Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
4. nov 2009

na de ste? som tu bola vcera neskor a uz ste koncili a dnes som tu skor a vy nikde? 😠 😠 😠 🙄 🙄

pipka
4. nov 2009

sak tuuu soooom 😀

pipka
4. nov 2009

no my sme mali vcera vecer 😅 V dosiel vytocenyyyyyyy 😠 lebo nam najomnici zas neplatia 😠 tak tam volal, ze co sa deje...a ze uctovnicka zo Slovanu je na PN a nema kto iny poslat peniaze 😠 😠 toto chapete? a ked bude na marodke rok, tak oni asi rok nebudu platit ziadne faktury 😠 😠 😅 ty kokos...tak som ho tu ukludnovala...mohlo tu byt aj sto sviecok zapalenych...sex nehrozil 😅 😅 🙄

ale nastastie potom sme nieco kukali v telke, uz ani neviem co, a celkom sa naladil zas na veselo, tak sme isli do postielky...a nasa fifinka nam dopriala, lebo prvykrat od vecera zamrncala az rano o pol piatej 😀 😀 😀

zato potom si to vynahradila 😅 od piatej len fnukala a ochkala a nejako sa nevedela ulozit...ani ked sme si ju vzali k sebe...tak som mala dnes skory budicek 😝 😝 🙄 ale nastastie o siestej este zaspala do pol osmej, tak aspon chvilku som este schrupla 😉

ale k babke sme nesli, nakoniec dojdu oni k nam poobede, lebo V potrebuje auto, kvoli bytu , ze je tam cosi s elektrikou a do tej banky ist...no cele na h.... tak dnes dojde babka k nam a buduci tyzden pojde zase fifinka k nim

pipka
4. nov 2009

ajus, zjavne ked tu nie som ja, tak nikto 😅

...a ja potom nemam co citat 😀 😀 😠

pipka
4. nov 2009

mixi sak zapojit sa mozes aj od veci 😀 nemusime o superstar...ale ked sme tu len same dve a kukame, tak tocime o tom... 😅

ninus, no super 🙄 booze zojka je nejako casto chora, ci sa mi len zda? Skore uzdravenie zelame 😉
boli ste aj u dokiny? Ma nejake ATB? 😕

pipka
4. nov 2009

...no tak som si popisala...mozem ist 😀

ninka1234
4. nov 2009

pipi, nieje často sa ti len zdá. boli sme včera a má aj ATB. naposledy bola pred dovolenkou

pipka
4. nov 2009

no ved to je nedavno 😅 ved nema este dva roky a uz bola kolkokrat chora chudatko 😒

ja to porovnavam so sebou...ja som chora na ATB tak raz za dva roky...hanula este nestastie tiez nebola chora 😵 klop klop klop😉

pipka
4. nov 2009

len u vas je to ine...ty mas dvoch skolakov, ti ti mozu nieco doniest zo skoly 😒 hanula zatial nema kde ochoriet...teda dufam...ale zase vsetko nas este len caka a ked bude v skolke bude v jednom kuse soplava 🙄 🙄 😅 na to sa uz tesim 😠 😅

ninka1234
4. nov 2009

tak neviem to posúdiť či často, ATB berie 3 krát. 😖 . Ja som ich nebrala už ani napamätám a to mám oslabenú imunitu. asi mi prospieva byť doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

napr Jakub bol do troch rokov dosť časo chorý prvý krát ked mal 5 mesiacov, a to bol kojený/ a že vraj kojené deti nebývajú choré, čo je podľa mna riadna haluz/ a teraz ani jeden ani druhý nebývajú chorí

mixka
4. nov 2009

lius, ja ziadne sutaze nepozeravam, mna to strasne nebavi a otravuje 😀 ci som jedina neviem, ale mozne to je 😀

jul
4. nov 2009

cafet 🙂

to je pocasie,co? 🙄 🙄 🙄 🙄 strach a hruuuuuza 😠

ja mam dnes volno,R si bere maleho,tak si vylozim fety a mozno si vecer spravim varene vinko 😀

mala som ist aj na kavicku s kamoššššom,ale nejdem,ved zmrznem a zmoknem ako myšš 😖

jul
4. nov 2009

pipi a bolo teda vcera neco? či? 😀

pipka
4. nov 2009

bolo bolo...sak som pisala, ze fifnka bola milosrdna a nechala nas sexovat na posteli a zobudila sa prvykrat az rano 😀 😀 😀 sice o piatej 🙄 ale az rano 😅 😀

pipka
4. nov 2009

ninus ...sak ty mi to iste pises aj na skype aj tu 😀 ty si to kopirujes 😅 😀 😀 tak tu ti to uz nebudem pisat, precitaj si tam 😀

mixi ale chaluparov na joj+ kukavas urcite, ze? 😕 😵 😵 nas oblubeny serial 😎

no my superstar aj ine sutaze kukame...ale zasadne neposielame nikdy nikomu hlasy 😅

mixka
4. nov 2009

pipi ano, ja chaluparov milujem a snivam, ze som tam s nimi 😵

pipka
4. nov 2009

som si myslela 😀 ...no ako chalupku by som aj ja taku prijala...a aj ten bezstarostny zivoz v tej dobe...s tymi dochodcami tam 😀

jul
4. nov 2009

A O COM su chalupari?

jul
4. nov 2009

kedy to chodi v telke? nech kuknem

jul
4. nov 2009

kde ste vsetky? 😢

lia
autor
4. nov 2009

ahoooojjteeeee

fuj ,jak je hnusne vonku 😝

jul
4. nov 2009

liušššš kukas bez servitky?

dudu
4. nov 2009

ja som dnes ani vonku nebola, fuj hanba mi 😒

pipka
4. nov 2009

no hanba ti duduska...ani ja 😅 😀 mala som tu dedkovcov, tak prevzali moju vychadzkovu ulohu 😎

pipka
4. nov 2009

julis, chalupari su stary cesky serial so Sovakom a Kemrom, chodilo to uz stokrat a teraz to ide stoprvy 😀 na joj+ 😉

pipka
4. nov 2009

idem dat na poriadok fifinku a dojdem 😉

ninka1234
4. nov 2009

ani ja som nebola vonku ☹ ,musím tu byť zatvorená 😠 , ale zajtra poobede sa stará tatik a ja idem na kávu

jul
4. nov 2009

ja som bola len na poste a na nakupe,nastastie akurat neprsalo 🙄

pipka
4. nov 2009

jak ti je dobre ninus 😎 aj ja som tak bola minuly tyzden...a 14teho idem na stretavkuuu, tak sa vytesujem 😎 😎 😎

pipka
4. nov 2009

zajtra ideme doobeda konecne na velky nakup, sak uz doma nist nemame 😒
dnes sme nestihali, ale aspon mame konecne vymenene zimne gumy 🙂