Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
11. mar 2009

pipi, tak to mas sportiacik a nie golfky a to verim, ze je pohodlny 🙂

pipka
11. mar 2009

mixi, pridi si ho vyskusat 😉 podla mna su to ovela pohodlnejsie kociky ako niektore dnesne supermoderne vymozenosti, kde dieta ani lezat nemoze vystrete 😒

ninka1234
11. mar 2009

pipi 100 bodov 😉

mixka
11. mar 2009

vsak v golfkach dieta nemoze lezat vystrete, lebo sa neda dat opierka uplne na lezato v ziadnom 😀 zjavne sa bavime gazda o niecom inom 😀

mixka
11. mar 2009

kazda, nie gazda 😀 a prist nemozem, ale dakujem za pozvanie 😔

ninka1234
11. mar 2009

mixka ty chseš asi len take rýchlobežky

pipka
11. mar 2009

mixi, ved ja mam pliko takyto, len v inej farbe...to su golfky predsa 😵

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

pipka
11. mar 2009

mixi, v mojom je opierka uplne nalezato 😉 ma 4 polohy 😉

mixka
11. mar 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ja o tomto a tu sa neda dat opierka na lezanie. tvoj je skor sportiak a rucku ma ako golfky, aj letne golfky pre jedno dieta vypadaju, ako tieto dvojite len su solo a tam sa neda tiez dat opierka na lezanie a sedacka je pytel, vobec nie vystuzena 😠

mixka
11. mar 2009

pipi, tak potom to nie su urcite golfky. fakt, bola som sa pozriet v obchode na golfky a teta predavacka mi ukazala solo golfky a povedala, ze na kazdych je to sedenie take

pipka
11. mar 2009

jaaaaj, ale to je uplne iny typ ako mame my s ninkou 😅
ale golfky su oboje, to sa preto tak vola, kvoli tym ruckam, ze su ako golfove palice 😉 len je viacero typov...

mixka
11. mar 2009

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...

zvazujem tento, ten ma pevne sedenie, len ma seredne farby ☹

mixka
11. mar 2009

no vsak hej, je to nieco uplne ine a preto vravim, ze tie "letne" golface maju vsetky sedenie-pytel

pipka
11. mar 2009

tak si kup dva take jak mam ja a spojte si ich 😵

a tento co si hodila link, ten si si niekde vyskusala? 😕

mixka
11. mar 2009

nevyskusala, neviem o nikom ze by ho mal, ale asi ho pojdeme pozriet do slimaka, tam ho maju na predajni. ale nepaci sa mi ani trochu, je seredny ☹

pipka
11. mar 2009

ked sa ti nepaci, tak ho nekupuj 😒 , aby si nebola nestastna, a niekde v bazari si ho neobjavila? 😕

mixka
11. mar 2009

nie pipi, to je len teraz novinka 😅

pipka
11. mar 2009

jaaaaj, nuz tak uz neviem....jedine, ze by si objavila v bazaroch nieco co ta oslovi viac 😵

mixka
11. mar 2009

zatial sa neponahlam, ale niekedy v maji by sa mi uz hodil, lebo to uz necham baby behat vonku aj

pipka
11. mar 2009
pipka
11. mar 2009

a je novy 😵

mixka
11. mar 2009

pipi, tie farby sa mi nepacia, ale pozerala som nanho, ze nieco na tento sposob by bolo lepsie, ako tie chico golfky

pipka
11. mar 2009

maju ho tam aj v inych farbach, to som ti hodila len ako typ kocika... 😉

pipka
11. mar 2009

mne sa nahodou ten zelenkavy celkom paci 😉

mixka
11. mar 2009

viem, akurat som preliezala tu stranku. inak mame od tejto spolocnosti stolicky na papanie a su eno nuno, tak zvazim aj ten kocik. a dobre sa s nimi aj spolupracovalo, ked som ich objednavala 🙂

pipka
11. mar 2009

mixi, idem uz spinkat, zajtra rano skoro vstavame, ideme plavat...tak aby som nebola v bazene jak mumia 🙄 😀

bru nocku 😉

mixka
11. mar 2009

aj ja uz pojdem. pa a dobru noc 🙂 a neutopte sa 😉

mixka
12. mar 2009

bre rano spachtosky 🙂

pipka
12. mar 2009

bre ranko a pekny slnecny dnik 😵
my sme uz doma z druhej lekcie plavania 😎 😎 😎 a fifinka zahajila protestny spanok 😀 este v aute, tak som ju len vo sne vyzliekla a pokracuje s mackom v postielke 😵 😵 😵

neviem, ci sa k nim nepridam 😅 😀