Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
24. okt 2009

no neviem,serem nanho,ja tu sedim dva tt uz mi zahrabava,on mi povie,ze do 22ej bude doma,tak ja som samozrejme nemohla zaspat ake nervy som mala,potom mi poslal sms,ze je v pohode a ze sa vsetci bavia,no super 😠 to ma este viac nastartovalo.
odchadzam ja dnes,nebudem tu trcat jak ....

lia
autor
24. okt 2009

ja som si tiez poriadne vyvetrala,mne je teraz horko a on ti neznasa,ma parinu jak na sibir a ja letnu 😀 a nekurim v spalni a este mam aj vetracku otvorenu,teda vcera 😝 za trest

lia
autor
24. okt 2009

teraz pojde na zapas,potom bude chrniet a ja budem cakat kedy sa on uraci iszt so mnou na obed.no jasne

lia
autor
24. okt 2009

tot moja spoved 😀

ajka23
24. okt 2009

lius, soferujes este? 😕
aj muzi maju svoje dni, ten moj ma tento tyzden, asi zo solidarity ku mne... 😠 😀 😀 😀

jul
24. okt 2009

cafetko

dnes co je to za tlak vonku? ja som sa nemohla z postele postavit a hlava maboli jak kona 🙄 🙄 ☹ 😖

jul
24. okt 2009

kletka je prazdna 😒 😠

pipka
24. okt 2009

co toto ma byt? KUKO si robi srandu 😠 😀

pipka
24. okt 2009

no pekne lius...to poznam aj ja...milujem ked tak nadranom dojde a tie vypary 😠 a potom cely den prespi 😠 🙄

vcera nam hanka zaspala o stvrt na desat, o jedenastej kratke zamrncanie, ale zaspala a spala az do pol osmej do rana 😵

a dnes vypadnem na damsku jazdu jaaaaaa 😎 😎 😎 a tatinko ma dnes baby day 😀 som zvedava ako ju ulozi a kedy mu zaspi...ale verim, ze to zvladnu 😉 pri najhorsom ma pockaju, kym dojdem 😅
ja idem vecer ku kamoske, budeme tam 4 baby, taaaak sa tesiiiiiiiiiim, po roku idem vecer von 😵 😵 😵

pipka
24. okt 2009

nasho tata zlata uz tie nervy presli...taky je dnes mily na mna, ze nechapem 😅 od rana ma fifinu na starosti, ja akurat varim a teraz som ju ulozila spat 😉

pipka
24. okt 2009

ajus, kedy dojdes buduci tyzden? 😕

lebo nasi chcu vziat hanku niektory den na cely den od rana az do vecera, tak by som to mohla vyuzit a mali by sme klud na pokec a aj vyrazit by sme niekam mohli 😎

ajka23
24. okt 2009

pipi, sak ale ja som Hanicku uz 100 rokov nevidela... 😢 😢 😢

ajka23
24. okt 2009

co takto v stredu? 😕

ajka23
24. okt 2009

akurat mi tu doteperili dve kacky, co este pred hodinou behali po dvore, vraj vypitvat ich treba, fuuuuj, nechala som to na otca... 😝 😝 😝

ajka23
24. okt 2009

a pipi, pekne si to tam uzi, co ak zase az o rok ta pusti... 😉 😀 😀

pipka
24. okt 2009

sak tooo, uzijem si 😀

tak ja dam malu nasim inokedy...nie je problem 😉 , ja len, ze si si mohla oddychnut...co ak ta prejde chut mat deti 😅 😀 😀 😀

pipka
24. okt 2009

streda moze byt 😎 ...kedy doficis? 😕
ja ju dam nasim vo stvrtok, alebo v utorok 😉

lia
autor
24. okt 2009

aji,nemala by som a ani som uz nesoferovala,ved uz druhy tyzden trcim doma,ale taka som bola nasrana,ze som isla ku kamoske.ale normalne mi lepilo

ajka23
24. okt 2009

pipi neboj, chut ma neprejde, ked ma nepresla po tom, co mam v robote, tak ma uz neprejde nikdy... 😉
lius, koli brusku uz nesoferujes, ci? 😕

ajka23
24. okt 2009

lius, v tom divadle ste boli? 😕
pipi, niekedy okolo obeda, nech sa aj trochu vyspim... 😉

ajka23
24. okt 2009

som sa zbavila chlapov a mam pokoj, sli rubat drevo... 🙂 taaaaak mi je dobre... 😵 😵 😵

pipka
24. okt 2009

lius, len aby si si z trucu nespravila nieco 😒 R ti za to nestoji...davajte na seba bacha babulky 😨 jeho to do zajtra prejde a ty by si lutovala 😖

pipka
24. okt 2009

ajus, oki, v stredu okolo obeda ta cakam 😉

tak ja padaaaam, fifikov som vystrojila von, vsetko som im tu nachystala, tak sa idem nepozorovane stratit 😀 😎

ajka23
24. okt 2009

ok pipi, dobru zabavu... 🙂 🙂 🙂

lia
autor
24. okt 2009

neboli ajus,dala som listky kamosom.
ja uz by som nemala chodit vobec,mam zakaz od dokyho kvoli skoremu porodu,lebo mala uz je tak nizko,ze to hrozi 😖
nejdem nikam pipi,boli ma podbrusko zase,mama mi chcela doniest obed,ale R uz vari 😝
ja som dala piect strudlu,taku frisku 🙂mnam,aspon sa najem,len aby som vam tu zase nevyplakavala vecer jak mi je zle 😀
pipi,uzi si vecer 😉

jul
24. okt 2009

na co porabate?

mixka
24. okt 2009

ja som totalne ko dnes 😖 uz som davno nebola taka unavena, asi na mna dobre nevplyva pocasie

jul
24. okt 2009

ja som si dnes kupila toho kacera do wc,co sa z toho davkovaca sprtne ta zelena gebuzinka a je to super...voni mi z toho celaaaaa kupelka 😵

mixka
25. okt 2009

ahojte 🙂
tak kedy vam deti vstavali ??? nase podla stareho casu, ale ja ich dnes posuniem a dufam, ze zajtra budu zas pekne o osmej 😀

lia
autor
25. okt 2009

moje o 6tej 😀