Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
29. nov 2009

liuššššš,kde je ten bruchala? 😔

ninka1234
29. nov 2009

krásne nálepky ste pokúpili dievčatá

jul
29. nov 2009

pipi,kde si? 😖

jul
29. nov 2009

kukate superstar dievky?

pipka
29. nov 2009

no doteraz som vas citala 😅 😀

inak fotky som si nevymazala ja...to admini 😠 ale supla som ich tam znovu 😀 😀 nech ich aj porazi 😅 😀 a ked vymazu, ich problem 😝

dudu
29. nov 2009

pipi sa zotavuje s oslavy tak ako aj my s T..., na V oslave bolo super a spat som isla o tretej , ale pipka a niektori ucastnici plus moj milacik isli spinkat az okolo pol piatej... 😅 .
Samozrejme ze sme vstavali nieco o jedenastej takze sme boli vsetci cely den mimo....
Juliska moze byt 😅 😅 😅 😅 😅
inac ahojte 😀 😀

dudu
29. nov 2009

jeeej pipi 😀

pipka
29. nov 2009

kukame, kukame 😉

oslava bola supernaaaa, akurat toho spanku pomenej 😅 😀 ale neva...cuduj sa svete, zatial v pohode fungujem 😎

pipka
29. nov 2009

hanulka sa tesilaaaaaaaaaaaa, ked nas zbadala, skoda, ze vam sem nemozem dat zvukovy zaznam ako vískala, ked sme dosli 😀 😀 😀

dudu
29. nov 2009

no tak my sme prisli zalahli a zobudili sa asi okolo sestej 😅
T bolo naozaj zle, ale to asi s tych ranajok. moc ttoho zozral 😕

jul
29. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 zlata

jul
29. nov 2009

aj vam cosi zostalo pipi z oslavy?

jul
29. nov 2009

zatial ma neohurila ani stara a ani chodur....ale asi preto,lebo tie pesnicky nemam rada 😅

pipka
29. nov 2009

no a ked sme dosli, uz nas tu cakal sused, ze ho vytapame 🙄
ale hned sme vsetko prezreli, ale u nas nikde voda, vsetko suche a potom V rozobral aj odtoky pod vanou a umyvadlom a zistili sme, ze z hlavnej trubky v stupacke pod tlakom vody cicerkom kvapka stale voda, tak sme to odstavili a rano to v bude opravovat 😒 Hnaulku sme museli kupat v lavori, riady spinave v dreze...no komedia 😝 😔 😔 🙄 proste zatial nemozeme vobec pustit vodu a hlavny uzaver sme museli zatial uzavriet 😖

jul
29. nov 2009

duduššš ako bolo v breclave?

jul
29. nov 2009

ze cicerkom 😀 to aj moja mama pouziva 😀

dudu
29. nov 2009

inaaac, torta bola vynikajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuca, aj som na nu teraz myslela , tak ku kavicke by pasla.....

pipka
29. nov 2009

julis, porozdavala som co som vedela...napchala som nasim aj braskovi cele vysluzky 😀 😀 😀
a mame tu este kulincek torty, nejake udene, gulas sme dojedli na veceru, a na ranajky dojeme strudlu a linecke kolaciky a pagaciky snad vydrzia aj do stredy 😉

jul
29. nov 2009

jeziiis reklama 🙄
idm hulit....kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢

jul
29. nov 2009

mnaaam,nedraaaazdi,ja dnes chudnem,vcera som sa napraskala vecer 🙄

pipka
29. nov 2009

ale naozaj ta torta bola superska 😉 nie ze by som sa chcela chvalit, ale akoze naozaj VDAKA ZABKE za perfektny recept 😎 😵 😵 😵

jul
29. nov 2009

zabka dnes chcela kuk tortu a uz si ju tam nemala 😒

jul
29. nov 2009

a aka bola vlastne ta plnka????????

dudu
29. nov 2009

v breclave Ok, my tam chodime raz za cas lebo v jednej banke mame nejake tie peniazky a bolotreba pozriet ako sa maju 😅 😀 a samozrejme ze sme aj geocachingovali... 😀

jul
29. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 dobre dudušššš

pipka
29. nov 2009

brasko mi hned volal, ze aj jemu by som mala taku upiect na narodky 😅 😀 no ze by som si cukraren otvorila? 😕 😅

dudu
29. nov 2009

pipi das mi potom iekedy recept na torticku? aj ja stem zahviezdit 😅 😀 😀

pipka
29. nov 2009

ved ked zabka chodi az po troch dnoch 😅 vymazali ju vcera a ja som ju sem dala aste v piatok poobede 😉
ale mam ju v albume zase, tak kym ju nezmazu moze ju kuk 😉

plnka bola cokoladovo bananova 😵

pipka
29. nov 2009

jasne ze dam dudus 😉
inak upiect ten korpus bolo celkom v pohode, aj to plnenie kremom...ale to obtahovanie tym marcipanom, ci marshmalows hmotou bolo o hubu... 😝 😅

jul
29. nov 2009

ako si tie plnky robila?