Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
27. nov 2009

liušššššš 😎 😎 😎
jak reklama na ruzovych kuklacov

jul
27. nov 2009

mixi,kukni do snara,ze co to znamena,ked sa sniva o mysiach

jul
27. nov 2009

lum...u nas je teraz strasna Thomas mania,same šiši mame doma,aj milion dvd-ciek a to kukame cely den dookola 🙄 ale aj auticka ho bavia a vselijake drahy si vymysla a tunel si robi z nocnika 😀

jul
27. nov 2009

jeeeej Duduuušššš,pekny vyletik prajem 😵

jul
27. nov 2009

babulky co poraaabate?

lumah
27. nov 2009

jul ja som prišla z nákupu -bola som v lidli, tescu aj hypernove-uff.

lumah
27. nov 2009

mixka mňa dnes naši chlapci prekvapili. Filipko sedel na linke vedľa mňa ráno-robila som im mliečko a Davidko stál dole a Filip mal v puse dudku, vybral si ju a opýtal sa Dada že "chceš?" a ten niečo zadžavotal a prikývol a Fifo mu ju podal, Dado pichol do úst. Potom David vytiahol z pračky umelohmotný pohárik-čo tam dávam prášok a podal ho Filipkovi a niečo pri tom zas džavotal. 😀
Tým som chcela povedať, že si vždy robia zle a o všetko sa bijú a teraz toto... 😝

pipka
27. nov 2009

nooo tak mam za sebou naaarocnyyy den a este nie je zdaleka koniec 😝 😅

ale torticka hotova 😉 ...no poviem vam, nadavala som jak slak, ked som to tvorila...lepilo sa mi to, kym som nasla tu spravnu konzistenciu ake to ma byt 😅 ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo a vecer fotky dam, aby ste neumreli od zvedavosti do nedele 😀

lius...to presne poznam 😝 😅 tam na nervy parkovanie, ja som tam tiez takto s bruchom kruzila, ale nakoniec som zistila, ze vedla pred zimakom sa da v pohode zaparkovat hocikedy, tak odvtedy uz len tam parkujem 😎

ale teba snad neprekliali, ked videli velrybku z auta vystupit 😀 ani si nemusela ako smrad prchat 😵 😀

pipka
27. nov 2009

hanula dnes uplne v pohode rano s dedom odisla, este mi kricala po schodoch, ze pa pa...potvorka 🙂 a mama volala, ze krasne spala s dedom cez obed vyse dve hodinky normalne v postielke, tak som rada 😉

aj obed vraj jedla, aj ked nie cely, ale daco spapala a na olovrant zjedla asi kilo hrozna 😅 😀 a ineho ovocia...to bude kakačka 😝 😀

a inak jej najoblubenejsia hracka v poslednej dobe je hracia farma, vlaci si to ako kufrik a dobre mi s tym vyhravanim, stekanim, mnaukanim a cojaviem cim este, lezie na nervy 😀 😀 😝 a potom este cokolvek si nalozit do igelitky a vlacit to prehodene cez plece po celom byte 😀 😀 cestovatelka 😀

pipka
27. nov 2009

no gulas hotovy, idem este strudle upiect, povytierat, umyt riady a snad aj kupelku stihnem a padnem sem vecer zas jak ringlota 😝 🙄 🙄 😀 a to som chcela este prevliect periny a adventnu vyzdobu spravit...no na pondelok pocka...hoci nedela prva adventna 😅 ...no uvidime... 😝 😒

pipka
27. nov 2009

tak tu kuknite moj prvy pokus 😅
nevsimajte si aka je kriva, prosiiiiim 😒 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
27. nov 2009

no torta je fasacka 😎 😎 😎 😎 klobuk dole 🙂

a rozmyslam,ze co tam robi ta vcielka a potom ma napadlo,sak trudik Vilko 😀

mixka
27. nov 2009

wau pipi, absolutne uzasna je ta torta 😵 co si ty vyucena cukrarka 😕 ???

jul
27. nov 2009

akurat som dopozerala film pokoj v dusi....pekna chujovina 🙄

mixka
27. nov 2009

ja som to nevidela, o com to je ???

pipka
27. nov 2009

bingo julis...sak Vilko 😀 😀 😀 sice sa absolutne nepodoba...ale musela som tam dat aj nejake zvieratko 😀

jul
27. nov 2009

mixi o nicom 😅 😀

o takom chlapovi prepustenom z basy,zije v malej dedinke pomaly v horach a zisti,ze syn nie je jeho,kamarat ho udal preto bol v base aj ten syn je jeho kamarata,je nezamestnany.....no nudaaaaa 😖

pipka
27. nov 2009

mixi neblaaazne...sak je kriva a čapatá...ale vilko povedal, ze v bruchu nam to bude vsetkym jedno 😅 😀
ale sa mu pacila 🙂

ani ja som to nevidela...to je aky film? A o com? 😕

pipka
27. nov 2009

no idem si dat este rychlu sprchu, umyjem si gebulku a uz som tu 😉

aj perinky som stihla prevliect, tak som rada, ze som stihla vsetko dnes 😵 😎

jul
27. nov 2009

sikulkaaaaaaaaa 😎

jul
27. nov 2009

nevies,co kirschnerka naspievala k tomu pesnicku

mixka
27. nov 2009

mne sa pesnicka paci 🙂 a film by som si mala kuknut 😀

jul
27. nov 2009

no kukni si ho mixi,potom povies ci sa to pacil 😀

jul
27. nov 2009

pipi,dnes je sedmicka

mixka
27. nov 2009

teraz nic nekukate ??? kde su komentare, vsak ani neviem co je v telke 😀

jul
27. nov 2009

ja kukam panelak,potom kuknem sedmicku apotom mi ide kickboxer s Van Dammom

jul
27. nov 2009

pipka panelak nekukava 😒

pipka
27. nov 2009

uz som tuuu 😵

ak dozijem, sedmicku urcite kukam 😎

pipka
27. nov 2009

mixi, sak ja chaluparov...mam ti komentovat 😕 😀 😀

jul
27. nov 2009

dnes este musis prekonat tych 22000 prispevkov 😅