali, aj to len chodidla dole, ale pohar magnezka to spravil 😉

pipka
4. sep 2009

mali vselico, ale sak to poznas...ked mas konkretnu predstavu...tak nam ine nevyhovovalo 😅 a takto budeme mat presne to, co sme si vysnivali. Tento kos, ci komodka ci co to je...no na spinave pradlo sa im tam presne bude hodit a aj viem, ze mama presne taketo nieco uz dlho zhanala 🙂

lia
autor
4. sep 2009

tak to ste ju dobre vystavili 😀
tak to si mala velke stastie,mne horia tak ruky aj nohy,ze hruza.a ked som mala dnes tenisky,som myslela,ze zhorim 😒

lia
autor
4. sep 2009

tak super,ze ste to zohnali 🙂 posli link na tu senicu

pipka
4. sep 2009

a doki ti na to nic nedal? 😕 a tlak mas aky?

lia
autor
4. sep 2009

dobre mam vsetko,jednoducho to k tomu patri,len to je neprijemne.ani som mu to nehovorila,lebo kym som nosila zabky,tak mi to nevadilo.az teraz na teniskach rozcaptanych badam,ze to mam hrozne.

lia
autor
4. sep 2009

super je,co stoji??

pipka
4. sep 2009

este rozmyslam, ked uz tam pojdeme, ze aj nieco pre otca by sme mali kupit, on ma narodky v ten isty den jak mamina 😅 nejaky pruteny kosik na vinovu flasku....ale nevidim to tu... 😒

pipka
4. sep 2009

69€ zadarmo 😎 som cakala viac... 😅 asi beru ohlad na moju matersku 😀

mixka
4. sep 2009

ahojte 🙂

julis, ty ale mas fesaka 😵

pipka
4. sep 2009

davaj si kazdy vecer magnezko sumive alebo to magneB6 si daj 😉

pipka
4. sep 2009

ajooj mixik 😵 boli ste vonku nakoniec?

lia
autor
4. sep 2009

ahoj mixka 🙂
nooo,tak to by si mala nieco kupit aj ocinovi

lia
autor
4. sep 2009

davam si od 12tt pipi

mixka
4. sep 2009

pipi, bola som s krpkami doobeda vonku kym neprsalo, tak sa vylietali a poobede sme boli mamce mojej upratat 😀 neviem, ci bola stastnejsia, ked sme prisli alebo odisli 😀

ahoj lius 😉