Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. nov 2009

ale budete to robit pred tym, kym sa nastahujete mixi, nie? nie pocas byvania... 😒

pipka
21. nov 2009

ajus, sak si rozsviet 😀

mixka
21. nov 2009

predtym pipi, s ludmi co kupuju nas byt mame dohodu, ze chvilu pockaju, kym uvolnime byt. okna by som nemenila uz pri byvani, to by bolo na hlavu a zvlast teraz na zimu ☹ a spina je z toho, to si neviem predstavit, ze vsetky veci nastahovane a potom to zas davat do poriadku 🙄

pipka
21. nov 2009

no sak to...a ak v celom dome naraz, to si ani neviem predstavit 🙄

mixka
21. nov 2009

julis, dom ma 6 izieb plus kuchyna a 3 balkonove dvere 😀

pipka
21. nov 2009

nasi maju mensi dom a robili to na 2x, aby nemuseli tolko upratovat 😀

a mamina ostava v BA? 😕

pipka
21. nov 2009

a kde to vlastne je? aka dedina?

mixka
21. nov 2009

my sme menili vsetky okna naraz za plastove v tomto byte a to sme tu uz byvali a preto vravim, ze nikdy viac 🙄

inak pipi, ty mas na oknach tie vonkajsie plastove rolety ??? ci sa mi to len zda 😕 ???

pipka
21. nov 2009

ano mixi, mam, ale len v spalni zatial, ale je to dobre, tak asi na jar dame zase aj do obyvky a kuchyne 😉

mixka
21. nov 2009

lebo riesim dilemu, ci dat vnutorne zaluzie, ktore mi deti zas budu nicit alebo sa na to vykaslat a dat plastove vonkajsie 😕 asi tie vyhraju

jul
21. nov 2009

6 izieb? to je uz taky maly penzion 😀

ajka23
21. nov 2009

pipi dakujem, si mi zachranila zivot... 😀 😀 😀
som bola vencit... 😉

lumah
21. nov 2009

mixka tie vonkajšie aj lepšie zadržia teplo v lete. 🙂

jul
21. nov 2009

alebo si daj pri vyrobe okien spravit medziokenne zaluzie

pipka
21. nov 2009

ja mam aj aj, ale my nemame dvere balkonove a na okna zatial hanka nedociahne, tak zatial nenici 😅
a vonkajsie neznici nijako 😀 akurat ze ked zatiahnes tie vonkajsie, mas v izbe uplnu tmu, a ked len potrebujes aby ti nesvietilo napr. do oci, tak staci zatocit tie vnutorne...ale ja mam rada svetlo...mozno tebe je lepsie mat tmu, alebo zatiahnes len do pol okna 😉

mixka
21. nov 2009

medziokenne sa daju dat na plastove okna ???

dik lumah 😉

pipka
21. nov 2009

a to s tym teplom v takom dusne je tiez pravda 😉
tak mne je najlepsie mat aj vnutorne, alebo teda medziokenne (len tie su na plastove okna dost drahe 😒 ) a aj vonkajsie rolety 😀 😵

mixka
21. nov 2009

to som fakt nevedela, ze su medziokenne na plastaky, zas som o nieco mudrejsia 🙂 asi vyhraju tie vonkajsie 😅

pipka
21. nov 2009

su mixi, ja mam plast okna uz asi 10 rokov a uz vtedy mi to nukali, ale ta cena vtedy... 😅 ale teraz neviem co to stoji... 😒

lumah
21. nov 2009

Inak - ahojte! 😀

pipka
21. nov 2009

inak ahoj lumi 😀

mixka
21. nov 2009

akurat spekulujem, ci potom menit aj vchodove dvere za plastove alebo nechat tie co su tam 😖

pipka
21. nov 2009

a ake su tam? 😕 drevene?

lumah
21. nov 2009

pipka 😀 😝
mixka ja som narodená 24teho - ale apríla. 🙂

jul
21. nov 2009

ved si daj spravit vsetko naraz z jednej firmy

pipka
21. nov 2009

daj si tam spravit klasicke, bezpecnostne

mixka
21. nov 2009

hej pipi, drevene 🙂 take iste ako okna... a kedze okna budu biele, tie hnede dvere tam budu kricat 😅

lumah, ja som 18. aprila 😀

mixka
21. nov 2009

julis, to chcem, aby to bolo rovnake, len neviem zatial vobec ake sa robia plastove dvere vchodove, ci to ma aj nejaku bezpecnost alebo je to len pekne 😀

jul
21. nov 2009

my mame plastove dvere,ale ci to ma nejaku bezpecnost to neviem

mixka
21. nov 2009

ale ked su to vchodove, tak asi hej podla mojho laickeho usudku 🙂 inak si neviem predstavit, aky by to malo vyznam ich tam mat 😀