Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. nov 2009

no ja by som rada isla do parku,nech konecne vypadneme von 🙄

pipka
7. nov 2009

aaale zas ti mladi nad nami robili rosambo, stale buchoty a rehoty, tak sme volali tej majitelke...ze nech nieco uz konecne robi 😠 a ona bola odcestovana, tak len im zavolala, ze nech su ticho, lebo sa susedia stale stazuju...a mladi nevahalai a z buchotom sa dorutili k nam, ze co sa furt stazujeme 😠 😠 😠 no tak sme sa tu vadili, ze des, ze ci oni maju kvoli tomu, ze my mame dieta lietat po byte 😠 😠 😠

ty kokos, vilko sa tak nastval, ze im povedal, ze ci im mame vyratat, kolkokrat v poslednej dobe sexovali, co nas zobudili 😠 😅 ze si asi neuvedomuju, ze neziju na samote ale v dome, kde byvaju aj ini ludia, a ze ked sa im nepaci brat ohlad na inych ludi, nech idu na intrak a bude pokoj 😠 😠 🙄

a nakoniec sme sa dohodli, ze aspon koberec nech daju do tej izby nad nami a uvidime... lebo ta plavajuca podlaha a absolutne nezariadena izba je katastrofa 🙄 tam sa ozyva kazde suchnutie 🙄 oni tam maju len jednu postel a jednu stolicku na kolieskach... 🙄

pipka
7. nov 2009

tak sa stretneme rovno pred parkom? Ci mame dojst najprv ku vam? 😕

jul
7. nov 2009

a to su nejaky studenti? kolko ich tam je?

pipka
7. nov 2009

ako sa vlastne dostaneme k tomu parku? Za kruhacom pri tescu kam mame ist?

jul
7. nov 2009

ako chces...ci chcela si dojst kuknut?

pipka
7. nov 2009

hej studenti, parik, on ma 20 a ona 18 😒 ti maju na haku, ze rusia niekoho... 😠 🙄

jul
7. nov 2009

ako si isla uz cez mesto...ten druhy kruhovy za kostolom...ty si isla rovno....ale teraz odbocis hned doprava a uz si pri parku

pipka
7. nov 2009

a mas nieco co treba kuknut od kedy som bola naposledy? Krb? 😎

lia
autor
7. nov 2009

parada vecer ste mali pipi 🤐

jul
7. nov 2009

no sak jasne....to su este deti

pipka
7. nov 2009

oki, to najdeme 😉
tam je aj nejaky zamok, ci co..ze?

jul
7. nov 2009

ano aj zamok je tam

jul
7. nov 2009

liušššš a ty ece nespiššš?

pipka
7. nov 2009

lius ani nehovor...dosli sem jak taki vagabundi...zatrepali na dvere, ze sa mala okamzite zase zobudila 🙄 a to ju pred tym zobudili 3x a stale nanovo a nanovo som ju uspavala 🙄 a ked o pol desiatej konecne vypadli, tak mi trvalo pol hodinu, kym som hanku zase uspala
🙄

lia
autor
7. nov 2009

neee,mali sme navstevu

jul
7. nov 2009

pipi,ale ked dojdete ku mne,tak asi radsej skor,aby sme nechodili po tom parku potme...ved uz okolo 4tej sa stmieva 😖

jul
7. nov 2009

oni boli u vas pipi? ci medzi dverami? 😅

pipka
7. nov 2009

aj ste papali lius? 😎 ozaj a udene masko si ako zvladla? 😕

jul
7. nov 2009

dnes su v telke dobre somariny...este ze mi davaju Seagala,uz len cakam kedy skonci tato chujovina na markize 🙄

pipka
7. nov 2009

dojdeme mozno aj o pol tretej...fifinka bude okolo tretej uz asi hajat, tak nech spi v kociku v parku 😎

medzi dverami...ale bolo nas pocut urcite az na stvrte posch...a to sme akoze potichu rozpravali...ale hanka uz aj tak bola hore, tak aby nerevala, tak som ju cely cas mala na rukach 🙄

pipka
7. nov 2009

ja som zacala teraz pozerat na STV nejaky film o zmiznutom dievcatku

lia
autor
7. nov 2009

udene??co sa da pokazit na vareni udeneho pipi?? 😀 oni ano,mna nejako prehana,nechapem,cele tehu mam strasnu zapchu a dnes ma ide roztrhnut 😒
ale to nebolo naplanovane,takze by boli len tycinky 😉

lia
autor
7. nov 2009

teda keby nechceli chrenovu s udenym

pipka
7. nov 2009

navarene mam z dneska este, tak sa najeme a okolo druhej vyrazime asi 😉

dnes k nam neplanovane aj duduska s T dosli na obed, tak sme svorne papali masko s kapustou a knedlickou a duduske sa aj hanku podarilo nakrmit, asi ju budem volat castejsie 😀

jul
7. nov 2009

duduššš sa zaucala?

pipka
7. nov 2009

nie pokazit...ale ci ti z neho nie je zle? 😉 lebo si pisala, ze nevies ako ho zvladnes...teda ci ti nebude tazko...

jul
7. nov 2009

a sklapli potom?

lia
autor
7. nov 2009

no zjedla som dve lyzicky z chrenovej a dve lyzicky masa a nic mi nebolo ,ale kedze som ho vela nezjedla,tak dobre 🙂 .a strasne to chutilo R,dakujem julišššš 😵
a on vsetko musi mat opecene,uz mi asi 3x povedal,ze to udene bolo supoer take chrumkave 😉

pipka
7. nov 2009

dudus sa zaucala ...uz niekolkykrat 😎 ale islo jeeej to 😀