Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

misovicovap
14. sep 2009

nedajú mi na to nič asi budem musieť zmeniť doktora a viem že umelým sa nič nevyrieši. len z toho majú euráče to vieš dnes ide hlavne len o to. keby som si dnes nešla po výsledky z krvi tak ma odbijú že je to negat a ja by som si pripadala zas ako magor. ved si videla tie testy v albume . no a na papieri od výsledkov bolo 6,8 hcg čo si myslím že je málo ale negat to rozhodne nie je to svedčí že sa niečo udialo

lia
autor
14. sep 2009

neviem ako to je,je to malo,ja to nechapem preco s tebou nic nerobia.co to ma znamenat??
musis si surne zohnat noveho dokyho!!

ajka23
14. sep 2009

halooo, kde ste? 😕 😕

pipka
14. sep 2009

halooo, ja tuuuu 😎

pipka
14. sep 2009

lius, ja by som si to vymacala v repiku radsej...ten mi vzdy zabral 😉

pipka
14. sep 2009

mixiiii, dnešné ulovky:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂 🙂 🙂

mixka
14. sep 2009

ahojte opice 😵

jeeej pipi a to si kde ulovila ??? sikulka si 😵

pipka
14. sep 2009

tak uz mame 5 rolacikov, uz som ukojila svoje rolakove chutky 😀 😀 😀

mi dnes zapipala sms, ze mi nabehla materska...a ja som bola akurat v sade J. Krala...no nevahala som, vbehla som do auparku a ulovila som rolacikyyyyy 😎 😀 😀

mixka
14. sep 2009

tak to si dobre vyriesila 😀

pipka
14. sep 2009

jeden v C&A a tie styri dalsie su po dva kusy balene, su z H&M 😵 biely a sedy s drobulinkymi srdieckami, a cyklamenovy a ruzovy s drobulinkymi srdieckami, takeee su kraaasne 😉

mixka
14. sep 2009

pipi, aku vel vlastne nakupujes hanke teraz ??? ja som dnes krpkam kupila nove tenisky, zohnala som rovnake, tak su spokojne, ze nema sestra lepsie 😀

pipka
14. sep 2009

ten fialkovy je 86, a tie ostatne co boli po dva kusy, su 86/92 ale radsej som kupila trosku vacsie, nech jej vydrzia az do marca, lebo je dlha jak stangla salamy 😅

pipka
14. sep 2009

lebo tie mensie boli 74/80 a to by uz bolo male 😒 😉

mixka
14. sep 2009

wau, tak to aj ja som teraz krpkam nakupila na zimu rolaciky v quelle aj v kik 86/92 a su im zatial velke kustik, ze do jari v pohode vydrzia 🙂

pipka
14. sep 2009

kde si kupila mixi a za kolko? 😕
ja som dnes pozerala nejake zimne topanocky, take vyssie a s kozusinkou alebo nejake cizmicky...ale strasne drahe som len videla 😒 naozaj nie som ochotna dat 40€ za detske boticky na par mesiacov 🙄 musim este pokukat inde aj nieco lacnejsie 😖

pipka
14. sep 2009

no mixi, ja ratam, ze mozno ich este aj buducu zimu ponosi, su take fajne elasticke...sak uvidime 😉

mixka
14. sep 2009

vsak pipi tie dvojbalenia v quelle co uz nemaju a ruzove v kik, ale to mali len dva ☹ cize este budem potrebovat, ale mam objednane tie bodynkove na mmb 🙂 a topanocky zimne ja budem riesit az ked to bude aktualne, momentalne je este skoro a vobec neviem, ako krpkam narastie noha 😖

mixka
14. sep 2009

tak to ja neratam ani omylom, baby rastu ako z vody 😀 to by museli byt gumove 😀

pipka
14. sep 2009

inak mixi v C&A mali naadherne bodynka rolakove,biele s takou vysivkou, ale len 74 alebo polom az 92, ale tie boli prilis velke, tak som nevzala...ale naaadherne boli a 3€ 😵

mixka
14. sep 2009

92 je na 24m, to by mozno aj bolo pre nas. ze by som to sla zajtra mrknut ???

pipka
14. sep 2009

no skus kuk, len aby este mali 😅 lebo tieto mensie velkosti byvaju prve fuc, ale tych 116 a vacsie tych mali kopec 😅 ale mali este, mozno v avione maju viac 😉

mixka
14. sep 2009

uvidim co budeme zajtra robit a podla toho sa rozhodnem, nebudem to nejak silit

jul
14. sep 2009

co zase preberate? rolaaaaky? 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
14. sep 2009

julis, nase obluuuubeneeeee 😀 😀 😀 😀 😀

ale uz sme dopreberali 😉

mixka
14. sep 2009

julis, sak ide zima, tak nebudeme plavky riesit, no nie 😀 😀 😀 😀 😀

jul
14. sep 2009

ja som dotlacila pukance maslove a idem si jednu bafnut a spravit si taku malu kavicku

pipka
14. sep 2009

boooze zase prsi 🙄 a ja mam z okna zavesene pradlo 😠 😒

pipka
14. sep 2009

som dnes varila leco na obed...ze na dva dni...ja som mala jeden tanier...a uz nie je 😠 🙄 mam to ja ale lečozrúta doma 😠 😀 mozem zajtra zase pol dna pri sporheli stat 😅 idem slivkove gule robit 😎

mixka
14. sep 2009

pipi, aj ja som robila minuly tyzden, ale ja som za kotol navarila, ze som aj mamce nabalila na dva dni 😀

jul
14. sep 2009

JEZISSSS pradlo...ja ho mam uz dlho v pracke,musim ist vesat