Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
10. mar 2009

tak to je super pipi 😵 my ked kupeme krpate spolu vo velkej vani, tak laura je takato tesiva, ze cela kupelna plava vo vode 😀

pipka
10. mar 2009

no presne mixi...jedno stastie, ze ten bazen je dost velky, lebo hanula nas stihla ospliechat vsetkych...nestacili sme sa uhybat 😅 😀 😀 😀

ajka23
10. mar 2009

cafte, som po vikende pekne chora a treba chodit do prace... 😖 😖 😖

ajka23
10. mar 2009

pipi, si ju pofotila? 😕

ajka23
10. mar 2009

ja na vas nikdy nemam stastie... 🙄

pipka
10. mar 2009

ajuskaaaaa, tu soooom 😉

som zaspala 🙄 😅

pipka
10. mar 2009

zatial som ju nepofotila, lebo tam mas babatko vo vode cely cas na rukach, tak som nemala ako ☹ ale uz som volala s Vilkom a slubil mi, ze asi buduci tyzden si vezme jeden den dovolenku a pojde s nami, aby mohol fotit 😎 😎

ajka23
10. mar 2009

caf, ja uz o chvilu pojdem... ☹
spala som do 11tej, ak sa to da nazvat spankom... 🙄

ajka23
10. mar 2009

si mohla niekoho z brehu poprosit... 😉
mas fotak do vody? to su pekne fotky... 😵 😵 😵

pipka
10. mar 2009

sa mas 😉 , nas Vilko dnes zobudil uz o piatej 😅 🙄 skoro som ho zabila 😠 , nevedel v tej tme najst budik, tak ten vrestal asi minutu 😠 😠 ledva som hanulu aspon na pol hodku este uspala...aj to s revom 🙄

pipka
10. mar 2009

nemam fotak do vody ☹ , ale duduska ma, asi si od nich poziciame 😉 nemala som koho poprosit, bol tam len jeden tatino a ten bol taky zaneprazdneny filmovanim svojho syna, ze nehrozilo, aby fotil niekoho cudzieho 😅
a ani som nemala fotak so sebou 😒

ajka23
10. mar 2009

tecie mi z nosa, tak som spala len na pol oka a furt mi zvonil mobil, ani neviem obsah tych hovorov, som bola este na pol v sne... 😀 😀 😀
joj, jak by som bola rada doma odpocivala... ☹

pipka
10. mar 2009

a kde si tak prechladla? 😕 chudatko... 😔 ☹

ajka23
10. mar 2009

sak cez vikend sme malovali policky na stavbe, stale som behala von a dnu a jak fucalo cely vikend... 😒 okrem toho v nedelu sme si tam uz nekurili... ☹
idem sa chystat o pol idem z domu... 🙄 papapapa

pipka
10. mar 2009

no moooje, tak si davaj pozor v robote, a rychlo to tam pretrp a sup vecer do postielky s cajikom 😉

papapapapapa 😉

pipka
10. mar 2009

fuuu, skoro na tretej strane sme boli 🙄 😅 😝

takze zaaaachrana 😎
sme sa vratili z vonku, dobre nas vyfukalo....no nam sa dnes bude super spinkat, po tom vetre a po plavani... 😀

pipka
10. mar 2009

julis, dnes na obchodnej pirohy makovo-lekvarove 🙂 🙂 🙂 tri kusky kupene, dva zjedene, jeden pre tatinka 😵

pipka
10. mar 2009

haloooooo, kde steeeeee? 😲 😲 😲 😕

mixka
10. mar 2009

ja som tu bola poobede a nesiel mi vobec pridat prispevok, som to skusila 4x a nic ☹

pipka
10. mar 2009

este ze ja som tu nebola 😀

inak aj mne sa to niekedy stava...ale potom sa nastvem, zmenim text, a zrazu to vezme 😀 ...asi maju cenzuru 😀 😀 😀

mixka
10. mar 2009

vsak som pisala, ze kde ste 😠 😀

pipka
10. mar 2009

no vidis, mala si napisat co ste papali...zranicu to vezme vzdy 😀 😀 😀

mixka
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 napriste budem vediet 😀

pipka
10. mar 2009
ninka1234
10. mar 2009

pipi tak Hanulka je iná šikovnica 😵

mixka
10. mar 2009

nadhernu babiku mas pipi, krasne dietatko 😵 😵 😵

pipka
10. mar 2009

dakujeme 😵

sak aj vy mate sikovnice...mame čo doháňať 😎

mixka
11. mar 2009

uprsane bre ranko 🙂

zabka132
11. mar 2009

jejda....zasa sme na druhej strane....hned to musime napravit 😉 .
Aj u vás tak prsí ? 🙄

pipka
11. mar 2009

ajooj, zabii, 😉
tu prsalo v noci, teraz momentalne neprsi 😒 ...ale vypada to tak, ze este dnes asi bude ☹