Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

ic kikuššš,ja idem hulit...ktopride skor? 😕 😀

zabka132
31. okt 2009

caute.....tak my sme prisli asi pred hodkou z pohotovosti ☹ ...malemu sili obocie 😢

zabka132
31. okt 2009

pipi sa teraz isto hrosi vo vani 😎 ..my mame len sprchovy kut, tak ticho zavidim.

jul
31. okt 2009

zabi a co sa stalo????? 😲 😲 😲

jul
31. okt 2009

mna furt R odhovaralod vane,on chcel sprchovaci kut,lebo on sa nerad kupe,on sa len sprchuje a ja som stale omielala vanu....no dobre,ze som si to nedala vyhovorit,lebo panko tu uz nebyva...teraz by som tu mala ten jeho kut 😠

pipka
31. okt 2009

uz som tu, uslo mi nieco? 😕 😎

pipka
31. okt 2009

zabiii, co robil, boooze ☹

pipka
31. okt 2009

zabi, mame vanu, ale pre nedostatok casu pocas reklamy som sa bola len sprchovat 😉 ale aj som si nohy holila, tak som bola kapanek dlhsie 😅

jul
31. okt 2009

mne maly prisiel do obyvacky chudacik...ako namesacny...hned som ho zobrala do postele,ani nevedel ze bol hore

pipka
31. okt 2009

julis...zajtra je spln, mozno preto 😒

zabka132
31. okt 2009

boli sme u svokrovcov...a blaznil sa s Matkom, zasmochtal sa do paplonu a spadol na celo postele. Ma to asi 2 cm dlhe a 2mm hlboke.
Do nepričetna ma rozzurili sproste opite reci, ze naco ideme na pohotovost, ze to sa mu zrastie !!!....lebo svagrovci mali narodky, tak svokra uz mala hrknute a jaka herecka mudra z nej 😠 .
Vies, on velmi dobre znasa bolest, plakal len chvilu...ale to neznamena, ze mu to necham tak.

jul
31. okt 2009

no ked spime v noci zamykam izbu,aby nahodou nelabzoval po byte a ja by som 😅 spala

zabka132
31. okt 2009

kukate na Muza v ohni ?...uz som to videla sto krat....a dokazem sa na to divat stale.

mixka
31. okt 2009

tu sa este nespi 😀 ???

pipka
31. okt 2009

jasne zabi, dobre si spravila...mal by tam zbytocne jazvu 😒 a takto nebude mat skoro nic 😉 a uz haja? Neplakal, ked mu to zasivali? 😕

jul
31. okt 2009

takto si aj moj synovec rozbil celo...robil hop hop na posteli a treskol

pipka
31. okt 2009

ano zabi, muza v ohni 😎

caf mixi...ponocujeme ako obvykle 😀

zabka132
31. okt 2009

no mixi, ako kto....ja dnes tak skoro nezaspim 😒 ..moj manzel je uz v polohe alfa...akosi ho zmohol ten traumaticky zazitok. On ani nebol s nami vnutri....som ho radsej poslala prec. Ti chlapi... 🙄

pipka
31. okt 2009

zabi, radost mat taku svekrusu 😅

jul
31. okt 2009

zabi mi hovor 😅
ja som revala jak besna na konci filmu
aj dvd som si kupila

zabka132
31. okt 2009

ppi...vrestal a nie plakal....ale to skor kvoli tomu, ze ho ujo sanitar drzal na tej posteli...a druhy cudzi ujo mu tam cosi stopkal nad okom. Oni mu to samozrejme umrtvili, takze dufam, ze ho to nebolelo. Ale jemu staci, ked ideme k dokine a posadim ho tam na tu postel...tak uz vresti.

jul
31. okt 2009

to my ked sme boli na pohotovosti s malym,ja som revala jak hysterka a R musel vsetko hovorit 😅

pipka
31. okt 2009

no asi by som mala skoncit, nech si koniec vychutnam naplno 😀 scem si paradne porevat 😅

zabka132
31. okt 2009

pipi, sak som to dobre napisala, ne ?

zabka132
31. okt 2009

u nas to je opacne julis...ja krizovu situaciu zvladam...ale potom to vsetko dobehnem.

jul
31. okt 2009

to maly vresti uz ked prideme do cakarni a ked sa zjavi sestricka tak chyta hystericky zachvat...no a skonci az ked vyjdeme na ulicu z polikliniky

pipka
31. okt 2009

no to aj hanka zabi, ked bola babatko, bolo jej vsetko jedno...a teraz ked prideme k dokine, staci ze ju chyti za hlavu a ide vazit alebo merat...uz sa driape ku mne a reve 😒

jul
31. okt 2009

pipi,teraz to len zaclo byt napiave,uz je unesena a teraz ju zacne hladat

pipka
31. okt 2009

dohorela mi prave jedna tekvicka 😀

zabka132
31. okt 2009

a to nechcem pocut, ked pojdeme v pondelok ku dokine na kontrolu a o 9 dni na vyberanie stichov.
Inak...ma 4 stichy...to by som chcela vidiet, ako by sa to zrastlo.