Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
12. okt 2009

julis, skusila som sj to...ona total unavena zaspi o pol osmej...ale furt len na HODINU a o pol deviatej je hore s revom 🙄 🙄 🙄

ale dnes co spravila ☹ zacala jacat a kym som tam dobehla, pocujem len trieskanie o stenu...a ked som rozsvietila, tak ona si trieskala hlavu...normalne cerveny flak na cele 😢 😢 😢 ja uz som na pokraji sil...ja neviem, co sa to s nou porobilo ☹ a ked som ju vzala na ruky a dohovaram jej, ze to nesmie, lebo bude mat bobo na hlavicke, tak mi chyti lica a zacne ma bozkavat...asi desat pus mi dala 😅

tak sme si ju vzali do obyvky, lebo uspavanie nemalo absolutne ziaden vyznam...ona proste sedi na posteli a vymysla 🙄 a o desiatej sme si isli lahnut vsetci spolu a az o tristvrte zaspala, a vilko uz spi tiez 😉

pipka
12. okt 2009

tak som sa vyrozpravala...a mozem ist aj ja spat 🙄 😉

jul
12. okt 2009

preboha 😲 😲 😲 😲 😲 😲

trieskala si hlavicku o stenu? to je ale sila teda,chod s nou doktorke,ved to neni uz normalne 😖

pipka
12. okt 2009

julis, ved zajtra tam chcem skocit...ani mne sa to uz nepozdava 😔

ale co je cudne, tak ked ju donesiem do obyvky, tak rehot obrovsky...a spokojnost nadovsetko 😅 🙄 😒
tak ja neviem...

lia
autor
13. okt 2009

boze pipi,to som fakt zvedava co ti povie lekarka.co jej chyba preboha??
ze by len vymyslala??
u nas noc hrozna,tak ma palia ruky jak hovado a ledva chodim jak ma boli podbrusko 😖 idem sa najest a supnem magnezko.

mixka
13. okt 2009

ahojte bre ranko 🙂

pipi, ze by sa hanke nepacila izbicka a nieco jej tam vadi 😕 ??? mozno je to blbost, ale napadlo ma to...

lia
autor
13. okt 2009

alebo ma okolo postielky zle zony??

jul
13. okt 2009

caute 🙂

mne mal vcera prist murar a nedosiel 😠 klasika a dnes ho uz od rana cakam a este tu neni 🙄 ja uz mam toho dost,uz mam 3tt na zemi nalepene kartony z chodby na trasu,aby mi nezaspinili podlahu,ale na zemi aj tak bordel jak v stodole 🙄

jul
13. okt 2009

na terasu 😀 ze na trasu

lia
autor
13. okt 2009

tak to je parada juliššš,este v tejto klendre 😒
milujem vsetkych robosov

ajka23
13. okt 2009

cafte, julis, to poznam, chce to pevne nervy... 🙄 🙄 🙄

ajka23
13. okt 2009

lius, co to citam? ☹ tak len lez a nohy vysoko vylozene... 😉
zajtra to plati? dajte mi vediet pipi, lebo dnes tu uz nebudem... 😉
ale mame krasne pocasie, normalne neviem co na seba, by som si obliekla aj zimne veci, keby som sa nehanbila... 😒 😀 😀 😀

lia
autor
13. okt 2009

no len si pekne daj zimne veci aji,to nie je hanba a teraz,ked chces otehulkovat,je to zaklad,aby si neochorela.dopuj sa vitaminmi 😉
mam,ale sem tam nieco spravim,ale boli ma cele podbrusko a stvrdne mi hned brucho 😖
a najhorsie je,ze pred dvoma mesiacmi som kupila listky do divadla a je to teraz v piatok a neviem ci mam ist alebo nie ☹ vyhodila som za to kopec prachov ☹ tak som sa na to tesila 😔

jul
13. okt 2009

aspon tu bol klampiar,co som bola prekvapena 🙂 ,bol mi dat na komin taku striesku,lebo nam ju ukradli 😅 a zatekalo mi cez komin ked lialo 😠

a murara stale nikde 😠

liušššš,ved tam budes len sediet ,nebudes tancovat v tom divadle 😀

jul
13. okt 2009

a to ti nedal TM zadara? 😀 😀 😀 😠 😠 😠

jul
13. okt 2009

akurat tu bol svokrin brat,ze ci si nechcem zarobit 200€....upratat byt po maliaroch....ale ma az 200m2 😅 😅 a ze plllno okien....no ja mam co doma robit s mojim bordelom 🙄 🙄 tak som nesla 😝

lia
autor
13. okt 2009

z komina ti ukradli striesku??a kto ti chodi po streche??

sak ano juliššš,ale dve hodiny sediet na tom sedadle a urcite bude aj prestavka medzi tym.a stale mi tvrdne brucho a ked sa postavim,boli ma cele podbrusko.neviem
nedal,vcera mi hovadsky polichotil,tak som mnanho zazrela,ze sa mi uz podla mna nikdy neprihovori 😅

pipka
13. okt 2009

cafte 😵

jul
13. okt 2009

liuššš,ukradol to ten,co mi to montoval a aj rínu nam ukradli 😠

jul
13. okt 2009

caff pipi,ako?

liuššš,ked u nas robili,tak to tam na zaciatku dali,no ved robili u nas aj 3 mesiace a potom sme to uz nekontrolovali a zrazu to bolo fuč 😠

jul
13. okt 2009

liušššš a co ti povedal TM? ☹

pipka
13. okt 2009

tak sme boli u lekarky ale nic nezistila, ze mala je ok, ze ma len obdobie silnej fixacie na mamu, ze to prejde, len treba vydrzat 😒 😅

no spala do rana do deviatej, ale v noci este medzitym treskla z postele 🙄 lebo vilko odisiel do obyvky o tretej a nepovedal mi to, a ja spokojna, ze nema kam padnut a zobudila som sa na plac ☹ no nastastie jak padala, tak pred sebou sunula jeho perinu a padla na nu...tak este ze tak 😅 nastastie potom hned zaspala 😝

no o tych zlych zonach sme aj my rozmyslali, ale uz sme aj posuvali postielku na ine miesto...no stale o tom istom 🙄 ona si proste len vynucuje , aby som tam bola s nou 🙄

a uz ma tu uuuplne poraza, lebo akurat som ju dala spat a teraz zacnu zase vrtat 😠 doteraz bol klud 😠 😠 😠 oni uz su jak jebli..pardon za vyraz, ale slusne ich nazvat neviem 😠 cele doobedie klud a o dvanastej zacnu 😠 😠 😠 k...ti 😠 😠 😠

pipka
13. okt 2009

lius, ja by som to divadlo neriskovala...ked kludovy rezim, tak kludovy rezim 😒 stoji ti to za nejake problemy? 😨 kaslat na prachy...babatko je prednejsie, ci nie?

pipka
13. okt 2009

ajuska, zajtrajsok urcite plati, mam ti este volat? 😕 😎

jul
13. okt 2009

tak to plati?
dojdu aj mixiatka?

lia
autor
13. okt 2009

to nemyslis vazne,to co bolo za imbecila co vam to robil??
pipi,no parada,takze ta caka krasne obdobie 😖 no ale lepsie nez by sa ti mala hadzat vonku o zem 😅
mas pravdu,asi nepojdem 😖
juliššš,toto mi povedal:jeeejj,aka si uz velkaaa 😅 uz aj ides rodit??som si tak myslela,ze ano,Fčul 😠 😀

pipka
13. okt 2009

ano plati vsetko, okrem liusky dojdu snad vsetci 😵

pipka
13. okt 2009

no sa tesiiiim, na malu pricucku 😀

mixka
13. okt 2009

co sa mna tyka zatial ano, len este neviem ci budem mat auto zajtra a marian nie je doma, dnes je na skoleni a pride podvecer az, tak vam dam vediet.

bola som dnes s krpatymi kupit zimne topanocky a maaaame 😵 dokonca mali dve cisla rovnake 😀

dudu
13. okt 2009

pipi a pride aj vivi? 😕 , bude mat auto?