Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
14. apr 2009

cafte po 100 rokoch, mala som tu brata s celou rodinou, tak som nemala cas, dnes som este mala dovolenku a zajtra zase do prace... 😖 😖 😖
inac vsetko po starom, mame nejake novinky? 😕 😕 😕

pipka
14. apr 2009

halooooooooo, je tu niekto? 😕 😲 😲 😲

pipka
14. apr 2009

ajus, my mame novy nosič na chrbat pre hanulu do Tatier 😎 inak nemame nove nic...

Vilko sa dnes odvazil odvazit 😀 ale nestihla som nakuknut na cifernik, tak len podla prevratenia ocami usudzujem, ze veeeelaaa 😅 😝 tak sme po sviatkoch nakupili tie pukancove chleby a po veceroch miesto cokoladky tlacime do bruska uz len tie, alebo ovocie 😅 😉
ja som dnes obliekla svoje predtehu gate a "jaternica suvix"

pipka
14. apr 2009

🙄 🙄 🙄 tak aj ja uz len ovocie, cista voda a pukancove chleby na veceru...cez den normalne papam, ranajky a obed 😉

pipka
14. apr 2009
pipka
15. apr 2009

haloooooooo, kde steeeeeee? 😕 ☹

ninka1234
15. apr 2009

pipi tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

pipka
15. apr 2009

no aspon niekto... 😵

este si tu? Ja musim varit, tak odbieham. O pol jednej dojde Vilko na obed, tak aby bol hotovy dovtedy.

pipka
15. apr 2009

cely cas nikto??? 😕 😒 kde steeeeee? 😲

zabka132
15. apr 2009

pipi....ty si mozes zalozit novu temu : Pipka - zachrankyna temy s // 😀 😀

zabka132
15. apr 2009

no ja som tuuuu...a kde si ty ?

zabka132
15. apr 2009

pipiiii..... 😲

zabka132
15. apr 2009

tak nic....ja idem haji.

pipka
15. apr 2009

tu soooooom 😉

furt sa miname ☹

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
15. apr 2009

nove fotky z atelieru 😉

zabka132
16. apr 2009

jeeej, no Hanicka to teda umi....modelka jak vysita. Inak tatinko sa nezaprie ak keby chcel 😀 ...to je ceeeeeely tatinko 😵

zabka132
16. apr 2009

este spite ?

pipka
16. apr 2009

ajoooj zabi, nespime, boli sme plavat...a teraz uz spime... 😀

veru veru cely tatinko... 😅 co ma ta moja dcera zo mna...to netusim 🙄 😕 😀 len to jedno 😒 😀

zabka132
16. apr 2009

pipi 😀 😀 😀
Zo mna moj syn tiez vela nema....dokonca ani len to jedno 😀 😀

zabka132
16. apr 2009

dnes sme boli u dokiny.....Fifcovi sa zacal akokeby supat jazyk...normalne take cervene mapy sa mu tam narobili. Ale zevraj to je len nedostatok vitaminu B...fuuu, tak som si vydychla.
A dnes sa uz dvakrat vycikal do nocnika a raz vykakal.....no same uuuuspechy 😎

zabka132
16. apr 2009

idem dat hujinka (tak sa sam nazval) spat a potom kuk, ci tu niekto je 😉

pipka
16. apr 2009

gratulaciaaaa filipkovi 😎
uz sa tesim, jak budeme kakat a cikat do serbla my 😀 uz aby to bolo...

mne krpec spi uz od pol druhej...idem na nu kuk, ci este zije 😅 asi to plavanie ju tak zmaha 😵
a to spala od pol jedenastej po plavani do tristvrte na dvanast a teraz zase.... 😉

pipka
16. apr 2009

kurnik, kde ste vsetky? Sak som tu stale sama 😒 😅
sem tam zabka... 😉

zabka132
16. apr 2009

pipka, na striedacku 🙂 ...len sa tu akosi nemozeme stretnut. Fifco sa akurat diva na krtka....tot nasa oblubena rozpravka. Tatinko uz zalomil radsej 😅 .
Idem si uspat synatora a potom este dojdem....ale az tak okolo 22-hej.

mixka
16. apr 2009

ahojte 🙂 ja nestiham, ja som sa dala na mega upratovanie bytu a spolu s detmi je to fuska, ze odpadavam vecer o 21vej 😀

pipka
17. apr 2009

no mixi....ale aspon budes mal vsetko nablyskane 😎
ja som vcera uz o desiatej spala zabi 😅 ked tu nikoho nebolo, dokukala som ordinaciu, umyla riady, dala sprchu a zalomila 😒 😀
vilko dosiel z roboty az o jednej v noci, samozrejme zobudil hanku 😠 tak som ju polhodinu uspavala 😝 🙄 ale podarilo sa mi to celkom uspesne, lebo dnes sme spali skoro do pol desiatej 😵

pipka
17. apr 2009

ale mame pocasicko dnes, co? 😅 🙄

ajka23
17. apr 2009

parada, akurat ked som doma... 😠 😠 😠

ajka23
17. apr 2009

akurat, ked ideme vikendovat na chatu aj s emou, tak zacne prsat, no vsak to moje stastie... 😖 😖 😀 😀

jul
17. apr 2009

Ahojte 🙂
mne sa podarilo schudnut uz na 64 kil,od porodu -10 kil dole 😎
ale nikto si vobec nic nevsimol 😠