Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

jak v pupende pipi? 😕 aj s pioniermi? 😀 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

dnes vyspenat a zajtra vykolozvarsku 😀

ajka23
21. mar 2009

mnam dnes, zajtra eee, to nemusim... 😖
ja dnes jaternicky a zajtra halusky... 😵

pipka
21. mar 2009

aaaano presne 😀 budeme robit spalier 😀 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

co robi tatik?
ja som tu zatial sama, isli chlapi po drevo... 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

ty nemas rada kolozvarsku? 😕 Booze my sa za tym ideme utlct 😅 😝 🙂 🙂 mnam a segedin a vobec vsetky take kapustove jedla 😉 mozno si nejedla dobru.... 😒 mala by si prist ochutnat 😉

pipka
21. mar 2009

my sme mali hurky minuly vikend 😉

tatik dnes robi a potom ide volit, tak dojde az o druhej 😅 a po obede ho vyslem von, nech v klude poupratujem 😎

ajka23
21. mar 2009

mozno mas pravdu, jedla som to len v jedalni, tak tam mohla byt ina... 😒
idem zehlit, kym tu nie su, lebo potom im budem musiet obskakovat okolo ritiek... 😖 😀 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

tomu sa hovori spolocne stravena sobota, co? 😒

pipka
21. mar 2009

hanula bola dnes za hviezdu...vsetci mi ju okukovali, rehotala sa na vsetky strany...no volebna komisia mala veselo chvilku 😀 som ju vyparadila do toho noveho svetrika od ninky aj ciapocku mala k tomu... 😎

ajka23
21. mar 2009

nebudete v spravach? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 aspon viem, preco si isla volit, aby ste sa zviditelnili... 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

no v skolskej jedalni je to blee, to mas pravdu...tam som viac veci nemusela 😒 ale doma taka mnamka poctiva, to je ine 😎

no zase jeden vikend, co utecie a ani si vilko hanulu ani neuzije 🙄 😅

pipka
21. mar 2009

a vies, ze niekde mozno aj ano 😕 lebo nieco tam akurat natacali...ale to asi len niekde TV Ruzinov 😅 😀

pipka
21. mar 2009

by som ju poskytla niekde do reklamy...ale neviem kam 😅 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

tak to nemame, si mala zavolat minimalne joj a markizu... 😉 😀 😀
u nas sa kolozvarska doma nevarila, tak nemam moc s cim porovnavat... 😒

ajka23
21. mar 2009

bezala tu niekde reklama na lovelu ci co? si sa nezapojila? islo o fotku dietatka, neviem ci aj s mamickou, by si bola po celom slovensku... 😀 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

mala som pred odchodom z domu volat tlacovku vsetkych medii...ze kto nas viac a krajsie nafilmuje 😀 😕 😀 ...sak to boli hanulkine prve volby v zivote !!! 😀 😀 😎

pipka
21. mar 2009

no citala som to tu vo volnej diskusii, ale skusala som tam kliknut a nejako sa tam neslo zaregistrovat ci co...pisali tam baby, ze nejaky problem s tym maju...tak som sa na to vy... 😅

ajka23
21. mar 2009

kolko ich este zazije, co? 😀 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

veeeeeeeeeeeeeeeela 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

skusaj vsade, Hanulka je riadny smejko, niekde by mala na nas kukat, aspon z nejakych plienociek... 😉 🙂 🙂

pipka
21. mar 2009

musim ist ulozit hanulku, nejak si zuli ocka...asi ju tie volby zmohli 😅
hned som tu 😉

ajka23
21. mar 2009

idem ja nieco robit, lebo az dojdu tak dostanem otazku co som cely den robila a bude veeeelmi tazko na to odpovedat... 😀 😀 😀 😀

ajka23
21. mar 2009

sa jej povenuj, mne zvieratka hajaju, tak mam pkoj a musim ist vyzehlit a vysavat... 😖 😖 😖

pipka
21. mar 2009

no uz lezka...tak ak ides aj ty, tak sa idem pustit do varenia....tak peknu slnecnu sobotu, paa 😵

ninka1234
21. mar 2009

ahojte 😉

pipi hanulka je neskutočný smejo. Aj Zojča sa stále usmieva, ale na nu proste nemá

lia
autor
21. mar 2009

aj my uz ano a idem robit syrik 😝

pipka
21. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

foto pre ninusku 😎 dakujeme za svetriiik s ciapockoooou, je kraaasny 😵

pipka
21. mar 2009

lius, vyprazany? 😕 ja uz si na taky robim zalusk tyzden a vilko si vzdy objedna nieco ine 😠 😅 ...ale v pondelok najneskor v utorok si uz musim spravit 😝 😉 mnaaam

mixka
21. mar 2009

pipi, uz mam odvolene 😉