Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
29. okt 2009

on uz tak vyzera ako hajzel... 😅 🤐

pipka
29. okt 2009

ja som uz zvedava ake babatko daju dr. laure havranovej 😉 ma mat jakubka...

jul
29. okt 2009

ved ona tam bude mat svoje babo,nie? tusim som to niekde citala

pipka
29. okt 2009

nie, praveze ona nechcela, aby mala hrala, tak jej dali chlapceka 😉

mixka
29. okt 2009

este sa vratim na chvilu k vianociam.. co kupujete chlapom 😕 ??? v tomto smere som total zufala 🙄

pipka
29. okt 2009

mixi, ja som napisala na predoslej strane 😉

jul
29. okt 2009

teraz som objavila na mmb mydlove farbicky do vane,moze sa s tym aj na telicko malovat aj na kachlicky a stoja 180 sk...tusim objednam

jul
29. okt 2009

ja som tento rok od toho oslobodena 😅
takze o starost menej

pipka
29. okt 2009

ta baba co teraz porodila dvojcata v ordinacii, je v skutocnosti jedna mamina co chodi do dvojickovej temy...a v skutocnosti ma dve krasne dcerky 😉

jul
29. okt 2009

fakt? odkial vies

mixka
29. okt 2009

este by mi mohli pomoct lia, ninka a ajka 😀 lebo oblecko je sice super napad, ale na to si mala netrufam 😀

pipka
29. okt 2009

julis, vy nebudete spolu na stedry den? 😕

pipka
29. okt 2009

pisala nam v dojickach, ze v novembri bude jej porod v ordinacii, teda len tie zabery na jej brucho a babatka 😉

jul
29. okt 2009

budeme,ked nezostane v nemocnici,ale darcek sa mu teda kupovat nechystam ani zdaleka 🙄

jul
29. okt 2009

to akoze bol jej porod natoceny? ako vyberali tie miminka?

pipka
29. okt 2009

noo, to sa jej dopredu pytali, ci mozu filmovat jej cisarak 🙂 a ona, ze bude mat herecky uz od porodu 😀

pipka
29. okt 2009

a to mu kup aspon nejaku kozmetiku...ved je to predsa len otec tvojho dietata 😉

jul
29. okt 2009

no urcite to odomna neziadaj 😅

jul
29. okt 2009

a to je aj ona naozaj? ci len cisarak

pipka
29. okt 2009

mne sa dnes v noci snivalo, ze sme sa stahovali do naaadherneho 6 izboveho bytu...kraaasny velkyyy balko a este aj terasa a naaadherna velka kuchyna, dve kupeĺne...no skoda, ze som sa zobudila...uz som zariadovala 😅 😀

jul
29. okt 2009

😀 😀 😀 krasny sen

pipka
29. okt 2009

ja to neziadam 😀 ja ti rovno napisem...ako jeziskovi, co mi mas kupit 😀 😀 😀

ta herecka nie je ona...len tie zabery na brucho, ked ju rezali a tie babatka, co vybrali, boli skutocne jej 😉 len tu akoze ma chlapceka mrtvho ☹ a dievcatko...ale v skutocnosti su obe babatka dievcatka a zdrave 🙂 preto to prve akoze mrtve neukazovali spredu, ale len chrbatik

pipka
29. okt 2009

veru kraaasny 😅 a este to bolo aj v nasom dome, ze sme nemuseli nic vybavovat...ze ti zo psom odisli a boli sme tu len sami a este tri byty kde boli len solo babky alebo stari mladenci...tak tu bolo tichoooo, nikto nestekal a aj miesta na parkovanie habadej 😀 ...no ved sen... 😅 😀

jul
29. okt 2009

ateraz je pes ticho?

pipka
29. okt 2009

momentalne ano...ale o pol deviatej tu zastekal jak besny,akurat nam pred dverami, ked s nim isli von 😠 🙄

jul
29. okt 2009

ja som si spravila banan so slahackou a grankom 🙂

mixka
29. okt 2009

jejej, aj ja chcem sny ako ma pipi 😀 😵

pipka
29. okt 2009

mixi...to asi od hladu v poslednej dobe 😀 😅 😀

mnaaam, julis, nedraaazdi 😠 😝 😀

pipka
29. okt 2009

no uz dosla laura s jakubkom, akyyy je krasny 😵

jul
29. okt 2009

mne sa same chujoviny snivaju...