Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. okt 2009

zulka rodila dva dni 🙄 na chodbe tesne do porodu 🙄 nebolo miesto na boxoch, nikto si ju nevsimal a ked ju dali na monitor, malej uz klesali ozvy, tak ju rychlo riesili 😒 keby tam nespravili bordel, tak je tam este den asi 🙄 a po porode nemali izbu, co tolko zien rodi teraz 🙄 tak bola dva dni hore na gynde az na treti den ju dali na sestonedelie 😒

pipka
3. okt 2009

lius, do januara este chceme pockat...ja ovu teraz normalne mavam...tak uvidime...a potom zajdem za drabekom 😉

jul
3. okt 2009

sestra ked rodila,tiez vyfasovala ciganku ale ona sa dala prelozit na inu izbu,a potom sa dozvedela,ze ta ciganka utiekla a dieta tam nechala 😒

jul
3. okt 2009

chudera zulka,to je strasneeee 😒 😠

jul
3. okt 2009

spieva ten dunco 😅

jul
3. okt 2009

dobre mu to ide

lia
autor
3. okt 2009

ty kokos 🙄
jak vies pipi,ze mas ovu?
dunco 😀

jul
3. okt 2009

kedy uz pojde ten vyplaseny jAnko?

jul
3. okt 2009

ozaj co varite zajtra?

liuššš,R je uz najedeny?

lia
autor
3. okt 2009

hej,nechce ani druhe,dala som mu taku hustu,ze mu staci.

a idem od vas,paaa
ja vobec neviem,nic mi nejde na chut 😖

jul
3. okt 2009

paaaaa

jul
3. okt 2009

pipi ty dze si?

jul
3. okt 2009

kde sa zasivas?

pipka
3. okt 2009

tuuuu, hanka zase jaci 😔 🙄 ja uz sa z toho zblaznim asi 🙄

jul
3. okt 2009

😖 😖 😖 😖 😖 😖
booooze

pipka
3. okt 2009

isiel k nej vilko zase...a to uz je v nasej posteli ☹ uz neviem co by chcela...asi ju fakt nechame vyrevat 🙄 ked uz nic nezabera... 🙄 mozno sa unavi a zaspi 😒

pipka
3. okt 2009

ovu mam urcite...podla hlienu a spravila som si aj ovu testy..uz tri mesiace po sebe a dve ciary boli 😎

pipka
3. okt 2009

my zajtra to masko s plackou 😉 dnes sme mali chrenovku s knedlickou a maskom 😉

jul
3. okt 2009

ja to nechapem,to je hrozne,ked to mas skoro kazdu noc takto ☹
to uz musis mat aj stres z toho...co dnes bude zase v noci 😖

pipka
3. okt 2009

tusim uz stichla 😅 😒 lahol si knej...ze by zaspali obidvaja? 😕 😅 idem ich kuk 😉

pipka
3. okt 2009

ved aj mam julis 🙄 ja uz mam nervy aj z toho, ze nemozem nikam ist 🙄

jul
3. okt 2009

ja spravim asi pecene maso,knedlu a kapustu,ale tu sladku kapustu z cerstvej,nie kyslu

pipka
3. okt 2009

ani telku kukat, ani osprchovat...ale to zacalo tak pred mesiacom...dovtedy pekne spavala.Aj ked sa sem tam zobudila, ale dali sme dudku a spala dalej...a teraz toto ☹ ☹ ☹

jul
3. okt 2009

mne maly sam vleze do postielky,dam mu flasku a idem,on uz zaspi a je pokoj,ale tiez predtym plakaval v postielke,nechcel tam spavat,musel medzi nami spat a okolo 7-8 mesiaca si pamatam,ze som ho uspavala tak,ze som si lahla k nemu,ze idem aj ja spat akoze.

pipka
3. okt 2009

a preslo to samo? Ja sa bojim toho, ze ked si zvykne, ze som pri nej, tak uz si to bude vyzadovat stale... 😒

jul
3. okt 2009

preslo ho to,ani neviem ako,zo dna na den,ale tiez nespaval dobre

pipka
3. okt 2009

no musim len verit, ze prejde nejaky cas a zacne zase dobre spavat...lebo ma do cvokhausu odvezu ☹

jul
3. okt 2009

a teraz v tej postielke normalnej uz je to uplne super

pipka
3. okt 2009

uz ide oplaseny janko 😀

pipka
3. okt 2009

no chcem verit, ze ked bude vo svojej posteli velkej, ze bude spavat jak my 😵