Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
1. dec 2009

dobré ránko. Prváááááááááááá! 🙂

lumah
1. dec 2009

Vlastne dudu bola prvá, lebo tu bola ešte po polnoci. 😀
dudu nekupuj zbytočne veľa toho, Timejka rýchlo vyrastie, my sme mali tiež hrazdičku len samostatne, deku dáš hocijakú na spodok.

dudu
1. dec 2009

ahojte 😅 ,
lumah asi to tak urobim,
dnes som bola u toho diabtologa a ze: on novych pacientov nebere..., tak som obvolala asi 4 a kazdy ma odpalkoval s tou istou vetou, to si oni mozu dovolit?
No nic musela som zavolat svokre ci nepozna niekoho kedze je zo zdravotnictva a tak mi dala kontak.
Vpolala som s malou dusickou 😕 , a tiez a ako ste k nam ziskali cislo? ale my novych pacientov nebereme...
Tak som jej povedala ze svokra mi dala telefonne cislo a ze svokor k nej chodi tak ma nakoniec objednala na 14.12. o 15
UFF, som sa uz zlakla ze ako dalej... 😒

jul
1. dec 2009

cafet 🙂

ja som nekukala webmastera 😒 dobre boli tie baby hovoris? opakuju to niekedy?

ajka23
1. dec 2009

cafet, co robite v tomto super pocasi? 😕 😕 🙄 🙄
duds, parada to nase zdravotnictvo... ☹ 😠 😠

jul
1. dec 2009

ja som pozerala mojho najdrahsieho a najmilovanejsieho Stalloneho 😵 😎
tak ho strasne mam rada,mohla by som ho pozerat dookola cely den 😅

jul
1. dec 2009

cafet aji 🙂

co porabas ty? stavaju nieco u vas?

jul
1. dec 2009

minule nam opravovali strechu,lebo mi zatekalo v spalni,tak som zvedava ci to dobre spravili,leje jak svina...tak uvidim 😒

dudu
1. dec 2009

baby ja teda neviem ale keby ma nikto nechcel vziat tak co? mohla by som sa niekdde stazovat? asi len na lamparni ked uz nie je rajonizacia lekarov...

julis asi ti to urobili dobre to by si uz mala mapku na stene...

aji a co ty dnes nepracujes?

jul
1. dec 2009

dudu alebo u ministra zdravotnictva 😅

ajka23
1. dec 2009

pracujem ako vzdy poobede, akurat ranajkujem... 🙂
v tom dazdi nerobia nic, akurat este doviezli posledne dielce plotu, lebo ho bolo malo... 😒

ajka23
1. dec 2009

dudu, by ti mohol poradit ten, kto ta tam posiela... 😒

dudu
1. dec 2009

no ano , ale to by asi bolo to iste ako na lamparni 😅 😉
idem sa tusim niecoho napapat, lebo este som poriadne od rana nejedla a teraz mi to az doslo 😅

ajka23
1. dec 2009

ja papam volske oci a hrianky... 😵 😵 😵

jul
1. dec 2009

dudu,ja som zazila to iste na kramaroch,moj doktor co som ho mala dohodeneho,mal akurat 3tt dovolenku a ten co som k nemu isla,tak povedal,ze nech si idem k tomu,ktoreho som si vybrala 🙄

dudu
1. dec 2009

no ale moj gyndas ma poslal, ze v poliklineke na Mztnej sa objednaj u diabetologa a ked som ho tom hladala tak mi na vratnici povedala, ze uz desat rokov tam diabetolog ziadny nema ambulanciu.. 😕 , tak som musela hladat inde, ta moze porazit..

jul
1. dec 2009

mnaaam aji to lubim,aj s kecupom a bambinom 😝 😝

dudu
1. dec 2009

akoze som aj hladne ale neviem co si mam dat nemam na nic chut

dudu
1. dec 2009

ja si tiez tak robim alebo si spravim prazenicu na cibulke opaprickujem sladkou paprikou, nakrajam cibulu a na prazenicu si bam bambino..., ale tearz sa mi s tym nechce babrat idem si dat chlebik so syrom

jul
1. dec 2009

😀 😀 😀 😀 duduššš

no ale si nastastie zohnala 😎
neboj ece 11 tyzdnov....to ubehne raz dva😉

dudu
1. dec 2009

jul ako dopadol fotoalbum? podarilo sa ti to?

jul
1. dec 2009

dudušš,sprav si chleba vo vajci

ajka23
1. dec 2009

dudus, mas dobreho gyndosa, ked ma take stare informacie, bol niekde 10 rokv, ci co? 😕 😕 😠 😀 😀 😀

ajka23
1. dec 2009

idem skusit vencit psa... 😖 😖

jul
1. dec 2009

duduššš,nieeee nepodarilo som uuplne lavaa 😒

mam male fotky,musim nafotit nove a velke,ja mam vsetko maly rozmer 🙄

jul
1. dec 2009

aji ako sa ma ema?

lia
autor
1. dec 2009

ahojte

fuj,to co je vonku??co si zas obujem??babkine kapce?? 😠

jul
1. dec 2009

gumaky liušššš 😎

dnes myslite na Val,dnes ju režúúúúúúúúúúúúú 😲

jul
1. dec 2009

dufam,ze mi zajtra posle fotku maleho 🙂

lia
autor
1. dec 2009

šak jedine,ale take mam nohy,ze ani do tych sa nezmestim,teda zmestim nejak,lebpo mam ich o dve cisla vacsie,ale tlacia jak svine 😒
juuujjj,uz vcera som na nu myslela 😅 boze,ja sa tak bojiiimmmmmm,uz dnes mi to doslo,ze uz to budeeeee 😅