Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
11. nov 2009

nie nepisala,to vazne?

no zajtra sa jej musim opytat na to

ninka1234
11. nov 2009

ovocnú ako vždy a Kitty mi upečie kámoška, na to nemám odvahu

pipka
11. nov 2009

no spytaj. Ona si u nich aj vienocne pecenie objednala aj zakusky 😉

ja sa chystam V na narodky tu potahovanu tortu piect...ale uz mam bobky ako to dopadne 😅 😝

jul
11. nov 2009

no hlavne aby chutila pipi,a ked bude srandovna aspon bude veselsie 😀

pipka
11. nov 2009

nooo, srandovna bude urcite 😀 😀 😀 potom vam tu duduska bude referovat 😝 😀

jul
11. nov 2009

no ved dufam ukazes fotky 🙂

pipka
11. nov 2009

no ved ked bude co ukazat, tak ukazem 😅 😉

ninka1234
11. nov 2009

pipi ale ty si šikulka, určito to zvládneš.

ja keď bude mať B narodky, tak sa odvážim asi a spravím mu gauč 😀

jul
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj s panacikom ako tam lezi

ninka1234
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasné

pipka
11. nov 2009

ninus....to ma tiez napadlo...to ja V ten notebook urobim...na gauci 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
11. nov 2009

babulky, pre dnesok koncim, tak pekny vecer este a dobru noc 😉

ninka1234
11. nov 2009

ok idem aj ja, čaute dobrú nocku 😉

lia
autor
12. nov 2009

dobre ranko,

juliššš,ajka isla k mame,neviem na kolko...

pipka
12. nov 2009

ajojtee, tak my sme doma z poradne, ockovanie v pohode, vazi 10970g a meria 85cm 😉

ale nic nepapa zase, dnes aj jogurt co zjedla vyvracala a pred spanim ju riadne prehnalo...tak neviem ci zo vcerajsieho obeda...alebo z coho...ale najskor si myslim ze z toho obeda asi😖 😝
a dokina mi povedala, ze aj to nespavanie aj nepapanie moze byt nasledkom detskeho vzdoru, co sa zacina prejavovat...alebo aj zubkami...no pomohla mi 😅

pipka
12. nov 2009

a poslala nas k ocnej, ze preventivne teraz posielaju vsetky deti na ocne vysetrenie 😕 😒

julis, mixi, zabi...aj vy ste boli s drobcami u ocnej? 😕

a na najblizsiu poradnu az v troch rokoch! To sa mi zda straaasne dlha doba 😒 nie? Ved doteraz sme tam chodili skoro kazde dva mesiace...a teraz az skoro za dva roky 😨 jasne, ze ked nieco bude tam pojdeme...ale aj tak... 🤐 😒

pipka
12. nov 2009

ale v zasade je hanula ok, podvyzivena vraj rozhodne nie je, tak sa nemam obavat...vyvadzala tam hned po ockovani, ako sinter 😎 vsetky hracky im tam povyberala, a sestricke hned zacala lašovat v kabelke, co mala prevesenu cez stolicku 😅 😀

pipka
12. nov 2009

jaaaj, julis, inak som ti zabudla napisat, ze laptop funguje...som sa pohrala este predvcerom 😀 😀 😀 😀 😀

jul
12. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidis....aj ja sa musim,ani ma to nenapadlo....kym este funguje,lebo pochybujem ked to maly da do parady,ze po mesiaci bude fungovat 😅 😖

jul
12. nov 2009

pipi podla mna je to tymi zubejdami,ani mne maly nechce poriadne jest a uz som videla ze ma cele dasno biele 😖

jul
12. nov 2009

inac ja som dnes bola v tescu a uz nemaju tie laptopy,ja som vtedy zobrala 2 poslede kusy 😅

jul
12. nov 2009

ja som nebola u ocnej,ale bola by som rada,kedy ma s malym poslala...nech viem ako je´na tom

mixka
12. nov 2009

pipi, my sme neboli 😕

lia
autor
12. nov 2009

ahojte,tak som z poradne doma.vsetko ok,doktor bol nejaky rozladeny,stale mi zvonil telefon ,mala je ok,prietoky super,krcok neviem aky,len povedal,ze infekcia tam uz tusi nie je,cize mozno este budem rodit spontanne,ze to asi nebolo to,co si myslel.aj som sa potesila,aj nie,lebo to znamena,ze to nebude skor asi .
ja uz nevladzem 😝 .dnes ma pewkne odpinkal ,tak som z toho bola nestastna.
vysetroval ma a nejak mi tam zase bastrngoval,tak ma to strasne bolelo az som sa 😢 .
idem sa najest,potom vas docitam.

lia
autor
12. nov 2009

sióm rada,ze je Hanka ok 😵 😵

jul
12. nov 2009

no vidiššš...nakoniec mozno nebude cisarak 😉

jul
12. nov 2009

varite niektora s klickami mungo?

dudu
12. nov 2009

ja ich davam do polievky namiesto slizikov, ale teraz ako som tehu tak mi smrdia, preto ich nepouzivam......

lia
autor
12. nov 2009

mnooo mozno,ale taka som rozladena z tej poradne,bol uplne mimo ☹ a ja som sa este isla pytat a on ze DOVI 🤐 a potom mi len strucne odpovedal a ja zase s rukami ako rukavice a s placom isla domov 😔

pipka
12. nov 2009

no tak ze by to len nasa dokina tak dokladne brala, ze na vsetky vysetrenia posiela 😅 ved jasne ze tam pojdem...som hlavne zvedava ako take male deticky vysetruju...sak ani citat ani hovorit nevedia 😀 ja ked som bola prvykrat u ocnej, tak sa mi strasne pacilo, ako som "citala" ze hribik, stolicka, domcek... 😀 😀 😀

ale hanka jej povie akurat ...toto, tam, mnam mnam...tata a mama 😀 😅 😀