Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. sep 2009

aj tak nosi stale len tie najoblubenejsie dookola 😅

pipka
4. sep 2009

no presne, aj tak vacsinou nosi stale to, co sa bud najjednoduchsie oblieka, alebo dobre perie 😀
snazim sa jej davat co najviac z tych veci co ma, ale sak nemozem ju denne 4x prezliekat 😅 kto by to pral...a co este pral...ale zehlil 🙄 😠 😀

jul
4. sep 2009

nooo tak uz sa krot 😀

pipka
4. sep 2009

ja som dnes skonstatovala, ze ma asi 7-8 nohavic, troje su zateplene, dve prechodne bundy a dve zimne, jeden overal, pancusky asi 6, ponoziek neurekom...bodyniek asi 12 s dlhym rukavom, 10 s kratkym a 5 tielkovych, mikiny asi 4 a triciek asi 10, akurat rolaky nema ani jeden, tak len to jej kupim a finito...no a cizmy...ale to az na posledy 😒

pipka
4. sep 2009

dostala teraz aj tri teplakove supravy...vsetky ruzovo-sede 😅 ale v detailoch sa lisia 😀 kamosky jak keby sa dohodli 😅

jul
4. sep 2009

kamoska kupuje pre malu 8 rocnu take nenormalne veci,ze chodi poobliekana jak nejaka celebrita a na seba si nekupuje nic 😅

mixka
4. sep 2009

7 - 8 nohavic ??? no mam dost, to u mna nehrozi 😀

pipka
4. sep 2009

no asi jej uz nezostanu peniaze 😅
ja som si tusim za posledny rok tiez toho moc nekupila 🙄 zatial zijem zo zasob z minuleho roka 😀
ale budem si musiet bundu zimnu kupit 😒

pipka
4. sep 2009

mixi, ale to sme podostavali... 😅 vsetko su 86, niektore dokonca 86/92, tak snad aj na jar este budu
uvidime kolko fifina porastie... 😒

pipka
4. sep 2009

mixi, ty mas kolko pre krpky? dvoje? troje? 😕

jul
4. sep 2009

ja este musim kupit bodynka,moja mama mu zase kupila take tehlove bodkovane....pre dievcatko 😀

jul
4. sep 2009

ja mam asi 5 rifli a 2 gate

pipka
4. sep 2009

my zas mame kopu chlapcenskych, zeleno hnede pasikave, zelene s krokodílmi a modre s pasikmi 😀 no a co? Sak na tom bude mat nejaku mikinu v zime, tak to nebude vonku nosit...ked, tak len na doma 😉

mixka
4. sep 2009

pipi, momentalne ma kazda dvoje, jedny rifle na traky a jedny mencestraky do pasa. ale budem im musiet kupit dalsie, lebo z tychto vyrastaju uz pomaly.

pipka
4. sep 2009

hanula ma dvoje rifle na traky, jedny ale este velke, to tie macickove co maju aj mixiatka, tie bude mat na jar najskor...potom troje manchestraky, a jedny zateplene gate do pasa a jedny zateplene rifle do pasa. A asi stvore teplaciky...

pipka
4. sep 2009

mixi a z quelle si gate neobjednavala? 😕
ja som objednala este minuly rok, a teraz som ich pri upratovani nasla...este stastie 😀 ale tie az tak na jar budu 😉

mixka
4. sep 2009

hej pipi, ale tie su este kustik dlhe a k nim este chcem prikupit jedny. tie z quelle su trakovky mencestraky, ale to este nemali oblecene

pipka
4. sep 2009

mixi, uz nocnikujete? Ci este stale plienky? ked budu bez plienok aj spotreba gati a pancusiek stupne 😅 😀

pipka
4. sep 2009

no aj my mame trakovky, bezove s havkom z quelle 😵

mixka
4. sep 2009

este plienkujeme. nefrologicka mi vravela, ze nema vyznam skusat skor ako v 2,5 roku, co mi aj vyhovuje, lebo to bude v maji, ked uz bude teplo 🙂

pipka
4. sep 2009

no my dufam uz ako dvojrocni budeme bez plienok...to bude v lete, tak moze cikat do travicky u deda na zahrade 😀 polievat mu kvetinky 😀

mixka
4. sep 2009

babam to zatial vobec nedochadza 😀 vie ukazat, kde ma plienku a kam robi kaku, ale nevie dopredu povedat, ze ide robit a ani ze robila 😀 obe sa uz vycikali bez plienky na zem a kukali, ze co im to tecie po nozicke, ale zmysel im to zjavne nedavalo ziadny 😀

pipka
4. sep 2009

😅 😀
no dufam, ze hanula pochopi rychlo 😅
mne mama uz od 10. mesiaca stale vycita, ze hanka nechodi na nocnik a ja sa s nou stale len hadam, ze aj keby tam chodila, tak aj tak nevie, co robi 😒 aj som ju tam niekolkokrat posadila, ale vzdy reve a nechce tam byt, tak aky to ma vyznam 😠 ☹ akurat by som jej to znechutila a neskor by vobec nechcela chodit na nocnik... 🙄

jul
4. sep 2009

boze,mne furt pada net ☹

jul
4. sep 2009

mixi,ja mam to iste doma,maly tomu nechape este...vie co znamena,ideme ham,ideme von,ideme brm brm,kde je dedo,kde je tato,chces cajik,ideme kupat....ale okolo cikania a kakania nevie nic 😖

jul
4. sep 2009

aj mne maly vrsti na nocniku,nechce tam sediet ani za nic 😒

jul
4. sep 2009

ja som mala vyse 2 rokov ked som sa naucila na nocnik a aj hovorit 😀

pipka
4. sep 2009

ja som vraj ako rocna chodila uz na nocnik...tak mama zjavne chce aby hanula bola taka genialna ako ja 😅 😀 😀 no ale kedze je po vilkovi, tak nehrozi 😀 😀 😀

jul
4. sep 2009

😅 😅 😀 😀

ja chcem dat maleho takto o rok v septembri do skolky...tak mam na to rok,aby som ho to vsetko naucila 😅

pipka
4. sep 2009

aj hanka chape uz vela veci...ideme pa, ideme papat, haji, kupat sa, vyzlec si ponozky, klobuk dole..., podaj mi...a tak...ale o serbel tiez nejavi zaujem 😅 teda ako cikanie...hrat sa s nim hra 😀 nalozi donho ceruzky , stipce...a zabava sa aj polhodinu 😀