Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. nov 2009

super liuššš...to som rada...ze ja taka "paradna kucharka" som poradila 😅 😀

jul
7. nov 2009

v pondelok budem varit bravcovu panenku a opekane zemiaky

pipka
7. nov 2009

no nakoniec sme to dodebatovali tak, ze aby to neskoncilo v zlom, ale ze trvam na tom, aby majitelka tam dala aspon ten koberec na celu izbu a aspon nejaky nabytok, nech sa to trosku odhlucni 😉

lia
autor
7. nov 2009

mnaaammm,to som uz davno nerobila,dobre napady mas 😀
cel& vecer sa mi mala tak vlni 😅 z jednej strany na druhu 😵

jul
7. nov 2009

a V este stale neuvazuje o stahovani?

jul
7. nov 2009

minule to robil v "bez servitky" a on tu panenku este zavinul do prošuta 😀

pipka
7. nov 2009

julis...ale uz uvazuje...ale do Dubravky stale ist nechce, najnovsie dosiel ze si moze zobrat hypoteku a kupit novy byt... 😒 ale za kolko...a kde...a aky...to je uz ina otazka 😒

lia
autor
7. nov 2009

a v panvici??nevidela som to

pipka
7. nov 2009

to som aj ja kukala julis...ta panenka s prošutom ma oslovili 😵

ja zas mam chut na zivansku...v alobale, tak asi niekedy s opekanymi spravim...aj ked len kuraciu 🙂

jul
7. nov 2009

ano v panvici to opekal
ja som to jedla nedavno s dubakovou omackou este navrchu

jul
7. nov 2009

ale ved keby ste predali byty? či?

lia
autor
7. nov 2009

mnam,dubaky milujem ,ale teraz sa nedaju zohnat ☹

lia
autor
7. nov 2009

preco z kurata pipi??

pipka
7. nov 2009

julis, no on to vymyslel tak, ze nase byty by sme prenajimali a z toho prenajmu by sme splacali tu hypoteku...ale to ktovie kedy sa bude riesit...to len zatial akoze spomenul...tak uvidime, co z toho nakoniec bude 😅

pre mna by bolo najjednoduchsie riesenie vymenit to s nasimi a bol by pokoj...ale to uz zjavne nehrozi 🙄 nechce o tom ani pocut ☹

lia
autor
7. nov 2009

a kam by ste isli pipi??

jul
7. nov 2009

pipi,kebyze idete ku mne,tak my tu uz mame vyhradene parkovisko,tak sa prosim ta daj za mna,snad sa zmestis...ale ked sa zmesti R s tou dlhou kravou,tak urcite aj ty

jul
7. nov 2009

alekeby ste predali byty a kupili hned za hotovost?

pipka
7. nov 2009

ja nechcem svoj byt predavat...ja radsej zadne vratka...v dnesnej dobe nikdy nevies...a aj pre hanku sa raz byt zide...

lius, kuracieho masa mam doma najviac 😀 a je najrychlejsie upecene, ale asi z bravcoveho spravim, aj ked teraz mame bravcove dva dni po sebe...tak by aj stacilo 😎

jul
7. nov 2009

ale hrozne by bolo,keby ste si kupili drahy byt a zase by ste tam mali susedov idiotov 😖

pipka
7. nov 2009

oki julis, vykonam 😉 sak my aj na hlavnej na tu chvilku mozeme postat...ci mame u vas parkovat a od vas pojdeme do parku pesi spolu? Je to daleko? 😕

jul
7. nov 2009

jaaaaaj,takto to mas premyslene...hmmm to je dobry napad...hypoteka potom splatena a byty aj pre Hanku aj pre syna 😀

lia
autor
7. nov 2009

urob zo sojoveho a mas to vybavene 😀
vsade su idioti

jul
7. nov 2009

neeee pesi,to je daleko 🙄 a boh vie ako bude

jul
7. nov 2009

liuššššš 😀 to mas pravdu...aj my tu mame 2 debilov

pipka
7. nov 2009

taaak taaak julis...mame to premyslene 😀

ale nie, ved byt je majetok, tak sa nechcem zbavit jedineho majetku, ktory mam 😉

lia
autor
7. nov 2009

a kam chcete ist byvat pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pipka
7. nov 2009

lius svata pravda 🙄 ved to ma mata, ze keby sme aj kupovali iny byt...ze na koho zase tam natrafime 😖

jul
7. nov 2009

tak si kupte domcek...mne sa pacia takeprizemne bungalovy 🙂

lia
autor
7. nov 2009

odpovie mi niekto???????????????????? 😨 🤐 🙄

pipka
7. nov 2009

lius...no tot otazka 😅 ja najradsej IV obvod...kvoli robote...a V krasnany a raca....a to ja kategoricky nechcem 🙄 mne je to tam strasne nesympaticke 😒

ale urcite vieme, ze nie Petrzalka ani Dolne hony ani Poddunajske Biskupice 🤐